Zlewozmywak dwukomorowy FRANKE Sara SXL 720-80 103.0205.575 Stalowy 50x80
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 80 |
|---|---|
| Typ: | Nakładany |
| Wykonanie: | Stal szlachetna |
| Kolor: | Stalowy |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 80 |
| Funkcje: | Odporność na promieniowanie ultrafioletowe, Odporny na gwałtowne zmiany temperatur, Odporność na powstawanie plam... |
Odporny na wysokie temperatury i plamy
Higieniczna powierzchnia
Produkt chwilowo niedostępny
Wygoda w kuchni to podstawa
Funkcjonalnie na co dzień
Poznaj zlewozmywak z dwiema komorami FRANKE Sara SXL 720-80 103.0205.575. Wykonany ze stali szlachetnej w gładkim wykończeniu, dzięki czemu charakteryzuje się odpornością na promieniowanie UV, gwałtowne zmiany temperatur, przebarwienia, zarysowania, uderzenia oraz powstawanie plam. Wyposażony jest w dwie komory, które ułatwią Ci mycie naczyń każdego dnia. Jest idealny do każdej kuchni!
Zawartość zestawu
Kupując FRANKE Sara SXL 720-80 103.0205.575, otrzymasz: zlewozmywak o wymiarach komór: 370 x 340 x 130 mm oraz 370 x 340 x 130 mm, syfon, zestaw odpływowy oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.
Dane techniczne
| Typ: | Nakładany |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal szlachetna |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 80 |
| Ociekacz: | Nie |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 80 cm |
| Kolor: | Stalowy |
| Funkcje: | Odporność na promieniowanie ultrafioletowe, Odporny na gwałtowne zmiany temperatur, Odporność na powstawanie plam, Odporność na przebarwienia, Odporność na zarysowania, Odporność na uderzenia |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 80 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Komora 1: | 340 x 370 x 130 mm |
| Komora 2: | 340 x 370 x 130 mm |
| Głębokość komory 1: | 130 mm |
| Głębokość komory 2: | 130 mm |
| Automatyczny korek: | Nie |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 4.38 |
| Długi bok [cm]: | 80 |
| Krótki bok [cm]: | 50 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 80 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na powstawanie plam, Odporność na promieniowanie ultrafioletowe, Odporność na przebarwienia, Odporność na uderzenia, Odporność na zarysowania, Odporny na gwałtowne zmiany temperatur |
| Kolor: | Stalowy |
| Liczba komór: | 2 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 80 |
| Ociekacz: | Nie |
| Odpływ / zawór: | 1.5 cala, 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Możliwość montażu młynka: | Nie |
| Typ: | Nakładany |
| Seria: | Sara |
| Wycięcie: | 800 x 500 mm |
| Wykonanie: | Stal szlachetna |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zestaw odpływowy |
| Gwarancja: | 15 lat |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | FRANKE POLSKA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Franke 1 |
| Kod pocztowy: | 05-090 |
| Miasto: | Raszyn |
| Adres elektroniczny: | https://www.franke.com/pl/pl/home.html |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
MARKA
FRANKE
KOLOR DOMINUJĄCY
Stalowy
SZEROKOŚĆ [cm]
80
TYP
Nakładany
OCIEKACZ
Nie
LICZBA KOMÓR
2
WYKONANIE
Stal szlachetna
OTWÓR NA BATERIĘ
Nie
KSZTAŁT
Prostokątny
BATERIA W ZESTAWIE
Nie
SYFON W ZESTAWIE
Tak
GŁĘBOKOŚĆ [cm]
50
AUTOMATYCZNY KOREK
Nie
DŁUGI BOK [cm]
80
KRÓTKI BOK [cm]
50
SERIA
Sara
MINIMALNA SZEROKOŚĆ PODBUDOWY [cm]
80
MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU MŁYNKA
Nie
ZLEWOZMYWAK ODWRACALNY
Tak
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.