Zlewozmywak półtorakomorowy z ociekaczem HANSGROHE S52 43357290 Kamienna szarość 50x100
Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 100 |
|---|---|
| Typ: | Nablatowy |
| Wykonanie: | SilicaTec |
| Kolor: | Kamienny szary |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Funkcje: | Ociekacz, Automatyczny korek, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na przebarwienia |
Produkt chwilowo niedostępny
Opis produktu
Niezbędnik Twojej kuchni
Odmień swoją kuchnię
Praktyczny zlewozmywak z wytrzymałego SilicaTec, pasujący do szafek 60 cm. Funkcjonalny układ 1,5 komory z ociekaczem daje maksymalną wygodę użytkowania – dwie oddzielne komory świetnie sprawdzają się podczas mycia i przygotowywania żywności. Model jest odwracalny, co pozwala dopasować orientację do układu kuchni.
Wstępnie przygotowany otwór pod baterię ułatwia i przyspiesza montaż zlewu. Wymiary wycięcia 980 × 480 mm i przelew umieszczony na środku bocznej ściany komory wpływają na estetykę i bezpieczeństwo.
Trwałość na długie lata
SilicaTec - materiał, z którego wykonany jest zlewozmywak, daje Ci wyjątkową trwałość i bezproblemowe użytkowanie każdego dnia. Dzięki wysokiej zawartości drobnych cząsteczek kwarcu, powierzchnia zlewozmywaka pozostaje odporna na uderzenia i zarysowania, nawet przy intensywnej eksploatacji.
Wysoka odporność termiczna sprawia, że gorące garnki czy strumień wrzątku nie stanowią żadnego zagrożenia, a Ty możesz pracować w kuchni bez obaw o uszkodzenia.
Dodatkowo materiał jest niewrażliwy na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory zachowują swoją głębię i elegancję przez lata.
Montaż od góry
Zlewozmywak wpuszczany od góry to rozwiązanie, które daje Ci maksymalną wygodę i piękny wygląd kuchni. Odpowiednio sprawdza się przy blatach drewnianych i laminowanych, dając pełną ochronę przed wilgocią oraz łatwość montażu. Dzięki instalacji od góry:
Oszczędzasz czas – montaż jest prosty i szybki, bez konieczności skomplikowanych prac pod blatem.
Zyskujesz elegancki wygląd – płaskie krawędzie tworzą estetyczne wykończenie.
Masz pewność trwałości – takie rozwiązanie chroni wrażliwe materiały blatów.
Cieszysz się łatwym serwisem – ewentualne regulacje lub wymiana są wyjątkowo proste.
Informacje techniczne
Typ: nablatowy
Komora 1: 344 x 430 x 195 mm
Komora 2: 159 x 352 x 120 mm
Szerokość: 100 cm
Krótki bok: 50 cm
Długi bok: 100 cm
Wycięcie: 980 x 480 mm
Minimalna szerokość podbudowy: 60 cm
Kolor: kamienna szarość
Odpływ: korek automatyczny
Zawartość zestawu
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem HANSGROHE S52 43357290, syfon oraz dokumentacja.
Dane techniczne
| Typ: | Nablatowy |
|---|---|
| Wykonanie: | SilicaTec |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 100 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Kolor: | Kamienny szary |
| Funkcje: | Ociekacz, Automatyczny korek, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na przebarwienia |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 100 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Komora 1: | 344 x 430 x 195 mm |
| Komora 2: | 159 x 352 x 120 mm |
| Głębokość komory 1: | 195 mm |
| Głębokość komory 2: | 120 mm |
| Automatyczny korek: | Tak |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 21 |
| Długi bok [cm]: | 100 |
| Krótki bok [cm]: | 50 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na przebarwienia, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury |
| Kolor: | Kamienny szary |
| Liczba komór: | 1.5 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | Korek automatyczny |
| Otwór na baterię: | Podfrezowane do samodzielnego wybicia |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Możliwość montażu młynka: | Tak |
| Typ: | Nablatowy |
| Seria: | S52 |
| Wycięcie: | 980 x 480 mm |
| Wykonanie: | SilicaTec |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 5 lat |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Hansgrohe SE – europejska spółka akcyjna |
| Ulica i numer budynku: | Koszykowa 65 |
| Kod pocztowy: | 00‑667 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | info@hansgrohe.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.