Produkt archiwalny
Zlewozmywak SCHOCK Ronda D-100 Moonstone
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Zlewozmywak BLANCO Subline 500-U 527353 Wulkaniczny szary
Sugerowana cena producenta:
1 490 zł
Zlewozmywak BLANCO Subline 500-U 523433 Szarość skały
Sugerowana cena producenta:
1 490 zł
Produkt archiwalny
Zlewozmywak SCHOCK Ronda D-100 Moonstone
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
Zlewozmywak SCHOCK Ronda D-100 Moonstone
CRISTALITE+, w skład którego wchodzi 85% kwarcu i 15% wysokiej klasy akrylu, dzięki czemu jest znacznie twardszy od naturalnego granitu, a przez to wyjątkowo odporny na uderzenia i zadrapania.
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Cristalite+ |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 58 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Funkcje: | Ociekacz, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 58 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Komora 1: | 336 x 436 x 195 mm |
| Głębokość komory 1: | 195 mm |
| Automatyczny korek: | Nie |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 15.00 |
| Długi bok [cm]: | 58 |
| Krótki bok [cm]: | 50 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Kolor: | Beżowy |
| Liczba komór: | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 45 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
| Seria: | Ronda |
| Wycięcie: | 560 x 480 mm |
| Wykonanie: | Cristalite+ |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Gwarancja: | 5 lat |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.