Produkt archiwalny
Zlewozmywak jednokomorowy SMEG Universale VZ79B Biały 50x79
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Zlewozmywak jednokomorowy BLANCO Claron 550-U z kor. InFino 521579 Srebrny 44 x 59
Sugerowana cena producenta:
2 500 zł
Zlewozmywak BLANCO Subline 375-U 523732 Czarny
Sugerowana cena producenta:
2 499 zł
Zlewozmywak jednokomorowy BLANCO Subline 375-U 523731 Bazaltowy 45.6 x 41.4
Sugerowana cena producenta:
2 499 zł
Zlewozmywak BLANCO Subline 375-U 523727 Magnolia połysk
Sugerowana cena producenta:
2 499 zł
Zlewozmywak BLANCO Subline 375-U 523726 Biały połysk
Sugerowana cena producenta:
2 499 zł
Produkt archiwalny
Zlewozmywak jednokomorowy SMEG Universale VZ79B Biały 50x79
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Duży i solidny
SMEG VZ79B to solidny i elegancki zlewozmywak jednokomorowy, który posłuży nie tylko do mycia brudnych naczyń, ale stanie się również wspaniałą ozdobą nowoczesnej kuchni. Model VZ79B to zlewozmywak wpuszczany w blat, wykonany w białym kolorze. Ma 79 cm szerokości, 50 cm głębokości oraz 10 mm krawędź. Prosta forma zlewozmywaka będzie doskonale współgrać z minimalistycznymi wnętrzami.
Wyposażenie opcjonalne
Wykonany w bardzo odpornego i wytrzymałego graniteku.
Wraz ze zlewozmywakiem SMEG VZ79B w zestawie otrzymujemy klipsy do montażu, syfon z zestawem do podłączenia odpływu do zmywarki oraz zawór mimośrodowy 3,5-cala z sitkiem. Opcjonalnie do zlewozmywaka SMEG VZ79B możemy dokupić drewnianą deskę do krojenia (CBSINT30). Zlewozmywak SMEG VZ79B został wykonany w bardzo odpornego i wytrzymałego graniteku. Jest to mieszanka naturalnego granitu oraz żywicy akrylowej. Zlewozmywak wykazuje wysoką odporność na wysokie temperatury, na zarysowania, jak również na uderzenia.
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Granitek |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 79 |
| Ociekacz: | Nie |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 80 cm |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje: | Brak |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 79 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Komora 1: | 720 x 400 x 210 mm |
| Głębokość komory 1: | 210 mm |
| Automatyczny korek: | Nie |
| Długi bok [cm]: | 72 |
| Krótki bok [cm]: | 40 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 80 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kolor: | Biały |
| Liczba komór: | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 80 |
| Ociekacz: | Nie |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Możliwość montażu młynka: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
| Seria: | Universale |
| Wycięcie: | 480 x 770 mm |
| Wykonanie: | Granitek |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Klipsy do montażu, Zawór mimośrodowy 3.5 cala z sitkiem |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Smeg Polska Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Prosta 32 |
| Kod pocztowy: | 00-838 |
| Miasto: | Warszaw |
| Adres elektroniczny: | info@smeg.pl |