Produkt archiwalny
Zlewozmywak FRANKE Sirius SOD 610-40 Orzechowy
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Zlewozmywak jednokomorowy MYQ LEO 10 LEO10BS3 Czarny 45x50 + Bateria GANGES GAN000BS3
Cena z kodem
497 86 zł
549,99 zł
Cena przed kodem
497,87 zł
Najniższa cena
Porównaj
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem DEANTE Adel ZLMZ211A Grafitowy 44x58 + bateria stojąca Luno BOC B720
Cena z kodem
497 83 zł
549,99 zł
Cena przed kodem
497,84 zł
Najniższa cena
Porównaj
Zlewozmywak jednokomorowy DEANTE Olfato ZPO 010A Satyna 50.5x45
549 99 zł
Sugerowana cena producenta:
699 zł
Porównaj
Produkt archiwalny
Zlewozmywak FRANKE Sirius SOD 610-40 Orzechowy
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Dane techniczne
| Typ: | Wbudowywany |
|---|---|
| Wykonanie: | Tectonite |
| Kształt: | Okrągły |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 50 |
| Ociekacz: | Nie |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Kolor: | Orzechowy |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Automatyczny korek, Odporność na zarysowania, Odporność na powstawanie plam, Odporność na wysokie temperatury |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 50 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Komora 1: | 400 x 400 x 165 mm |
| Głębokość komory 1: | 165 mm |
| Automatyczny korek: | Tak |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 7.00 |
| Długi bok [cm]: | 50 |
| Krótki bok [cm]: | 50 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na powstawanie plam, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Kolor: | Orzechowy |
| Liczba komór: | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 45 |
| Ociekacz: | Nie |
| Odpływ / zawór: | Korek automatyczny |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Możliwość montażu młynka: | Tak |
| Typ: | Wbudowywany |
| Seria: | Sirius |
| Wycięcie: | 480 x 480 mm |
| Wykonanie: | Tectonite |
| Kształt: | Okrągły |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Gwarancja: | 15 lat |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | FRANKE POLSKA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Franke 1 |
| Kod pocztowy: | 05-090 |
| Miasto: | Raszyn |
| Adres elektroniczny: | https://www.franke.com/pl/pl/home.html |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.