Produkt archiwalny
Zlewozmywak TEKA Stone 45 S-TG 1B 1D 115330055 Ciemnoszary
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Zlewozmywak jednokomorowy TEKA Radea R10 40.40 M-TG 115230048 Czarny Carbon 45.6x45.6
Sugerowana cena producenta:
1 299 zł
Zlewozmywak jednokomorowy FRANKE Maris MRG 610-37 114.0661.776 Onyx 51x41
Sugerowana cena producenta:
1 519 zł
Zlewozmywak jednokomorowy FRANKE Maris MRG 610-37 114.0661.775 Czarny matowy 51x41
Sugerowana cena producenta:
1 519 zł
Zlewozmywak jednokomorowy DEANTE Magnetic ZRM N103 Nero 50x56
Sugerowana cena producenta:
1 299 zł
Produkt archiwalny
Zlewozmywak TEKA Stone 45 S-TG 1B 1D 115330055 Ciemnoszary
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePasujący do każdej kuchni
Odporność na zarysowania
Zlewozmywak został wykonany z wyjątkowo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu znajdujące się w komorze sztućce czy stalowe garnki nie pozostawią na nim rys. Ciesz się nieskazitelną, błyszczącą powierzchnią zlewozmywaka przez wiele lat!
Montaż klasyczny
Montaż wbudowywany to tradycyjne umieszczenie zlewozmywaka tak, aby jego wypukłe krawędzie wystawały ponad powierzchnię blatu. W ten sposób krawędzie blatu są mniej narażone na kontakt z wilgocią. Możesz zamontować zlewozmywak w ten sposób niemal na każdym blacie, bez względu na materiał, z którego został wykonany.
Funkcja przelewu
Nie martw się tym, że w przypadku awarii baterii i zamkniętego głównego odpływu woda zaleje kuchnię. Nasz zlewozmywak w górnej części komory zmywania posiada otwór, przez który nadmiar wody dostaje się prosto do kanalizacji.
Zawartość zestawu
W zestawie znajduje się:
- Elementy mocujące,
- Syfon,
- Instrukcja obsługi w języku polskim,
- Karta gwarancyjna.
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Tegranit |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 51 |
| Szerokość [cm]: | 65 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Kolor: | Ciemnoszary |
| Funkcje: | Ociekacz, Automatyczny korek, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania, Odporność na uderzenia, Odporność na przebarwienia, Odporny na promieniowanie UV |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 65 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 51 |
| Komora 1: | 345 x 414 x 200 mm |
| Głębokość komory 1: | 200 mm |
| Automatyczny korek: | Tak |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 15.60 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na przebarwienia, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania, Odporny na promieniowanie UV |
| Kolor: | Ciemnoszary |
| Liczba komór: | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 45 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
| Seria: | Stone |
| Wycięcie: | 630 x 480 mm |
| Wykonanie: | Tegranit |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Klipsy do montażu, Syfon |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | "TEKA POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Żwirki i Wigury 14 |
| Kod pocztowy: | 02-092 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | teka@teka.com.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.