Zmywarka GRUNDIG GNVP4631DW GlassCare, HygieneCare

Kod: 530009
Porównaj
Wymiary (SxWxG) [cm]: 59.8 x 81.8 x 55
Pojemność [kpl.]: 16
Poziom emisji hałasu [dB]: 40
Zużycie energii na 100 cykli w programie EKO: 77 kWh = 88.55 zł
Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: 9.5
Funkcje: Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi
Innowacyjny system ramion myjących CornerWash
Wysoka klasa energetyczna
Zobacz opis produktu
Zmywarka GRUNDIG GNVP4631DW GlassCare, HygieneCare
Zmywarka GRUNDIG GNVP4631DW GlassCare, HygieneCare

Sugerowana cena producenta:

3 299 zł

2 499 99
166,66 zł x 15 rat 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Odbieramy zużyty sprzęt
Odbieramy zużyty sprzęt

Opis produktu

Ułatw sobie życie w kuchni!

Aż 16 kompletów naczyń

Duża pojemność zmywarki może być bardzo ważna, szczególnie jeśli potrzebujesz pomieścić wiele naczyń na raz. Zmywarki o pojemności do 16 kompletów to naprawdę duża przestrzeń, która pozwala na umieszczenie wielu talerzy, sztućców, kubków i innych naczyń jednocześnie. Co więcej, im więcej naczyń zmieścisz podczas jednego mycia, tym więcej oszczędzasz na kosztach eksploatacji zmywarki. Duża pojemność zmywarki może być szczególnie przydatna w przypadku dużych rodzin, czy osób które często gotują.

Zmywarka GRUNDIG GNVP4631DW do 16 kompletów

CornerWash

Technologia Cornerwash myje naczynia w inny sposób niż większość standardowych zmywarek, które mają tylko jedno wirujące ramię w kształcie okręgu. To unikalny systemem ramion, który skutecznie pozbywa się brudu nawet z trudno dostępnych miejsc. Zmywarka została zaprojektowana z myślą o czyszczeniu naczyń znajdujących się nawet w rogach urządzenia. Wszystko dzięki dzięki innowacyjnemu systemowi myjącemu poruszającemu się po kwadracie, a nie po okręgu. Nie musisz już się martwić o niedomyte naczynia, gdyż nasza nowoczesna zmywarka Grundig poradzi sobie z każdym zadaniem, zapewniając Ci doskonałe rezultaty.


HygieneCare

Jeśli poszukujesz funkcji, która zdezynfekuje Twoje naczynia, to HygieneCare jest odpowiednia. Nawet do 99,999% wirusów i bakterii zostaje wyeliminowana podczas trwania programu.

Zmywarka GRUNDIG GNVP4631DW eliminacja wirusów i bakterii

Program Glass Care

Dzięki niemu szkło ma dłuższą żywotność, ponieważ jest delikatnie i skutecznie czyszczone. Program ten gwarantuje także doskonałe domycie, usuwając nawet najdrobniejsze zabrudzenia. Co więcej, dzięki specjalnym ustawieniom, zapobiega powstawaniu zacieków na szkle, pozostawiając je błyszczące i bez smug. To idealne rozwiązanie dla miłośników szkła, które pozwala zachować jego piękno i blask na dłużej.

Zmywarka GRUNDIG GNVP4631DW delikatny program szkło

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED w zmywarce to funkcja, która zapewnia lepszą widoczność wewnątrz urządzenia i ułatwia korzystanie z niego. Jasne, równomierne oświetlenie wnętrza zmywarki LED-ami ułatwia utrzymanie czystości naczyń i sztućców. Oświetlenie w zmywarce jest niezwykle wygodne. Dzięki jasnym diodom LED wnętrze zmywarki jest dobrze oświetlone, co ułatwia korzystanie z urządzenia nawet, gdy w Twojej kuchni jest ciemnej. Niezależnie od tego, czy w kuchni panuje przygaszone światło czy jest zupełnie ciemno, oświetlenie LED zapewnia dobrą widoczność naczyń, sztućców i wnętrza zmywarki.

Zmywarka GRUNDIG GNVP4631DW diody led

Zawiasy ślizgowe

Zawiasy zostały zaprojektowane tak, aby bez potrzeby modyfikacji mebli dopasować się do wszystkich rodzajów drzwi i cokołów. Są one wykorzystywane w zmywarkach do zabudowy, które są całkowicie ukryte za frontem kuchennej szafki, włączając w to panel sterowania i wyświetlacz. Dzięki zastosowaniu zawiasów ślizgowych w zmywarkach, można osiągnąć równomierne przerwy między panelami modułów kuchennych w całej zabudowie, co zapewnia harmonijny wygląd.


40 dBA

40 dBA to gwarancja cichej pracy i brak uciążliwości podczas codziennych czynności. Ta niska emisja dźwięku sprawia, że ​​zmywarka nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu domu. Można ją swobodnie uruchomić nawet w porze wieczornej lub nocnej, nie powodując dyskomfortu domowników. A to po to aby, zapewnić spokój i relaks w domu.


ExtraDry

Nie lubisz, gdy po zakończeniu cyklu mycia naczynia są nadal wilgotne i niedosuszone? Wiele zmywarek oferuje programy dodatkowego suszenia, które korzystają z różnych metod, takich jak podgrzewanie powietrza, aby skutecznie wysuszyć naczynia i eliminować nadmiar wilgoci. Grundig proponuje specjalne rozwiązanie, dzięki któremu masz pewność, że Twoje naczynia będą suche nawet przy krótkich programach.

Zmywarka GRUNDIG GNVP4631DW suszenie naczyń

HomeWhiz

Lubisz nowinki techniczne? Lubisz zarządzać swoim domem z poziomu fotela? Dzięki aplikacji można zdalnie monitorować status zmywarki i kontrolować jej funkcje, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz w domu. Możesz personalizować ustawienia swojej aplikacji i wybierać ulubione programy. Aplikacja powiadomi Cię również o zakończeniu cyklu mycia, niskim stanie płynu nabłyszczającego lub potrzebie czyszczenia filtra. Wszystko w imię wygody, elastyczności i kontroli w codziennym użytkowaniu urządzenia.

Zmywarka GRUNDIG GNVP4631DW aplikacja homewhiz

Wyświetlacz LCD

Dzięki wyświetlaczowi LDC wyposażonemu w czytelne ikony, teksty i przyciski, możesz wygonie korzystać ze zmywarki. Taki wyświetlacz to również estetyczny wygląd i nowoczesny charakter zmywarki. To nie tylko praktyczne, ale także atrakcyjne wizualnie, uzupełniając design kuchni.


WaterStop

System zaworu na wężu to niezawodna ochrona przed wyciekiem wody oraz zalaniem pomieszczenia. Dzięki temu systemowi dopływ wody z kranu do węża zmywarki może zostać łatwo odcięty w razie potrzeby. Oto dlaczego system zaworu na wężu jest ważny dla zapewnienia bezpieczeństwa. Minimalizuje szkody, chroni mieszkańców i zapewnia spokój umysłu, że pomieszczenie jest bezpieczne i chronione przed niekontrolowanym przepływem wody.

Zmywarka GRUNDIG GNVP4631DW zawór na wężu

Trzeci modułowy kosz

Trzeci modułowy kosz na sztućce to doskonałe rozwiązanie, które ułatwia organizację i mycie widelców, noży, łyżek oraz innych sztućców w zmywarce. Dzięki naszemu wygodnemu koszykowi na sztućce, organizacja i mycie sztućców w zmywarce stają się proste i efektywne. Nie tylko zapewnia on praktyczne rozmieszczenie sztućców, ale także ułatwia ich wyjmowanie i przenoszenie. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie funkcjonalność i porządek w zmywarce.

Zmywarka GRUNDIG GNVP4631DW kosz na sztućce

Co w zestawie?

Zmywarka GRUNDIG GNVP4631DW zawiera dokumentację.

Zmywarka GRUNDIG GNVP4631DW elementy zestaw

Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie. Po wniesieniu i pewnym podłączeniu zmywarki do istniejących oraz sprawnie działających instalacji zostanie ona wypoziomowana i wystabilizowana. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie. Pamiętaj, że nieprawidłowo wypoziomowana zmywarka może głośno pracować, a jej nieprawidłowe podłączenie grozi nieszczelnością instalacji hydraulicznej i w konsekwencji zalaniem pomieszczenia

grundig usługa

ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (SxWxG) [cm]: 59.8 x 81.8 x 55
Pojemność [kpl.]: 16
Poziom emisji hałasu [dB]: 40
Zużycie energii na 100 cykli w programie EKO [kWh]: 77
Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: 9.5
Połowa załadunku: Tak
Funkcje: Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi
Programy zmywania: All-in-Wash, Automatyczny, Delikatny 40°C, Eco 50°C, FastTrack 45, Intensywny 70°C, Mini, Mycie wstępne, Pobierz program

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty i Leasing

Dodaj przydatne usługi

Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Zmywarka GRUNDIG GNVP4631DW GlassCare, HygieneCare

Inne produkty w kategorii:

Zmywarka GRUNDIG GNVP4631DW GlassCare, HygieneCare
Zmywarka GRUNDIG GNVP4631DW GlassCare, HygieneCare

Sugerowana cena producenta:

3 299 zł

2 499 99
166,66 zł x 15 rat 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Odbieramy zużyty sprzęt
Odbieramy zużyty sprzęt

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 2499,99 zł
2 499 99

Sugerowana cena producenta:

3 299 zł