Polecane produkty podobne

Opis produktu

Zmywarka MIELE G 5050 Vi Active W

Pragniesz, aby Twoje naczynia były idealnie czyste, przy jednoczesnym niskim zużyciu prądu i wody? Zmywarka MIELE G 5050 Vi Active W jest więc idealnym rozwiązaniem. Jej specjalnie zaaranżowane wnętrze pozwoli na optymalnie ułożenie naczyń. Natomiast programy, w jakie została wyposażona to najlepszy rezultat za każdym razem. Od teraz zmywanie naczyń stanie się czystą przyjemnością.

Zmywarka MIELE G 5050 Vi Active W front przód główne

Komfortowa aranżacja

Posiadasz w swojej kuchni naczynia, które są wyjątkowo trudne do ułożenia w zmywarce? Dzięki doskonałej aranżacji wnętrza zmywarki MIELE G 5050 Vi Active W już nigdy więcej nie będziesz męczyć się podczas przygotowywania urządzenia. Kosze FlexLine są łatwe w przestawieniu, a ich rozmieszczenie jest elastyczne. Wszystko po to, by jak najlepiej dopasowały się do Twoich potrzeb, dzięki czemu możliwe będzie osiągnięcie najlepszych rezultatów.

Zmywarka MIELE G 5050 Vi Active W komfortowa aranżacja kosze MaxiFlex

Dodatkowa oszczędność wody

Dzięki innowacyjnemu projektowi dopływu wody zmywarka MIELE G 5050 Vi Active W jest w stanie zaoszczędzić jeszcze więcej wody i energii. Technologia EcoPower to fantastyczne rozwiązanie dla tych osób, które pragną myć swoje naczynia w sposób ekologiczny. W ten sposób chronisz nie tylko środowisko naturalne, ale również swój portfel.

Zmywarka MIELE G 5050 Vi Active W oszczędność wody i energii

Czyste naczynia w mniej niż godzinę

58 minut. Dokładnie tyle potrzeba, aby Twoje naczynia były doskonale czyste. Zmywarka MIELE G 5050 Vi Active W wyposażona jest w program QuickPowerWash, który zapewnia optymalne mycie naczyń na co dzień. Jeśli Twoje naczynia zazwyczaj są jedynie delikatnie zabrudzone, jest to program idealny dla Ciebie. Ciesz się czystymi naczyniami w mniej niż godzinę.

Zmywarka MIELE G 5050 Vi Active W W szybkie czyste naczynia

Zawsze suche naczynia

Nie lubisz wyciągać naczyń, które nie do końca są wysuszone? Denerwuje Cię, gdy musisz dodatkowo wycierać je z wody, pomimo tego, że dopiero zostały wyciągnięte ze zmywarki. Urządzenie MIELE G 5050 Vi Active W jest wyposażone w funkcję, która rozwiąże ten problem. Wystarczy, że użyjesz dodatkowego suszenia, a Twoje naczynia będą perfekcyjnie suche. Tak, tyczy się to nawet szkła i plastików. Nigdy więcej wycierania mokrych naczyń.

Zmywarka MIELE G 5050 Vi Active W W suszenie plastik szkło bez wycierania

Gdy czas goni

Zdarzają się sytuację, gdy bardzo szybko musimy wykonać zmywanie. Nie oznacza to wcale, że trzeba robić to ręcznie. Zmywarka MIELE G 5050 Vi Active W posiada Program Expres, który gwarantuje skrócenie czasu danego programu nawet o połowę. Dzięki temu możesz mieć czyste naczynia, zawsze kiedy liczy się dla Ciebie każda minuta.

Zmywarka MIELE G 5050 Vi Active W czas program express

Połowa załadunku

Zmywarka MIELE G 5050 Vi Active W automatycznie sprawdza ilość naczyń w komorze zmywania i odpowiednio dopasowuje wartość zużycia wody i prądu. Dzięki tej funkcji nie musisz czekać, aż zmywarka będzie załadowana do pełna.

Zmywarka MIELE G 5050 Vi Active W W połowa załadunku

Przyłącze wody ciepłej

Zmywarka MIELE G 5050 Vi Active W może być energooszczędna, dzięki możliwości podłączenia do ciepłej wody o temperaturze 65 °C. Dzięki tej możliwości, zużycie prądu w programie „Delikatny” o 50%, a czas urządzenia nawet o 10%.

Zmywarka MIELE G 5050 Vi Active W podłączenie ciepłej wody

ComfortClose

Drzwi zmywarki MIELE G 5050 Vi Active W bardzo lekko się otwierają i zamykają. Ponadto zatrzymują się w żądanej pozycji.

MIELE G 5050 Vi Active W ComfortClose otwieranie szybko zatrzymanie

Najlepsze wyciszenie

Bardzo niski poziom emisji hałasu gwarantuje, że zmywarka MIELE G 5050 Vi Active W zachowuje najlepsze rezultaty mycia, jednocześnie pracuje bardzo cicho.

MIELE G 5050 Vi Active W cicha praca najlepsze rezultaty mycia

Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (SxWxG) [cm]: 59.8 x 80.5 x 57
Pojemność [kpl.]: 13
Poziom emisji hałasu [dB]: 45
Zużycie energii na 100 cykli w programie EKO [kWh]: 93
Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: 8.9
Połowa załadunku: Tak
Funkcje: Połowa załadunku
Programy zmywania: Automatyczny 45-65°C, Delikatny 45°C, Ekonomiczny, Intensywny 75°C, QuickPowerWash

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Zmywarka MIELE G 5050 Vi Active W
Produkt archiwalny

Zmywarka MIELE G 5050 Vi Active W

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756