Deska ma imponujące wymiary 31 x 41 cm, co zapewnia dużą powierzchnię roboczą do krojenia, siekania i przygotowywania składników. To idealne rozwiązanie zarówno dla profesjonalnych kucharzy, jak i domowych szefów kuchni.
Deska do krojenia KITCHENAID została wykonana z trwałego i łatwego w pielęgnacji materiału. Jest odporna na uszkodzenia, odpryski i zarysowania, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie.
Deska wyposażona jest w antypoślizgowe nóżki, które zapobiegają przesuwaniu się deski podczas krojenia. To zwiększa bezpieczeństwo i stabilność podczas pracy.
KITCHENAID zawsze kładzie duży nacisk na estetykę swoich produktów. Deska ta nie tylko jest funkcjonalna, ale także pięknie prezentuje się w każdej kuchni. Jej nowoczesny wygląd sprawia, że może stanowić stylowy element dekoracyjny.
Dzięki swoim dużym rozmiarom deska KITCHENAID nadaje się zarówno do krojenia warzyw, mięsa, owoców, jak i przygotowywania potraw. To wszechstronne akcesorium kuchenne.
Deska do krojenia KITCHENAID KAGKO709IOSA (31 x 41 cm), dokumentacja.
Długość [cm]: | 41 |
---|---|
Kolor: | Jasnobrązowy |
Rodzaj: | Deska do krojenia |
Szerokość [cm]: | 31 |
Wyposażenie: | Brak |
Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Gwarancja: | 24 miesiące |
Wymiary (GxSxW) [cm]: | 41 x 31 |
Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
Wykonanie: | Drewno brzozowe |
Nazwa: | AGATA OSTER LeDuvel |
Ulica i numer budynku: | RYDYGIERA 8 BUD 3A 3a |
Kod pocztowy: | 01-793 |
Miasto: | WARSZAWA |
Adres elektroniczny: | biuro@leduvel.pl |
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.