Typ: | Dwustronny |
---|---|
Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
Pojemność [ml]: | 120 |
Regulacja siły ssania: | Tak |
Ilość faz: | 2 |
Ilość trybów pracy: | 2 |
Ilość pompek: | 2 |
Funkcje: | Możliwość wymiany lejka, Regulacja siły ssania |
i do września nie płacisz
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
i do września nie płacisz
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Laktator LOVI Expert 3D Med 50/060 to urządzenie do odciągania pokarmu przeznaczone dla mam, które chcą zapewnić swoim dzieciom pożywienie nawet wtedy, gdy nie mogą ich karmić piersią bezpośrednio. Zestaw dwóch lejków sprawia, że można używać obu lejków jednocześnie lub tylko jednego, w zależności od potrzeb. Ponadto dzięki zastosowaniu silikonu, lejek dopasowuje się do różnych piersi.
Jedną z najważniejszych cech LOVI Expert 3D Med 50/060 jest jego innowacyjna technologia 3D, która naśladuje naturalne ruchy dziecka podczas ssania. Ta funkcja zapewnia delikatne uciskanie brodawki, co sprzyja wypływowi większej ilości mleka i jednocześnie minimalizuje ryzyko bólu. Ten laktator można z powodzeniem stosować zarówno w przypadku braku pokarmu, jak i w celu pobudzenia produkcji mleka.
Urządzenie LOVI Expert 3D Med 50/060 wyposażone jest w innowacyjną technologię 2-fazowego odciągania, która zapewnia symulację naturalnego cyklu ssania dziecka. Faza stymulacji imituje szybkie i krótkie ruchy ssące dziecka, które mają na celu pobudzenie produkcji mleka. Następnie przechodzi do fazy odciągania, która naśladuje spokojne i długie ruchy ssania, by wydobyć maksymalną ilość mleka. Dzięki temu procesowi laktacja staje się bardziej efektywna i skuteczna.
LOVI Expert 3D Med 50/060 jest również wyjątkowo higieniczny. Wbudowany system zamknięty zapobiega przedostawaniu się pokarmu do wnętrza urządzenia, co minimalizuje ryzyko zanieczyszczenia. Dodatkowo laktator jest łatwy do rozłożenia i czyszczenia, co ułatwia utrzymanie go w czystości i zapewnia bezpieczeństwo dla dziecka.
Laktator został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania. Wyposażony jest w wyświetlacz LCD, który umożliwia łatwe odczytywanie informacji, takich jak czas odciągania, poziom naładowania baterii i siłę ssania. Można również dostosować moc ssania do 5 poziomów w fazie stymulacji i 9 w fazie odciągania.
Opakowanie zawiera: laktator LOVI Expert 3D Med 50/060, dwie butelki, adapter do butelek, dwie nakrętki do butelek, zasilacz, bazę laktatora, dwie nasadki do laktatora, dwie membrany, dwie rurki łączące laktator i panel sterowania, dysk do butelek, cztery łączniki rurek, dwie nasadki masujące, dwie osłony lejka, dwa korpusy laktatora, dwa zaworki, instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną.
Rodzaj: | Laktator |
---|---|
Użytkowanie: | Elektroniczne |
Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
Typ: | Dwustronny |
Pojemność [ml]: | 120 |
Regulacja siły ssania: | Tak |
Możliwość wymiany lejka: | Tak |
Dren: | Nie |
Ilość faz: | 2 |
Ilość trybów pracy: | 2 |
Ilość pompek: | 2 |
Kolor: | Biały |
Funkcje dodatkowe: | Panel sterowania, Wyświetlacz |
Gwarancja: | 24 miesiące |
Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Wyposażenie: | 1 x baza laktatora, 1 x zasilacz, 2 x adapter do butelki, 2 x butelka 150 ml, 2 x dysk uszczelniający, 2 x korpus laktatora, 2 x membrana, 2 x nakładka, 2 x nakrętka, 2 x osłona lejka, 2 x silikonowa nakładka masująca, 2 x silikonowa rurka, 2 x silikonowy zaworek antyzwrotny, 4 x łącznik rurki |
Wyrób medyczny: | Nie |
Nazwa: | Canpol Sp. z o.o. |
Ulica i numer budynku: | Puławska 430 |
Kod pocztowy: | 02-884 |
Miasto: | WARSZAWA |
Adres elektroniczny: | anna.zieba@canpolbabies.com |
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.
Sugerowana cena producenta:
889 zł
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
i do września nie płacisz
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
i do września nie płacisz
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.