Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij
Opis i dane

Opis i dane

MOTOROLA NIANIA ELEKTRONICZNA MBP 8

Usłysz najdrobniejszy odgłos

MBP8 to elektroniczna niania audio firmy Motorola. Przenośny moduł rodzica oferuje Ci rozszerzone możliwości nasłuchu oraz praktyczny moduł dziecka w formie wtyczki do kontaktu. Cyfrowa technologia łączności DECT dzięki specjalnemu szyfrowaniu gwarantuje,

że transmisja jest bezpieczna i nie przechwyci jej żadna niepowołana osoba. Konfiguracja urządzenia jest szybka i prosta, wystarczy podłączyć jednostkę dziecka do gniazdka elektrycznego i zacząć korzystać, co w połączeniu z mobilnością zestawu sprawia, że MBP8 jest idealnym rozwiązaniem zarówno w domu, jak i w podróży. Z elektroniczną nianią Motorola MBP8 usłyszysz nawet najdrobniejszy odgłos.

hellobaby

Elektroniczna niania wideo Motorola MBP33S została stworzona z myślą o zapewnieniu rodzicom wygodnej metody na monitorowanie aktywności swojego dziecka z dowolnego miejsca. W zestawie znajdziemy moduł dziecka z obrotową kamerą, a także moduł rodzica z 2.8-calowym kolorowym ekranem. Dzięki temu dziecko jest pod stałą kontrolą w dzień i w nocy

Lepiej mieć kontrolę

Sparowanie ze sobą modułów jest niezwykle proste - jednostkę do pokoju dziecka wystarczy wpiąć do kontaktu, a moduł rodzica uruchomić. To wszystko! Mikrofon o wysokiej czułości pozwoli usłyszeć każdy odgłos dobiegający z sypialni dziecka, aby móc szybko zareagować i zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa. Dzięki wskaźnikowi poziomu głośności łatwiej zdecydować, czy nie przyciszyć nieco pracę głośnika w pokoju dziecka.

Lepiej czuć się bezpiecznie

O najwyższy poziom bezpieczeństwa rejestrowanych dźwięków dba technologia szyfrowania i bezprzewodowa łączność DECT. Dzięki nim rodzice mogą być pewni, że żadna niepowołana osoba nie przeszkodzi w komunikacji. Jakość połączenia jest bardzo dobra i wolna od wszelkich zakłóceń na dystansie do 50 metrów. W momencie, gdy rodzic znajdzie się poza zasięgiem modułu dziecka, otrzyma powiadomienie dźwiękowe.

Lepiej mieć światło

Moduł dla dziecka wyposażono w praktyczną funkcję lampki. Urządzenie będzie emitowało przyjemne, nieszkodliwe dla oczu pociechy światło, które pozwoli mu zasnąć spokojnie. Wiele dzieci boi się zupełnych ciemności - z nianią elektroniczną audio Motorola MBP8 dzieci zawsze będą czuły się w pełni bezpieczne.

Lepiej mieć kontrolę, także nocą

Kamerka potrafi rejestrować obraz nawet w zupełnych ciemnościach. Wszystko za sprawą technologii wykorzystującej podczerwień, gwarantującej czytelny obraz bez względu na warunki oświetleniowe. Dodatkowo wszechstronna niania monitoruje i wysyła powiadomienia o temperaturze w pokoju najmłodszych, dzięki czemu dziecko będzie zawsze przebywało w optymalnych dla siebie warunkach.

Dane techniczne

MBP8
 • Moduł dziecka w formie wtyczki do gniazdka „plugand-go”
 • Cyfrowa technologia DECT – bez zakłóceń
 • Bezpieczne szyfrowanie dźwięku
 • Tryb eco
 • Zasięg do 50m*
 • Mikrofon o wysokiej czułości
 • Kontrola głośności
 • Wskaźnik poziomu głośności
 • Funkcja lampki nocnej w module dziecka

Zawartość opakowania

 • Moduł dziecka
 • Moduł rodzica
 • Instrukcja szybki start

Dane techniczne

Regulacja głośności Tak
Rodzaj Niania elektroniczna
Sygnalizacja optyczna Tak
Sygnalizator włączonego zasilania Tak
Funkcje dodatkowe Lampka nocna, Szyfrowanie danych
Kolor Szary
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Wyświetlacz Nie
Wskaźnik sygnału Tak
Zasięg [m] 300
Zasilanie Sieciowe
Kamera Nie
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Nazwa producenta/importera MOTOROLA
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Małgorzata.
kupił/aNiania elektroniczna MOTOROLA MBP8
Bardzo polecam. Słychać nawet jak się dziecko rusza, najcichszy szmer. Można regulować głośność, a lampka świeci delikatnym, nie agresywnym, pomarańczowym światłem.

Ocena

Fantastyczna
Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną