Opis produktu

Urządzenie, dzięki któremu łatwiej będzie zadbać o czyste powietrze w domu i mieszkaniu

Prosta obsługa

Prostota obsługi to niewątpliwie jeden z największych atutów tego urządzenia. Oczyszczacz powietrza CONCEPT CA1020 może być obsługiwany za pomocą wbudowanego panelu dotykowego lub aplikacji mobilnej. W tym drugim przypadku urządzenie wykorzystuje standard WIFI, dzięki któremu łatwo sparować smartfon z oczyszczaczem. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik ma zdalny dostęp do praktycznie wszystkich funkcji urządzenia: może go włączać, wyłączać, dostosowywać jego wydajność do własnych potrzeb, a także - co równie ważne - zdalnie monitorować stan powietrza w domu.

Oczyszczacz powietrza CONCEPT CA1020 prosta obsluga panel dotykowy aplikacja mobilna smartfon WiFi

Opcja harmonogramu

Oczyszczacz powietrza CONCEPT CA1020 to nie tylko prosty sprzęt do usuwania lotnych zanieczyszczeń. To przede wszystkim urządzenie, którego sposób pracy można dostosować do własnych, indywidualnych potrzeb. Oczyszczacz można zaprogramować według ściśle określonego harmonogramu. Co ważne, istnieje możliwość ustawienia czasu pracy urządzenia nawet z tygodniowym wyprzedzeniem! Jest to możliwe dzięki obsłudze oczyszczacza poprzez aplikację mobilną.

Oczyszczacz powietrza CONCEPT CA1020 opcja harmonogramu prosta obsluga ustawienia harmonogram

Skuteczny system filtracji

Najważniejszym atutem urządzenia jest oczywiście jego zdolność do usuwania różnego rodzaju zanieczyszczeń. Oczyszczacz powietrza CONCEPT CA1020 wyposażony został w filtr HEPA 13, który skutecznie usuwa tak duże, jak i małe cząstki zanieczyszczeń. Oprócz niego urządzenie zostało wyposażone w filtr węglowy, który jest pomocny zwłaszcza w kontekście usuwania zanieczyszczeń organicznych i nieprzyjemnych zapachów. Oczyszczacz posiada też wbudowaną lampę UV, która eliminuje zagrożenia o charakterze bakteryjnym i wirusowym.

Oczyszczacz powietrza CONCEPT CA1020 skuteczny system filtracji filtr HEPA 13 filtr weglowy lampa UV

Wygodny system podświetlenia

Oczyszczacz powietrza CONCEPT CA1020 został zaprojektowany tak, aby jak najbardziej ułatwić użytkownikowi jego obsługę. W tym celu wyposażono go m.in. w system informujący o jakości powietrza. Funkcja ta działa bardzo prosto, gdyż opiera się na diodach LED, które świecą w określony sposób. Jeśli kolor światła jest niebieski, to stężenie zanieczyszczeń w powietrzu jest niewielkie. Jeśli zielony, to jest ono umiarkowane. Z kolei żółta barwa świadczy o tym, że zanieczyszczenie powietrza jest średnie, a czerwona - duże. W aplikacji można znaleźć informację o dokładnej wartości zanieczyszczeń.

Oczyszczacz powietrza CONCEPT CA1020 system podswietlenia diody LED aplikacja

Praca wygodna dla użytkownika

Zaletą urządzenia jest również jego bardzo cicha praca. Oczyszczacz powietrza CONCEPT CA1020 emituje ciśnienie akustyczne na poziomie zaledwie 28 dB. Dzięki temu można przy nim uczyć się, pracować, relaksować się, a nawet spać. Tak ergonomiczna, cicha praca przełoży się też na zmniejszone zużycie energii, co z pewnością korzystnie wpłynie na domowy budżet.

Oczyszczacz powietrza CONCEPT CA1020 bardzo cicha praca wygodne uzytkowanie

Zawartość zestawu

W zestawie znajduje się:

- Oczyszczacz powietrza,

- Instrukcja obsługi w języku polskim,

- Karta gwarancyjan.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj filtra: HEPA 13, Węglowy
Maksymalna powierzchnia pomieszczenia [m2]: 20
Poziom hałasu [dB]: 28
Funkcje: Filtracja powietrza, Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, Sterowanie smartfonem, Jonizator, Timer
Wyposażenie dodatkowe: Brak

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Oczyszczacz powietrza CONCEPT CA1020
Produkt archiwalny

Oczyszczacz powietrza CONCEPT CA1020

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756