Oczyszczacz powietrza LEITZ TruSens™ Z-1000

Kod: 455443
Porównaj
Maksymalna powierzchnia pomieszczenia [m2]: 23
Technologia oczyszczania: PureDirect
Rodzaj filtra: HEPA
Poziom hałasu [dB]: 39
Moc [W]: 40
Funkcje: Filtracja powietrza
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Model: Z-1000
Oczyszczacz powietrza LEITZ TruSens™ Z-1000
Oczyszczacz powietrza LEITZ TruSens™ Z-1000
410 11
41,01 zł x 10 rat 0%

i do września nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

i do września nie płacisz

Opis produktu

Standard czystego powietrza na najwyższym poziomie

Świeże i czyste powietrze

Oczyszczacz LEITZ TruSens™ Z-1000 to przykład sprzętu, który doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Główne zadanie produktu opiera się na zadbaniu o jakość powietrza w najbliższym otoczeniu. Jest to szczególnie istotny czynnik ‒ może mieć wpływ na rozwój chorób układu oddechowego oraz obniżone samopoczucie. Dlatego warto zadbać o czyste powietrze już teraz.

Oczyszczacz powietrza LEITZ TruSens™ Z-1000 swieze czyste powietrze

Wychwytuje i niszczy wirusy

Oczyszczacz powietrza LEITZ TruSens™ wychwytuje nawet do 99,99% cząsteczek ludzkiego koronawirusa SARS-CoV-2, który jest przenoszony drogą powietrzną i wywołuje COVID-19.*

Oczyszczacz powietrza LEITZ TruSens™ sars-cov-2 covid

* Testy wykonane przez niezależną firmę z wykorzystaniem pomiaru stężenia w powietrzu cząsteczek ludzkiego koronawirusa 229E. W komorze testowej o kubaturze 30 m³ oczyszczacze w ciągu 2h wyłapały 99,99%. Nie ma ogólnie przyjętej metody badawczej określającej ilość wirusów w powietrzu. Test przeprowadził CAS Testing Technical Services (GuangZhou) Co., Ltd. (nr 368 Xingke Road, Tianhe District, Guangzhou, P.R. China) z zastosowaniem chińskiej normy (Techniczne normy dezynfekcji (2002) 2.1.3).


Wydajny filtr 360°

Urządzenie stosuje nowoczesne rozwiązanie, jakim jest filtr 360° DuPont od HEPA. Pozwala on na szybkie pozbycie się zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu, takich jak bakterie i gazy. Dzięki produktowi łatwo zapobiegniesz rozwojowi oraz dalszemu rozprzestrzenianiu się szkodliwych substancji po innych częściach mieszkania. Dlatego, LEITZ TruSens™ Z-1000 to idealny sposób na skuteczną walkę z nieczystościami.

Oczyszczacz powietrza LEITZ TruSens™ Z-1000 Wydajny filtr 360° DuPont od HEPA

Efektywne oczyszczanie

Model LEITZ TruSens™ Z-1000 zadba nie tylko o ograniczenie rozwoju bakterii, ale i pozbycie się wielu innych zanieczyszczeń z powietrza. Produkt umożliwi zebranie unoszących się cząsteczek kurzu i pyłu. Co więcej, urządzenie poradzi sobie również z sierścią należącą do zwierząt domowych. W efekcie nie tylko podniesiesz jakość powietrza, ale i zadbasz o czystość w całym pomieszczeniu.

Oczyszczacz powietrza LEITZ TruSens™ Z-1000 Efektywne oczyszczanie

Koniec przykrego zapachu

Ogromne udogodnienie, jakie zapewnia oczyszczacz LEITZ TruSens™ Z-1000, jest związane ze specjalnym zastosowaniem promieniowania UV. Dzięki niemu urządzenie skutecznie eliminuje przykry zapach pochodzący od zebranych nieczystości. Na skutek funkcji zapobiegania powstawaniu drobnoustrojów, z pewnością nie odczujesz już nieprzyjemnego zapachu w swoim otoczeniu.

Oczyszczacz powietrza LEITZ TruSens™ Z-1000 promieniowanie UV

Zwiększona powierzchnia oddziaływania

Urządzenie dysponuje aż dwoma strumieniami przepływu powietrza. W efekcie zasięg oddziaływania produktu jest jeszcze większy. Od teraz czyste powietrze może docierać nawet do tych nieco trudniej dostępnych miejsc. Co więcej, jest ono rozprowadzane w sposób zrównoważony. Dzięki temu powietrze w całym Twoim otoczeniu uzyska wyższą jakość.

Oczyszczacz powietrza LEITZ TruSens™ Z-1000 dwa strumienie przeplywu powietrza

Dotykowe sterowanie

Produkt oferuje możliwość wygodnej oraz intuicyjnej obsługi. Zastosowanie nowoczesnego, dotykowego panelu pozwala znacznie przyspieszyć proces zapisywania poszczególnych ustawień sprzętu. Oczyszczacz posiada także specjalne przyciski przeznaczone do regulacji prędkości wentylatora oraz trybu UV. Z kolei wskaźniki urządzenia pomogą Ci łatwo sprawdzić, kiedy należy wymienić filtr.

Oczyszczacz powietrza LEITZ TruSens™ Z-1000 dotykowe sterowanie regulacja predkosci tryb UV

Komfort użytkowania

Oczyszczacz powietrza LEITZ TruSens™ Z-1000 został wyposażony w wytrzymały uchwyt do przenoszenia. Dzięki niemu możesz w bezpieczny sposób przenieść swoje urządzenie w wybrane miejsce. Korzystanie z uchwytu pozwoli zmienić przestrzeń przeznaczoną do oczyszczania oraz zapobiec uszkodzeniu sprzętu.

Oczyszczacz powietrza LEITZ TruSens™ Z-1000 wyposazenie uchwyt do przenoszenia

Nowoczesna prezentacja

Urządzenie zostało wykonane w zgodzie ze standardami dotyczącymi nowoczesnego designu. Zastosowanie srebrnej obudowy produktu sprawia, że prezentuje się on wyjątkowo elegancko. Dzięki minimalistycznemu i schludnemu wyglądowi oczyszczacza możesz bez obaw ustawić go w dowolnie wybranym miejscu w pomieszczeniu.

Oczyszczacz powietrza LEITZ TruSens™ Z-1000 wykonanie wyglad prezentacja

Zawartość zestawu

W zestawie znajduje się:

- Instrukcja obsługi w języku polskim,

- Karta gwarancyjna.


ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj filtra: HEPA
Maksymalna powierzchnia pomieszczenia [m2]: 23
Poziom hałasu [dB]: 39
Funkcje: Filtracja powietrza
Technologia oczyszczania: PureDirect
Wyposażenie dodatkowe: Brak

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty i Leasing

Instrukcje

Instrukcja obsługi Oczyszczacz powietrza LEITZ TruSens™ Z-1000

Inne produkty w kategorii:

Oczyszczacz powietrza LEITZ TruSens™ Z-1000
Oczyszczacz powietrza LEITZ TruSens™ Z-1000
410 11
41,01 zł x 10 rat 0%

i do września nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

i do września nie płacisz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 410,11 zł
410 11