Dzbanek filtrujący BRITA Marella Zielony
BRITA fill&enjoy Marella, to funkcjonalny i ponadczasowy model filtra dzbankowego. Teraz możesz go mieć w pięknym, modnym kolorze Soczystej Zieleni! Doceń wszechstronność dzbanka filtrującego BRITA Marella i przekonaj się, że kolory z naszej nowej limitowanej edycji mogą być prawdziwą ozdobą Twojej kuchni!
Dzbanek BRITA Marella Soczysta Zieleń został zaprojektowany tak, aby zmieścić się na półce na drzwiach lodówki, co może ucieszyć entuzjastów zimnej, filtrowanej wody. Komfort użytkowania dzbanka Marella zapewnia profilowany uchwyt oraz uchylna klapka wlewu wody, dzięki której można napełnić dzbanek bez konieczności zdejmowania pokrywki. Elementem ułatwiającym obsługę dzbanka jest elektroniczny wskaźnik wymiany wkładu (Memo), który automatycznie przypomina o konieczności wymiany wkładu filtrującego co 4 tygodnie. Dzięki półprzeźroczystemu lejkowi można kontrolować tempo procesu filtracji.
Co zyskujesz filtrując wodę za pomocą dzbanka BRITA Marella Soczysta Zieleń?
• Smaczną wodę pitną o naturalnym smaku, bez konieczności przegotowania,
• Herbatę bez nieapetycznego osadu,
• Kawę i herbatę o wyjątkowym smaku i aromacie,
• Ochronę czajników i ekspresów do kawy przed kamieniem,
• Oszczędność – średni koszt 1 litra filtrowanej wody BRITA wynosi 22 gr,
• Wygodę – dostęp do smacznej wody pitnej bez wychodzenia z domu,
• Ekologiczne rozwiązanie – ograniczasz zużycie plastikowych odpadów.
Wkład wymienny - MAXTRA+ MicroFlow Technology:
Czystsza, bardziej przejrzysta woda – oto skutki działania wkładu filtrującego MAXTRA+. Dzięki czterostopniowej filtracji, filtr MAXTRA+ poprawia smak, zapach i przejrzystość wody kranowej. Dzięki zwiększonej powierzchni adsorpcji, węgiel aktywowany jeszcze bardziej efektywnie usuwa zanieczyszczenia mechaniczne (piasek, rdza) oraz chlor, które negatywnie wpływają na walory użytkowe wody. Z kolei wymiennik jonowy w znaczącym stopniu zmniejsza twardość wody, dzięki czemu w czajnikach i ekspresach do kawy nie osadza się kamień. Filtr redukuje również niektóre metale ciężkie, takie jak ołów i miedź oraz wybrane pestycydy. Jeden wkład jest w stanie przefiltrować do 100l wody i wystarcza na cztery tygodnie.
Liczba wkładów w zestawie: | 1 |
---|---|
Funkcje: | Uchylna klapka wlewu wody, Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość przechowywania na drzwiach w lodówce, Wskaźnik zużycia wkładu |
Podziałka ilości wody: | Nie |
Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
Możliwość przechowywania na drzwiach w lodówce: | Tak |
Pojemność całkowita [l]: | 2.4 |
Pojemność wody filtrowanej [l]: | 1.4 |
Rodzaj wkładu: | Maxtra + |
Uchylna klapka wlewu wody: | Tak |
Wskaźnik zużycia wkładu: | Tak |
Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
Rodzaj produktu: | Dzbanek filtrujący |
Kolor: | Zielony |
Gwarancja: | 24 miesiące |
Nazwa: | "BRITA POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
Ulica i numer budynku: | ul. Domaniewska 6 |
Kod pocztowy: | 05-850 |
Miasto: | Ołtarzew |
Adres elektroniczny: | bok@brita.net |