Produkt archiwalny
Frytkownica beztłuszczowa DELIMANO 110074539 Air Fryer z gotowaniem na parze
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Air Fryer Frytkownica beztłuszczowa COSORI Turbo Tower Pro Smart CAF-DC123S-DEUR 10.8l (WiFi)
Produkt archiwalny
Frytkownica beztłuszczowa DELIMANO 110074539 Air Fryer z gotowaniem na parze
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOdkryj rewolucję w zdrowym odżywianiu
Chrupiące przekąski i mniej kalorii
Czy Ty i Twoja rodzina uwielbiacie frytki? Niedzielny obiad nie może się obyć bez smażonego kurczaka i grillowanych warzyw? Teraz możesz przygotowywać ulubione dania, zachowując pełnię smaku, ale z minimalną ilością tłuszczu. Najnowszy Air Fryer z funkcją pary posiada koszyk o pojemności 7 l, pozwalający na przygotowanie dużej porcji warzyw, frytek, ryby, mięs czy wypieków. Połączenie obrotu gorącego powietrza z technologią pary oferuje jeszcze więcej możliwości.
Innowacyjna moc pary
Najnowszy model Air Fryera Delimano zachowuje wszystkie najlepsze cechy poprzednich urządzeń, jednocześnie wykorzystując funkcję pary. Pozwala to na przygotowywanie różnorodnych dań w zdrowy sposób, z możliwością wyboru różnych trybów pracy w zależności od składników. Olej nie jest już potrzebny – ulubione przekąski teraz przygotujesz bez dodatku tłuszczu.
Funkcja pary oferuje 3 tryby pracy
Para - Składniki są przygotowywane z użyciem pary, co pozwala na zachowanie wilgotności, pełni smaku i składników odżywczych.
Smażenie powietrzem - Obrót gorącego powietrza smaży składniki, tworząc chrupiącą powierzchnię.
Para + smażenie powietrzem - Połączenie pary i gorącego powietrza tworzy chrupiącą powierzchnię i miękki środek.
Poręczne urządzenie do codziennego gotowania
Oprócz trzech trybów pracy Air Fryer oferuje również trzy automatyczne programy:
- frytki,
- warzywa,
- kurczak.
Temperaturę można ustawić w zakresie od 80°C do 200°C, a czasomierz pozwala na wybranie nawet 60 minut ciągłej pracy. Ten pomocnik w kuchni okaże się niezastąpiony. Nowy Air Fryer sprawi, że gotowanie, smażenie, grillowanie, pieczenie i podgrzewanie będzie jeszcze łatwiejsze!
Przygotuj obiad dla całej rodziny!
Air Fryer jest wyposażony w duży, kwadratowy koszyk o pojemności 7 l, dzięki czemu możesz przygotować duży posiłek dla całej rodziny. Koszyk jest pokryty powłoką nieprzywierającą, która znacznie ułatwia czyszczenie. Rączka zawsze pozostaje chłodna w dotyku, nie musisz się obawiać ryzyka oparzeń.
Dotykowy ekran
Wspomniane tryby i program możesz z łatwością ustawić dzięki wygodnemu, dotykowemu wyświetlaczowi. Urządzenie poinformuje Cię sygnałem dźwiękowym, gdy upłynie ustawiony czas. Następnie automatycznie się wyłączy, by zapobiec przegrzaniu oraz przypaleniu składników.
Zawartość zestawu
W zestawie znajduje się:
- Koszyk,
- Instrukcja obsługi w języku polskim,
- Karta gwarancyjna.
Dane techniczne
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 2600 |
| Pojemność misy [l]: | 7 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 7 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury, Gotowanie na parze |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączenie, Dźwiękowy sygnał zakończenia pracy, Timer, Wyświetlacz |
| Wykonanie misy: | Pokryta powłoką nieprzywierającą |
| Zasilanie: | 220-240 V |
Smażenie | |
| Pojemność misy [l]: | 7 |
|---|---|
| Pojemność koszyka [kg]: | 7 |
| Ilość koszy: | 1 |
| Kształt koszyka: | Prostokątny |
| Frytkownica beztłuszczowa: | Tak |
Funkcje | |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Termostat : | Elektroniczny |
| Programator czasowy: | Tak |
| Regulacja temperatury: | Tak |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Filtr antyzapachowy: | Nie |
| Gotowanie na parze: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączenie, Dźwiękowy sygnał zakończenia pracy, Timer, Wyświetlacz |
Fizyczne | |
| Wykonanie misy: | Pokryta powłoką nieprzywierającą |
| Pokrywa: | Bez podglądu |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Szuflada |
Techniczne | |
| Zasilanie: | 220-240 V |
| Moc [W]: | 2600 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.) [cm]: | 32.4 x 40.5 x 39.2 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 7.80 |
Parametry | |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie : | Kosz na frytki |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | STUDIO MODERNA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Cybernetyki 9 |
| Kod pocztowy: | 02-677 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | kontakt@rovus.pl |