Produkt archiwalny
Frytkownica BLACK&DECKER ES9730040B
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Air Fryer Frytkownica beztłuszczowa GÖTZE & JENSEN AF610K 6l 8 automatycznych programów
Produkt archiwalny
Frytkownica BLACK&DECKER ES9730040B
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePoznaj rewolucję w zdrowym odżywianiu
Parametry fizyczne frytkownicy
Frytkownica BLACK&DECKER ES9730040B ma pojemność wynoszącą 3 litry, co pozwala na jednoczesne przygotowanie maksymalnie kilograma frytek. Cały korpus wykonany jest ze szczotkowanej stali nierdzewnej, dzięki czemu urządzenie łatwo zachować w czystości. Sprzęt ma moc wynoszącą 2100W, co pozwala na wyjątkowo szybkie rozgrzanie oleju do odpowiedniej temperatury.
Regulacja temperatury i pokrywka z okienkiem - klucz do skutecznego smażenia w głębokim tłuszczu
Jednak nie tylko frytki mogą być przygotowywane w tego rodzaju urządzeniu. Aby jeszcze ułatwić smażenie, producent zainstalował regulację temperatury oleju w zakresie od 140 do 190 stopni Celsjusza. Pokrywka ma z kolei przezroczyste okienko, dzięki któremu można kontrolować stopień podsmażenia potraw. Filtr antyzapachowy sprawia, że po przygotowaniu posiłku nie trzeba wietrzyć kuchni z nieprzyjemnych aromatów smażonego oleju.
Zawartość zestawu
W zestawie znajduje się:
- Kosz na frytki,
- Pokrywa,
- Misa,
- Instrukcja obsługi w języku polskim,
- Karta gwarancyjna.
Dane techniczne
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| Moc [W]: | 2100 |
| Pojemność misy [l]: | 3 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 0.8 |
| Zakres temperatury (min-max): | 140 - 190 °C |
| Funkcje: | Regulacja temperatury, Filtr antyzapachowy |
| Funkcje dodatkowe: | Powłoka anti-fingerprint, Rozmrażanie |
| Wykonanie misy: | Stal nierdzewna |
| Zasilanie: | 230V / 50Hz |
Smażenie | |
| Pojemność misy [l]: | 3 |
|---|---|
| Pojemność koszyka [kg]: | 0.8 |
| Ilość koszy: | 1 |
| Kształt koszyka: | Prostokątny |
| Frytkownica beztłuszczowa: | Nie |
Funkcje | |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Termostat : | Mechaniczny |
| Programator czasowy: | Nie |
| Regulacja temperatury: | Tak |
| Zakres temperatury (min-max): | 140 - 190 °C |
| Filtr antyzapachowy: | Tak |
| Gotowanie na parze: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Powłoka anti-fingerprint, Rozmrażanie |
Fizyczne | |
| Wykonanie misy: | Stal nierdzewna |
| Pokrywa: | Z podglądem |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Misa, Pokrywa |
Techniczne | |
| Zasilanie: | 230V / 50Hz |
| Moc [W]: | 2100 |
| Waga [kg]: | 2.6 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.) [cm]: | 43.6 x 2.3 x 26.6 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 3.20 |
Parametry | |
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
| Kolor: | Srebrno-czarny |
| Wyposażenie : | Kosz na frytki, Misa, Pokrywa |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Taurus AGD Poland Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | Piękna 68 |
| Kod pocztowy: | 00-672 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | kozimek@taurus.eu |