Produkt archiwalny
Frytkownica SENCOR SFR 7200SS 3.2l programator czasowy
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Frytkownica SENCOR SFR 8200SS 3.2l programator czasowy
Sugerowana cena producenta:
349,90 zł
Frytkownica SENCOR SFR 6200SS1.5l regulacja temperatury
Air Fryer Frytownica beztłuszczowa SENCOR SBG 8900SS
Sugerowana cena producenta:
449,90 zł
Air Fryer Frytkownica beztłuszczowa PANASONIC NF-CC500SXE 5l z okienkiem do obserwacji postępów gotowania
Produkt archiwalny
Frytkownica SENCOR SFR 7200SS 3.2l programator czasowy
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePokrywa i korpus wykonane ze stali nierdzewnej. Pokrywa, wewnętrzne naczynie olejowe, element grzejny i uchwyt kosza frytkownicy są zdejmowane co ułatwia ich czyszczenie. Powierzchnia naczynia wewnętrznego jest nieprzywierająca. Kosz frytkownicy ze stali chromowanej dla dłuższej żywotności. Filtr tłuszczowy wykonany z aluminium. Frytkownica wyposażona jest w uchwyt do łatwego otwierania oraz rękojeść z zimną powierzchnią do bezpiecznej obsługi i wbudowany w pokrywie wziernik do kontroli przyrządzania jedzenia. Posiada bezpiecznik przeciwko przegrzaniu, ustawiany termostat od 130°C do 190°C, Timer oraz mądry uchwyt do skapywania oleju po smażeniu. Przewód zasilający o długości 1 m. Objętość 3,2 l / 1,4 kg frytek. Pobór mocy 2 200 W. Masa: 1,9 kg. Wymiary (wysokość × szerokość × głębokość) 210 × 350 × 220 mm.
Dane techniczne
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| Moc [W]: | 2200 |
| Pojemność misy [l]: | 3.2 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.4 |
| Zakres temperatury (min-max): | 130 - 190 °C |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury, Filtr antyzapachowy |
| Funkcje dodatkowe: | Lampka kontrolna, Nienagrzewające się uchwyty, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Wykonanie misy: | Pokryta powłoką nieprzywierającą |
| Zasilanie: | 220-240 V |
Smażenie | |
| Pojemność misy [l]: | 3.2 |
|---|---|
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.4 |
| Ilość koszy: | 1 |
| Kształt koszyka: | Prostokątny |
| Frytkownica beztłuszczowa: | Nie |
Funkcje | |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Termostat : | Mechaniczny |
| Programator czasowy: | Tak |
| Regulacja temperatury: | Tak |
| Zakres temperatury (min-max): | 130 - 190 °C |
| Filtr antyzapachowy: | Tak |
| Gotowanie na parze: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Lampka kontrolna, Nienagrzewające się uchwyty, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Łączność z aplikacją: | Nie |
Fizyczne | |
| Wykonanie misy: | Pokryta powłoką nieprzywierającą |
| Pokrywa: | Z podglądem |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
Techniczne | |
| Zasilanie: | 220-240 V |
| Moc [W]: | 2200 |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.) [cm]: | 35 x 21 x 22 |
| Model producenta: | 7200SS |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 3.00 |
Parametry | |
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
| Kolor: | Srebrno-czarny |
| Wyposażenie : | Kosz na frytki |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Fast Poland |
| Ulica i numer budynku: | Kwietniowa 36 |
| Kod pocztowy: | 05-090 |
| Miasto: | Wypędy |
| Adres elektroniczny: | info@fastpoland.pl |