Produkt archiwalny
Frytkownica beztłuszczowa OVERMAX Freat Teflon Max Air Fryer
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Air Fryer Frytkownica beztłuszczowa TURBOTRONIC TT-AF12D 5l programator czasowy
Produkt archiwalny
Frytkownica beztłuszczowa OVERMAX Freat Teflon Max Air Fryer
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne|
Rozpocznij zdrowe odżywianie już dziś!
Za pomocą tej frytkownicy przyrządzisz smaczne i zdrowe dania. ![]() Można w niej nie tylko smażyć, ale także grillować, piec, podgrzewać, opiekać i dusić. Frytkownica wykorzystuje unikalną technologię cyrkulacji gorącego powietrza bez potrzeby używania oleju. |
|
![]() |
ZDROWE POTRAWY
System Quick Air - dzięki temu, dania zawierają nawet o około 85% mniej tłuszczu, niż potrawy tradycyjnie smażone na głębokim oleju. |
|
NOWOCZESNA TECHNOLOGIA
|
|
Dane techniczne
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1400 |
| Pojemność misy [l]: | 3 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | Nienagrzewające się uchwyty, Nóżki antypoślizgowe |
| Wykonanie misy: | Powłoka teflonowa |
| Zasilanie: | 220-230 V |
Smażenie | |
| Pojemność misy [l]: | 3 |
|---|---|
| Ilość koszy: | 1 |
| Kształt koszyka: | Okrągły |
| Frytkownica beztłuszczowa: | Tak |
Funkcje | |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Termostat : | Elektroniczny |
| Programator czasowy: | Tak |
| Regulacja temperatury: | Tak |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
| Filtr antyzapachowy: | Nie |
| Gotowanie na parze: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Nienagrzewające się uchwyty, Nóżki antypoślizgowe |
Fizyczne | |
| Wykonanie misy: | Powłoka teflonowa |
| Pokrywa: | Bez podglądu |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
Techniczne | |
| Zasilanie: | 220-230 V |
| Moc [W]: | 1400 |
| Waga [kg]: | 1 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.) [cm]: | 31 x 27 x 32 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 4.72 |
Parametry | |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Kolor: | Szary |
| Wyposażenie : | Karta gwarancyjna |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | OVERMAX POLSKA SPÓŁKA .Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ , SP.K |
| Ulica i numer budynku: | DZIADOSZAŃSKA 10 |
| Kod pocztowy: | 61-248 |
| Miasto: | Poznań |
| Adres elektroniczny: | sklep@overmax.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.


