Produkt archiwalny
Frytkownica ELDOM FR18 2.5l regulacja temperatury
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Air Fryer Frytkownica beztłuszczowa COSORI Turbo Tower Pro Smart CAF-DC123S-DEUR 10.8l (WiFi)
Cena z kodem
999 98 zł
1 319,99 zł
Cena przed kodem
999,99 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Frytkownica ELDOM FR18 2.5l regulacja temperatury
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Dane techniczne
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| Moc [W]: | 2000 |
| Pojemność misy [l]: | 3 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 0.4 |
| Zakres temperatury (min-max): | 130 - 190 °C |
| Funkcje: | Regulacja temperatury, Filtr antyzapachowy |
| Funkcje dodatkowe: | Lampka kontrolna, Odłączana podstawa, Schowek na kabel |
| Wykonanie misy: | Emaliowana |
| Zasilanie: | 230-240V / 50-60Hz |
Smażenie | |
| Pojemność misy [l]: | 3 |
|---|---|
| Pojemność koszyka [kg]: | 0.4 |
| Ilość koszy: | 1 |
| Kształt koszyka: | Prostokątny |
| Frytkownica beztłuszczowa: | Nie |
Funkcje | |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Termostat : | Tak |
| Programator czasowy: | Nie |
| Regulacja temperatury: | Tak |
| Zakres temperatury (min-max): | 130 - 190 °C |
| Filtr antyzapachowy: | Tak |
| Gotowanie na parze: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Lampka kontrolna, Odłączana podstawa, Schowek na kabel |
| Łączność z aplikacją: | Nie |
Fizyczne | |
| Wykonanie misy: | Emaliowana |
| Pokrywa: | Z podglądem |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Misa |
Techniczne | |
| Zasilanie: | 230-240V / 50-60Hz |
| Moc [W]: | 2000 |
| Waga [kg]: | 2.65 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.) [cm]: | 23 x 23.5 x 39.5 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 2.7 |
Parametry | |
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
| Kolor: | Srebrny |
| Wyposażenie : | Kosz na frytki, Pojemnik na olej |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | SEVERIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Powstania Styczniowego 2/2 |
| Kod pocztowy: | 81-519 |
| Miasto: | Gdynia |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.