Polecane produkty podobne

Opis produktu

Maksimum działania
Blender kielichowy BOSCH MMBV625M

Niezawodne czyszczenie zawsze i wszędzie

Dzięki innowacyjnemu materiałowi i konstrukcji kanału ssącego rewolucyjny system utrzymywania ciśnienia optymalizuje wydajność robota i zapewnia wysoką moc ssania, a DEEBOT N8 PRO pozostaje podczas pracy wyjątkowo cichy. Udało się zwiększyć siłę ssania do 2600 Pa oraz wydajność czyszczenia o 73 procent.* Dzięki nowoczesnej, zwinnej szczotce i trybowi Max+ nawet mocno osadzony kurz jest skutecznie usuwany z dywanów. N8 to idealny robot sprzątający dla wszystkich właścicieli kotów i psów, którzy chcą usunąć sierść z różnych rodzajów powierzchni.

* W porównaniu do OZMO 950

Blender kielichowy BOSCH MMBV625M

Wykrywanie dywanów

ECOVACS N8 PRO wyróżnia się inteligentną reakcją na zmieniające się rodzaje podłóg, jak np. zmiana z twardej podłogi (laminat, płytki itd.) na dywan. Robot sprzątający wykrywa dywany w czasie rzeczywistym i reaguje odpowiednio do bieżącego zadania: siła ssania zostaje zwiększona, a dywan zostaje pominięty w czasie mopowania. Dzięki temu tryb czyszczenia jest idealnie dopasowany do każdego rodzaju podłogi.

Blender kielichowy BOSCH MMBV625M

Technologia bezpieczeństwa na schodach

Koniec ze strachem przed schodami. Nasz robot sprzątający ECOVACS N8 PRO jest wyposażony w czujniki zapobiegające upadkowi. Urządzenie wykrywa w odpowiedniej chwili stopnie i powraca w bezpieczne miejsce, aby kontynuować czyszczenie.

Blender kielichowy BOSCH MMBV625M

Precyzyjne planowanie ścieżki sprzątania

Jako pionier w zakresie technologii, ECOVACS wprowadził technologię mapowania i nawigacji opartą na laserze, znaną jako TrueMapping, jako pierwszą w branży robotów domowych. W ciągu kilku sekund ECOVACS N8 PRO tworzy mapę otoczenia i porusza się bezpiecznie po Twoim domu. Ta niezawodna koncepcja nawigacji umożliwia efektywne i dokładne czyszczenie podłogi.

Blender kielichowy BOSCH MMBV625M

Zapobiega kolizjom, utknięciu czy zaplątaniu

Technologia wykrywania przeszkód 3D w czasie rzeczywistym i system zapobiegania kolizjom wykorzystują zasadę światła strukturalnego i algorytm skanowania 3D, który jest również stosowany na całym świecie w nowoczesnym rozpoznawaniu twarzy i mobilnych transakcjach płatniczych. Dzięki temu ECOVACS N8 PRO może się swobodnie przemieszczać, a jednocześnie zminimalizowane jest prawdopodobieństwo kolizji robota sprzątającego.

Blender kielichowy BOSCH MMBV625M

Jednoczesne odkurzanie i przecieranie

System przecierania OZMO™ sprawia, że ECOVACS N8 PRO może jednocześnie odkurzać i przecierać. Innowacyjna technologia umożliwia ustawienie czterech poziomów wilgoci dla różnych potrzeb i rodzajów podłóg, takich jak laminat, podłogi drewniane czy płytki, wygodnie za pomocą aplikacji. Zbiornik na wodę jest zaprojektowany dla dużych powierzchni, dzięki czemu nie trzeba przerywać procesu czyszczenia, aby ciągle uzupełniać go wodą. Dzięki funkcji wykrywania dywanów ECOVACS N8 PRO natychmiast rozpoznaje dywany i reaguje odpowiednio, zwiększając siłę ssania i omijając to miejsce podczas mopowania.

Blender kielichowy BOSCH MMBV625M

Aplikacja sterująca

Możesz użyć aplikacji, aby wygodnie sterować robotem w każdej sytuacji i zaplanować czas sprzątania lub sprawdzić aktualny status czyszczenia. Można jednocześnie zapisać i indywidualnie dostosować do siebie do dwóch map – dzięki takej funkcji jak Virtual Boundary™, która ogranicza obszar działania robota sprzątającego – lub wyznaczyć określone obszary do indywidualnego czyszczenia.

Blender kielichowy BOSCH MMBV625M

Funkcja automatycznego ładowania

Dla ECOVACS N8 PRO nawet długie ścieżki sprzątania nie są problemem. Gdy tylko bateria jest na wyczerpaniu, robot sprzątający automatycznie wraca do stacji dokującej.

Gdy tylko bateria będzie w pełni naładowana, urządzenie będzie kontynuować czyszczenie podłogi tam, gdzie skończyło. ECOVACS gwarantuje w ten sposób niezauważalne i dokładne czyszczenie.

Blender kielichowy BOSCH MMBV625M

Kompatybilny ze stacją automatycznego opróżniania

Odkurzanie ECOVACS N8 PRO ma szereg zalet:

Może być połączony ze stacją automatycznego opróżniania.

Stacja automatycznego opróżniania w eleganckim kolorze Space Grey lub Pearl White może być zakupiona osobno.

Jego jednorazowy worek na kurz o pojemności 2,5 litra ma naturalny i przyjazny dla środowiska papierowy uchwyt.

Ten worek na kurz jest łatwy w montażu i wystarczy go wymieniać raz na 30 dni.

Aplikacja ECOVACS HOME sprawia, że obsługa robota sprzątającego jest łatwiejsza.

Blender kielichowy BOSCH MMBV625M

Co w zestawie?

Robot sprzątający ECOVACS Deebot Ozmo N8 Pro posiada 10 nakładek jednorazowych, filtr, nakładkę mopującą, narzędzie do czyszczenia szczotek, stację ładującą, szczotki boczne, zbiornik na wodę, instrukcję oraz kartę gwarancyjną.
Filmy:Dane techniczne

Dane podstawowe

Czas pracy [min]: 110
Czas ładowania akumulatora [min]: 240
Pojemność zbiornika na kurz [l]: 0.42
Wysokość [cm]: 9.3
Poziom hałasu [dB]: 67
Czujniki: Identyfikacji dywanu, Krawędzi, Przeszkód, Ściany, Upadku
Funkcje: Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi, Funkcja mopowania
Kolor: Biały

Opinie

4.2/5
5 opinii
4 użytkowników poleca ten produkt
Jakość wykonania
4.2 /5
Głośność pracy
4.2 /5
Funkcjonalność
4.2 /5
Gabaryty i waga
4.2 /5
Dokładność sprzątania
4.2 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
1/5
Dominik 10 października 2022
Nie
Nie polecam, zupełnie nie warto.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Kejtiii 8 lipca 2021
Polecam gorąco
Mogłabym napisać cały referat dlaczego warto się na niego zdecydować ;) Ale niech starczy to: zakup tego robota to oszczędność czasu. Odkąd go mam to dom jest czysty a ja ten czas gdzie musiałabym odkurzać i myć podłogi to przeznaczam na relaks lub zabawę z swoimi dzieciakami :)
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Betty 29 czerwca 2021
Odkurza wszystko!
Rozpoznaje dywan i wtedy przełącza się na inny tryb pracy. Genialne. Doskonały zakup, dzięki któremu nie muszę już odkurzać i mopować, a szczerze tego zajęcia nienawidziłam. Polecam, radzi sobie z kurzem, sierścią, plamami, okruchami i praktycznie wszystkim, co spotka na swej drodze.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Anastazja 22 czerwca 2021
W tej cenie świetny
3,6kg wagi jest okej. W tak małym sprzęcie udało się bez problemu zamieścić dużą moc ssania i dokładność. Jednocześnie robot odkurza i mopuje i nie wydaje z siebie różnych dziwnych dźwięków. Mam w domu małe dzieci i cichość sprzętu była dla mnie kluczowa.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
MIśKO 22 czerwca 2021
&SUPER&
Zdalnie sterowany z dowolnego miejsca za pomocą intuicyjnej aplikacji. Cicho i szybko doprowadza każdy rodzaj podłogi do nieskazitelnej czystości.
Czy ta opinia była pomocna?
Produkt archiwalny

Robot sprzątający ECOVACS Deebot Ozmo N8 Pro

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756