Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w listopadzie!

Robot sprzątający SAMSUNG Jet Bot Al+ VR50T95735W

(15)
Kod: 428968

Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w listopadzie!

Czas pracy [min]: 90
Czas ładowania akumulatora [min]: 240
Pojemność zbiornika na kurz [l]: 0.4
Wysokość [cm]: 10.5
Poziom hałasu [dB]: 76
Czujniki: Antykolizyjne, LiDAR - wykrywanie światła i odległości, Przeszkód, Uskoku podłoża
Funkcje: Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi
Funkcja rozpoznawanie obiektów AI
Automatycznie opróżnia pojemnik na kurz
Zobacz cały opis
Robot sprzątający SAMSUNG Jet Bot Al+ VR50T95735W
Robot sprzątający SAMSUNG Jet Bot Al+ VR50T95735W
5 649
00
564,90 zł x 10 rat 0%
Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie pojutrze
Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Wybrane Cechy

Rozpoznawanie obiektów AI ikonka

Rozpoznawanie obiektów AI

Sztuczna inteligencja AI sprawia, że robot zachowuje dystans od obiektów oraz mebli rozpoznając je i bezpiecznie odkurzając wokół nich.

Duża moc ikonka

Duża moc

Stała wysokość mocy ssącej, dzięki wykorzystaniu rozwiązania Jet Cyclone.

System filtracji ikonka

System filtracji

Za sprawą wielowarstwowego systemu filtracji powietrze, które wydostaje się z odkurzacza jest czyste i w 99,9% pozbawione mikrocząsteczek kurzu i alergenów4.

Silnik Digital Inverter ikonka

Silnik Digital Inverter

Silnik ssący ma moc 170 W co umożliwia bezproblemowe odkurzenie każdej nawierzchni.

Sensor 3D ikonka

Sensor 3D

Koniec ze sprzątaniem przed uruchomieniem robota. Nie musisz się martwić o pozostawione na podłodze przedmioty. Sensor  3D używa kamery do skanowania i wychwycenia struktury sprzątanego pokoju1.

Sensor LiDAR ikonka

Sensor LiDAR

Skaner umożliwia zbadanie otoczenia w 360° 9  i na tej podstawie wybranie optymalnej ścieżki odkurzania.

Monitoring domu ikonka

Monitoring domu

Zainstalowana w robocie kamera pozwala na żywo podglądać co się dzieje w Twoim domu, a wszystko to z poziomu smartfona.

Stacja czyszcząca ikonka

Stacja czyszcząca

Zapomnij o opróżnianiu pojemnika na kurz nawet do 3 miesięcy2Po posprzątaniu, odkurzacz automatycznie wraca do stacji czyszczącej, usuwając ze swojego pojemnika kurz, a wielowarstwowy system filtracji wyłapuje 99,999% drobnego pyłu3.

Poznaj Odkurzacz

Jet Bot AI+

Wyjątkowy, nowoczesny design

Zwycięzca w konkursie Dobry Wzór

phpRYmETD Nagroda dobry wzor logo 960

Jet Bot AI+ otrzymał nagrodę Dobry Wzór 2021 w kategorii Dom. Pierwszy na świecie automatyczny robot sprzątający wyposażony w procesor Intel AI doceniony został za wyjątkowy design i innowacyjność. 

Dobry Wzór to najstarszy polski konkurs wzorniczy, którego jurorami są eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, akademicy oraz przedstawiciele topowych mediów, zajmujących się designem.  Od prawie 30 lat celem konkursu jest wyróżnianie i promowanie dobrze zaprojektowanych produktów i usług dostępnych na polskim rynku. Jego zwycięzcy mogą posługiwać się znakiem i certyfikatem Dobry Wzór.

Sensor 3D

Zapomnij

o odkurzaniu!

Higieniczna czystość Twoich podłóg bez wysiłku? Wdrożenie najnowszej technologii sztucznej inteligencji do robota sprzątającego Samsung Jet Bot AI+ sprawiło, że porusza się on po domu zupełnie jak człowiek. Skanuje otoczenie i uważa na zarówno duże przedmioty14 - takie jak stoliki, krzesła, ale także i mniejsze elementy np. kable lub dekoracje.

Inteligentne technologie w Twoim domu

Rozpoznawanie obiektów AI

Sprząta skutecznie,
a przy tym bezpiecznie

Jet Bot dokładnie oblicza swoją lokalizację i optymalizuje trasę mapując lokalizację skanowanych przedmiotów5. Dokładnie pozbywa się wszelkich zanieczyszczeń i kurzu, jednocześnie zachowując bezpieczną odległość od mebli czy kabli, aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji6.

Inteligentne Technologie

Sensor 3D zauważa najmniejsze obiekty

Sensor 3D

Dostrzega najmniejsze obiekty

Żaden przedmiot nie stanie na drodze Twojego Jet Bota. Wyposażony on jest w czujnik 3D z szerokokątną7 kamerą 3D o dużej głębi ostrości. Używając jej potrafi wychwycić wszystkie przeszkody, nawet te najmniejsze o wysokości od 1cm8. Dokładnie analizuje układ pomieszczeń zapewniając perfekcyjnie posprzątane mieszkanie w każdym zakątku.

Dokładność i wydajność w jednym

Sensor LiDAR

Sprząta dokładniej i wydajniej

Podczas pracy nad urządzeniem, producent zaimplementował w nim funkcje lokalizacji i optymalizacji trasy. Za pomocą czujnika LiDAR pomieszczenie jest skanowane w celu zebrania informacji o odległościach dzielących przedmioty9. Z tym rozwiązaniem, odkurzacz porusza się po całej przestrzeni sprawniej i odkurza jego większą część10.

SmartThings

Twój odkurzacz również jest smart! Możesz nim sterować i zarządzać jego pracą za pomocą aplikacji SmartThings15. Swój dom podziel na nawet 25 osobnych stref sprzątania i wybieraj w dogodnym dla Ciebie momencie czas ich sprzątania. W aplikacji możesz także sprawdzić czy należy już wymienić filtr robota lub czy urządzenie wymaga czyszczenia.

Moduł WiFi - włącz urządzenie z każdego miejsca
phpwPbjFr SmartThings

Moduł Wi-Fi

Zdalne sterowanie urządzeniem

Czy wiesz, że możesz uruchomić robota sprzątającego z poziomu telefonu komórkowego? Po prostu wybierz strefy, które mają zostać posprzątane i wyklucz te, które chcesz, aby pozostały nienaruszone. Nie musisz być w zasięgu domowego Wi-Fi, aby to zrobić. Przed powrotem z pracy do domu po prostu wybierz odpowiednie ustawienia na ekranie swojego smartfona. Martwisz się o swoje czworonogi? Podejrzyj co robią dzięki wbudowanej w odkurzacz kamerze.

Dopasuj ustawienia do swoich potrzeb

Przewodnik głosowy w twoim odkurzaczu

Przewodnik głosowy

Głosowe powiadomienia to rozwiązanie, które pozwoli Ci kontrolować pracę Twojego urządzenia w każdym momencie. Zapytaj go o status sprzątania, plan pracy lub uruchomiony tryb. Jeśli podczas jego pracy wystąpi błąd, urządzenie Cię o tym powiadomi w języku polskim.

Raport sprzątania na wyciągnięcie ręki

Raport sprzątania

SmartThings pozwala Ci z każdego miejsca nadzorować pracę swojego robota np. sprawdzić, które pomieszczenia zostały już posprzątane, zatrzymać jego pracę oraz z powrotem go uruchomić. Włącz Bieżący Raport Sprzątania, aby sprawdzić historię pracy urządzenia.

Przypomnienia zawsze pod ręką

Przypomnienia

Aplikacja poinformuje Cię, gdy filtr będzie wymagał wymiany lub czyszczenia.

Dopasuj ustawienia do swoich potrzeb

Monitoring domu Jet Live

Przesyła obrazy za pomocą aplikacji SmartThings

Martwisz się o swojego czworonoga? Przednia kamera Jet Bot AI+ pozwala w czasie rzeczywistym podejrzeć co dzieje się w Twoim domu. Włącz tryb patrolu, aby podjechać urządzeniem w wybrane przez siebie miejsce lub ustaw harmonogram funkcji monitoringu, aby otrzymywać powiadomienie za każdym razem, gdy robot wykryje ruch.

Przednia kamera Jet Bot AI+ może w czasie rzeczywistym przesyłać strumieniowo obrazy za pomocą aplikacji SmartThings, pokazując Ci np. co robi Twój zwierzak.
Sprawdź co u Twojego czworonoga w dowolnym momencie
Korzystając z aplikacji SmartThings możesz stworzyć strefy, do których Jet Bot AI+ nie ma dostępu

Strefy bez dostępu

Za pomocą aplikacji SmartThings możesz wyznaczyć przestrzeń, a nawet całe pokoje, do których Twój Jet Bot AI+ nie wjedzie bez pozwolenia.

Wybierz miejsca, które Jet Bot AI+ ma posprzątać

Select & Go

Szybkie i skuteczne sprzątanie z funkcją selektywnego wyboru obszaru sprzątania. Po prostu wybierz odpowiednie strefy w aplikacji SmartThings, a Twój robot zajmie się resztą.

Uruchom odkurzacz z dowolnego miejsca

Włącz zdalnie odkurzacz

W każdej chwili możesz włączyć swój odkurzacz jednym przyciskiem w aplikacji. Nieważne gdzie jesteś, po prostu wybierz strefy, które ma posprzątać Twoje urządzenie.

Jeszcze Mniej Kurzu

phpQEZqAg Jeszcze Mniej Kurzu

Stacja czyszcząca

Zapomnij o opróżnianiu pojemnika na kurz nawet do 3 miesięcy! 11

Odkurzacz po zakończeniu pracy automatycznie powraca do stacji czyszczącej w celu opróżnienia pojemnika na kurz (za proces odpowiada zaawansowana technologia AirPulse12). Wielowarstwowy system filtracji pozbywa się nawet 99,999% cząsteczek ultradrobnego pyłu i alergenów13.

phpQ8q7UE Stacja czyszczaca bots
Zapomnij o opróżnianiu pojemnika na kurz nawet do 3 miesięcy!

Efektywne Sprzątanie

phpt6ZdBK Wysokowydajna szczotka 1400 (1)

Wysokowydajna szczotka

Skutecznie czyści każdy rodzaj podłóg

Szczotka BrushClean stworzona została przy użyciu delikatnego, drobnego włosia wykonanego z miękkiej i antystatycznej srebrnej tkaniny. Za pomocą elementów przecinających włosy urządzenie zmniejsza prawdopodobieństwo zaplątywania się ich wokół szczotki. Pojemnik na zanieczyszczenia ma 0,2 l pojemności i jest prosty w utrzymaniu w czystości, opróżnij go pod koszem i zmyj pod wodą. 

Jeszcze większa moc Jet Cyclone

Automatycznie dostosowuje moc

Rozwiązanie Jet Cyclone pozwala zachować stałą i wysoką moc ssania. Osiem cyklonów sprawia, że cząstki kurzu są oddzielane od powietrza, aby zapobiec utracie siły ssania odkurzacza. Kontrola mocy Jet Bot AI+ samoczynnie dostosuje moc ssania do rodzaju czyszczonej powierzchni - zwiększy ją dla grubych dywanów, a zmniejszy dla parkietów.

Automatycznie dostosowuje moc

Silnik Digital Inverter

Duża moc i skuteczne czyszczenie

Digital Inverter to cyfrowy silnik, który zapewnia stałą siłę ssania. Robot gwarantuje moc ssącą do 30 W oraz siłę ssącą silnika aż 170 W. Bez problemu posprzątasz zarówno twarde jak i miękkie podłogi.

phpUZSZXU Silnik Digital Inverter
W opakowaniu
Co znajdziesz w opakowaniu

Porównaj produkty

php5xOYTo tab VR50T95735W
phpNsiTIt tab VR30T85513W
php0rhSRn tab VR30T80313W

Jet Bot AI +

VR50T95735W/GE

Jet Bot +

VR30T85513W/GE

Jet Bot

VR30T80313W/GE

Stacja Czyszcząca

-

Funkcja rozpoznawania obiektów

-

-

Sensor 3D

-

-

Sensor Lidar

Jet Live - zdalny monitoring 

-

-

Sterowanie za pomocą wi-fi

Wysokowydajna szczotka

Czas pracy

do 90 min

do 90 min

do 90 min

Czas ładowania

3,5 h

3,5 h

3,5 h

5-warstwowy system filtracji

-

-

Przewodnik głosowy w języku polskim

Pojemność pojemnika na kurz

0,2 l

0,3 l

0,4 l

Maksymalny poziom hałasu odkurzacza

74 dB

76 dB

76 dB

Wymiary robota sprzątającego

305x136,5x320 mm

350x99,8x350  mm

350x99,8x350 mm

Wymiary zestawu

305x525x450 mm

350x525x480 mm

-

1 Dotyczy przedmiotów o wielkości około 1 cm szerokości, 1 cm wysokości i 1 cm głębokości.  

2 Może się różnić w zależności od ilości kurzu w rzeczywistym środowisku domowym. 

3 Na podstawie testów wewnętrznych z użyciem trybu Max (zgodnie z normą IEC 62885-2, Cl. 5.11.). 

4 Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 62885-2, paragraf 5.11 (rozmiar wyłapywanych/zatrzymywanych cząsteczek: 0.5~4,2 µm).

5 Przykładowe elementy: klimatyzator (stojący), lodówka, telewizor, pralka/suszarka, oczyszczacz powietrza, AirDresser, sofa, łóżko, regał, stół, lodówka, zmywarka, ekskrementy, kabel elektryczny, ręcznik/skarpetka, kubek, szklanka, butelki, miska, wazon. 

6 Na rozpoznawanie obiektu może mieć wpływ jego kształt lub warunki otoczenia. 

7 Do 1 m, pole widzenia w poziomie: 60°, pole widzenia w pionie: 40°. 

8 Dotyczy przedmiotów o wielkości około 1 cm szerokości, 1 cm wysokości i 1 cm głębokości.

9 Skanuje 360° na obszarze 6 metrów przy 10 obrotach na sekundę.

10 Na podstawie wewnętrznych testów w obszarze z meblami ułożonymi w sposób podobny do rzeczywistego środowiska domowego w porównaniu z konwencjonalnym Samsung VR7000M.

11Wynik może się różnić w zależności od ilości kurzu w rzeczywistym środowisku domowym.

12 Wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnego użytkowania. Kurzu i włosów tkwiących wewnątrz kratki nie można usunąć w jednym cyklu.

13 Na podstawie testów wewnętrznych, w trybie Max, zgodnie z normą IEC62885-2 Cl. 5.11 standard. Wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków w domu.

14 Przykłady: klimatyzator (typu stojącego), lodówka, telewizor, pralka/suszarka , oczyszczacz powietrza, AirDresser , sofa, łóżko, regał, stół, przewód elektryczny, ręcznik/skarpetka , kubek , butelki, miska, wazon, ekskrementy. Na rozpoznawanie obiektów może mieć wpływ kształt obiektu lub warunki otoczenia. 

15 Dostępne na urządzeniach z iOS oraz systemem Android. Wymagane połączenie z Wi-Fi oraz konto Samsung. 

Dane techniczne

Fizyczne

Techniczne

Funkcje

Parametry

Głębokość [cm] 35
Średnica [cm] 35
Szerokość [cm] 35
Waga [kg] 3.4
Wysokość [cm] 10.5
Czas ładowania akumulatora [min] 240
Czas pracy [min] 90
Model filtra HEPA
Nazwa filtra HEPA
Pojemność zbiornika na kurz [l] 0.4
Poziom hałasu [dB] 76
Automatyczne opróżnianie pojemnika Tak
Automatyczny powrót do bazy i ładowanie Tak
Czujniki Antykolizyjne, LiDAR - wykrywanie światła i odległości, Przeszkód, Uskoku podłoża
Funkcje dodatkowe Czyszczenie strefowe, EasyPass, Funkcja planowania, Kamera, Rozpoznawanie obiektów, Technologia Air Pulse
Liczba programów czyszczenia 3
Programator pracy Tak
Wirtualna latarnia Nie
Wirtualna ściana Tak
Wi-Fi Tak
Funkcja mopowania Nie
Kolor Biały
Rodzaj Robot sprzątający
Wyposażenie 2 wymienne worki, 2 x filtr, Ładowarka, Stacja dokująca, Szczotki boczne, Taśma magnetyczna
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące

Dokumenty do pobrania

 • Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera Samsung Electronics Polska sp. z o.o.
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  4.2/5
  15 opinii
  11 użytkowników poleca ten produkt
  Wydajność
  4.1 /5
  Głośność pracy
  4.3 /5
  Funkcjonalność
  4.2 /5
  Wygoda
  4.2 /5
  Waga
  4.3 /5
  Odpowiednia moc
  4.2 /5

  Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

  Sortuj wg:
  5/5
  Ambasador 16 maja 2022
  Rewelacja
  Mamy w domu dwójkę małych dzieci, 4 koty i psa. Najmłodsze dziecko jest raczkujące więc odkurzamy minimum 2 razy dziennie, a odkurzanie w naszym domu staje się niezłym wyzwaniem. W pierwszym dniu traktowaliśmy się z dystansem, ale już od drugiego dnia pozwoliliśmy Samsungowi na wiele więcej i... od tego dnia nie korzystamy z naszego podstawowego odkurzacza. Jet Bot radzi sobie rewelacyjnie z kurzem i sierścią, najpierw sprząta całość, a następnie robi kolejną rundę przy ścianach i trudno dostępnych miejscach - coś pięknego. Druga sprawa która nas zaskoczyła to jego łatwość w omijaniu przeszkód: nie wciągnie pozostawionych klocków, małych dziecięcych zabawek jak również nie wkręci firanek - po prostu je ominie. Na dodatek wjeżdża tam gdzie człowiekowi nie chce się schylić albo zwyczajnie zapomni. #ambasadorsamsung
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Klaudia 8 kwietnia 2022
  Idealne jeśli masz w domu zwierzaka
  Mój pies gubi sierść dwa razy w roku: od stycznia do czerwca i od lipca do grudnia. Samsung Jet Bot AI+ pozwala mi zapomnieć o wszechobecnych kołtunach i kurzu, który wala się po całym mieszkaniu. Dzięki opcji Jet Live mam też pewność, że w domu nie dzieje się nic złego, mój pies jest bezpieczny. Mogę dzięki specjalnej apce włączyć podgląd na żywo i odetchnąć ze spokojem. Bardzo polecam , jeżeli masz w domu zwierzaka. Zyskasz mnóstwo czasu, bo odkurzacz działa bardzo dokładnie i świetnie sprząta, ale też daje poczucie kontroli nad tym co dzieje się w domu. #ambasadoramsung
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Paula 14 maja 2022
  Jestem bardzo zadowolona
  Zaczęłam testować Samsung Jet Bot jako ambasador. Po otrzymaniu paczki byłam zachwycona nowoczesnym wyglądem odkurzacza, jak i całej stacji. Świetnie działa aplikacja, za pomocą której można uruchomić sprzęt, zaplanować sprzątanie oraz zaznaczyć strefę, która powinna zostać wyczyszczona. Teraz sprzątanie Jet Botem jest u mnie w domu codziennością, a podłogi jeszcze nigdy nie były tak czyste! #ambasadorsamsung
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Łucja 2 kwietnia 2022
  Godny polecenia
  Moje wybawienie od codziennego sprzątania! Świetnie się sprawdza, omija przeszkody, dom czyści, ma zbiornik na śmieci. Super, że jest aplikacja, można sterować z telefonu. #ambasadorsamsung
  Czy ta opinia była pomocna?
  3.3/5
  Adam 10 maja 2022
  Średni
  Raczej średni, szczególnie, że kosztuje dużo i miał być dobrą inwestycją
  Czy ta opinia była pomocna?
  1/5
  Oliwier 20 kwietnia 2022
  Mało skuteczny
  Mało skuteczne odkurzanie, słaba wytrzymałość robota.
  Czy ta opinia była pomocna?
  1/5
  Damianoo 10 maja 2022
  Opinia
  Nie polecam.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Eliza 21 marca 2022
  Zachwyt
  W odkurzaczu zakochała się moja przyjaciółka, która jest ambasadorem Samsunga, to ona namówiła mnie do testów i muszę przyznać, że już rozumiem skąd ten jej zachwyt. Odkurzacz jest cichy i bardzo dokładny. Dodatkowo świetnie radzi sobie z przeszkodami, omijając je i wybierając najlepszą możliwą drogę. Nie niszczy przy tym np. mebli obijając się o nie. Stacja czyszcząca jest ogromnym plusem, w szczególności gdy ma sie np. koty, opróżnianie odkurzaczy było zawsze moja zmorą, a tutaj nie muszę się o to martwić. #ambasadorsamsung
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Mateusz 28 stycznia 2022
  Jet Bot Al.+ pozwala mi zaoszczędzić czas
  Cenię swój czas oraz komfort. Samsung Jet Bot Al.+ pozwala mi zaoszczędzić czas oraz w pełni spełnił moje oczekiwania odnośnie dokładności sprzątania powierzchni. Dużym plusem jest przednia kamera, która pozwala na monitorowanie powierzchni w momencie, kiedy nie ma nas w domu. Jest to niewątpliwie nieoceniona opcja dla właścicieli zwierzaków, bo dzięki temu mogą podglądać ich zachowania, kiedy wychodzą z domu. #ambasadorsamsung
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Ola 9 marca 2022
  Śliczny
  Odkurzacz jest śliczny i cichy, a przede wszystkim funkcjonalny i bardzo prosty w obsłudze. Dotykowy panel działa bez zarzutu, a aplikacja, którą mogę sterować odkurzaczem np. z pracy, jest bardzo przydatna. Odkurzanie już nigdy nie będzie smutnym obowiązkiem #ambasadorsamsung
  Czy ta opinia była pomocna?

  Ubezpieczenie Gwarancja Plus

  Gwarancja Plus
  Pełna Ochrona
  Odkurzacz nie włącza się po gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
  W razie powstania awarii wykonamy szybką naprawę w serwisie.
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Odkurzacz nie włącza się po gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
  W razie powstania awarii wykonamy szybką naprawę w serwisie.
  Bez dodatkowej ochrony
  Gwarancja Plus
  Pełna Ochrona
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Bez dodatkowej ochrony
  Odkurzacz nie włącza się po gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
  W razie powstania awarii wykonamy szybką naprawę w serwisie.
  Naprawa odkurzacza okaże się niemożliwa lub nieopłacalna? Wymienimy ją na nową!
  Nie działa elektronika w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy!
  Pęknięta rura, ssawka lub inny element sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Drobne elementy też podlegają ochronie!
  Uszkodzenie sprzętu o wartości 300 PLN? Wymienimy na nowy.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Robot sprzątający SAMSUNG Jet Bot Al+ VR50T95735W
   Robot sprzątający SAMSUNG Jet Bot Al+ VR50T95735W
   5 649
   00
   564,90 zł x 10 rat 0%
   Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   U Ciebie
   W sklepie pojutrze
   Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756