Opis produktu

Odkryj sprzątanie z przyjemnością

Lekki i łatwy w obsłudze

Odkurzacz PURON PU30 + Bateria to sprzęt, dzięki któremu na jednym ładowaniu można odkurzyć całe mieszkanie. Urządzenie wraz z rurą i ssawą waży zaledwie 2238 g, dzięki czemu praca z nim jest przyjemna i nie obciąża ramion. Włączanie odkurzacza trwa tylko chwilę. Aby to zrobić trzeba jedynie nacisnąć odpowiedni przycisk. Niewielka masa urządzenia sprawia, że jego użytkownik może go łatwo prowadzić i to nawet w niedostępnych miejscach. Odkurzacz z pewnością poradzi sobie z oczyszczeniem trudnodostępnych przestrzeni.

Odkurzacz PURON PU30 + Bateria

Funkcjonalne akcesoria

O tym, jak wyjątkowym urządzeniem jest odkurzacz PURON PU30 + Bateria świadczy bogaty zestaw, dołączonych do niego akcesoriów. Użytkownik może skorzystać m.in. z podświetlanej turboszczotki, która nie tylko efektownie podświetli czyszczoną przestrzeń, ale też z łatwością poradzi sobie z czyszczeniem dywanów, paneli podłogowych itd. Dodatkowo w zestawie znajduje się specjalny wałek przeznaczony do czyszczenia wymagających powierzchni.

Odkurzacz PURON PU30 + Bateria

Łamana, funkcjonalna rura

Odkurzacz PURON PU30 + Bateria wyposażony został w długa, łamaną rurę, za pomocą której można łatwo usunąć zanieczyszczenia z najbardziej wymagających i niedostępnych powierzchni. Rura odkurzacza wyróżnia się bardzo dużą wytrzymałością, dzięki czemu sprawdzi się ona nawet w trakcie czyszczenia podłogi między krzesłami, w okolicy szafek, a także w różnych, ciasnych przestrzeniach. Dzięki tak skonstruowanej rurze użytkownik nie musi schylać się, aby dotrzeć np. do zakamarków swojej kuchni lub salonu.

Odkurzacz PURON PU30 + Bateria

Szczelinówki do naprawdę wymagających prac

W skład zestawu wchodzą dwie szczelinówki, czyli końcówki przeznaczone do usuwania zabrudzeń np. ze szczelin mebli. Za ich pomocą można z łatwością wyczyścić przestrzenie między np. siedziskiem a oparciem dla rąk. Odkurzacz PURON PU30 + Bateria został tak skonstruowany, aby wystarczyło kilka prostych ruchów, by usunąć stare okruszki, zabawki i inne śmieci, które w tak trudnych lokalizacjach lubią się zagnieżdżać. Odtąd nie będą już one przykrą pamiątką po np. ostatniej imprezie.

Odkurzacz PURON PU30 + Bateria

Potężna bateria, potężne możliwości

Odkurzacz PURON PU30 + Bateria może wygenerować potężną siłę ssania o wartości dochodzącej nawet do 28 kPa. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zainstalowana w jego wnętrzu bateria. Zmagazynowana w niej energia pozwala na aż około 48 minut pracy przy najniższym ciśnieniu roboczym. Gdy siła ssania wzrasta do 28 kPa, czas pracy urządzenia nadal jest duży i wynosi do 10 minut. Na marginesie warto dodać, że bieżącą pojemność baterii można w łatwy sposób sprawdzić na panelu urządzenia. W niniejszym zestawie znajduje się dodatkowa bateria, dzięki której czas nieprzerwanej pracy odkurzacza wzrasta do 96 minut.

Odkurzacz PURON PU30 + Bateria

Zawartość zestawu

W zestawie znajduje się:

- Dysza szczelinowa,

- Szczotka do tapicerki,

- Szczotka do dywanów,

- Szczoteczka z miękkim włosiem,

- Wałek z mikrofibry,

- Krótka rura ssąca,

- 1 x dodatkowy mop,

- Baterie,

- Instrukcja obsługi w języku polskim,

- Karta gwarancyjna.

Odkurzacz PURON PU30 + Bateria

Dane techniczne

Dane podstawowe

Napięcie akumulatora [V]: 25.9
Maksymalny czas pracy [min]: 48
Pojemność pojemnika/worka [l]: 0.7
Poziom hałasu [dB]: 75
Waga [kg]: 2.2
Zasilanie: Akumulatorowe
Typ filtra: Zmywalny
Funkcje: Praca na mokro, Regulacja mocy ssania, Turboszczotka, Odłączany odkurzacz ręczny, Podświetlana szczotka, Możliwość wymiany baterii, Dla alergików, Dla posiadaczy zwierząt

Opinie

5/5
1 opinii
1 użytkowników poleca ten produkt
Ogólna
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (1)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Aleksandra 18 lipca 2023
Puron pu30
Odkurzacz mam od około 6 miesięcy i jestem pozytywnie zaskoczona, chociaż widzę też kilka minusów. Lekki, dobrze się prowadzi, ma wystarczającą moc ssania, chociaż przy samych meblach sprząta dokładnie dopiero na najwyższej mocy. Podświetlenie działa super, wszystko doskonale widać. Największym mankamentem jest brak możliwości postawienia odkurzacza w pionie podczas pracy. Trochę słaba jakość plastików, do których montuje się końcówki, dosyć szybko się rysują. Druga bateria-doskonały pomysł. Na jednej baterii nie ogarnę mieszkania 80m, ale dwie baterie na jedno sprzątanie są wystarczające. Mopowanie to taki trochę pic na wodę. Jeżeli już mopować to na wcześniej odkurzoną podłogę. W zbiorniku na odpady śmieci zaczepiają się o zamek otwierający pojemnik, na szczęście producent wyposażył nas w wihajster pomagający w oczyszczeniu pojemnika. Dosyć szybko urwała się też na zawiasach klapka od pojemnika na odpady, ale to już moja wina. Niestety brakuje na rynku części zamiennych, trzeba sprzęt odsyłać do serwisu. Duża ilość końcówek ułatwia pracę. Za tą cenę jakość jak najbardziej zadowalająca. Generalnie nie żałuję zakupu.
Czy ta opinia była pomocna?
Produkt archiwalny

Odkurzacz PURON PU30 + Bateria

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756