Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w styczniu.

Odkurzacz SAMSUNG VS20R9046T3 Jet 90 Complete

(521)
Kod: 382316

Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w styczniu.

Napięcie akumulatora [V]: 21.9
Maksymalny czas pracy [min]: 60
Pojemność pojemnika/worka [l]: 0.8
Poziom hałasu [dB]: 86
Waga [kg]: 2.8
Funkcje: Elektroszczotka, Regulacja mocy ssania, Turboszczotka, Odłączany odkurzacz ręczny, Wyświetlacz, Możliwość wymiany baterii, Rura teleskopowa, Dla alergików, Dla posiadaczy zwierząt
Wolnostojąca stacja ładująca
Efektywne czyszczenie każdej powierzchni
Zobacz cały opis
Odkurzacz SAMSUNG VS20R9046T3 Jet 90 Complete
Odkurzacz SAMSUNG VS20R9046T3 Jet 90 Complete
2 399
00
119,95 zł x 20 rat 0%
Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
Odbierz
Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Wybrane cechy

Odkurzacz bezprzewodowy

Odkurzacz bezprzewodowy

Jest lekki i mobilny, co zwiększa wygodę użytkowania.

Wysoka moc ssąca

Wysoka moc ssąca do 200 W

Efektywnie wyczyści każdą powierzchnię.

Długi czas pracy

Długi czas pracy do 60 minut

Na jednym naładowaniu można odkurzyć całe mieszkanie.

System filtracji HEPA

System filtracji HEPA

Wydajny 5-warstwowy system filtracji wyłapuje do 99,999% mikrocząsteczek i alergenów*.

Szczotka Soft Action

Szczotka Soft Action

Najlepszy sposób na wyczyszczenie twardych posadzek.

Stacja ładująca

Wolnostojąca stacja ładująca

Nie ma potrzeby montowania jej na stałe do ściany.

*Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 62885-2, paragraf 5.11 (rozmiar cząsteczek: 0.3~10 mikrometrów).

Skuteczny odkurzacz bezprzewodowy

Odkurzacz posiada wysoką moc ssącą

Zwiększona moc ssąca

Bezprzewodowy odkurzacz Jet 90 został wyposażony w wydajny silnik Digital Inverter i aerodynamiczną konstrukcję. Takie połączenie optymalizuje przepływ powietrza, tym samym gwarantując moc ssącą aż do 200 W* i moc silnika do 550 W** - sprawdzi się więc zarówno do twardych podłóg jak i miękkich dywanów. Posiada pojemną baterię i waży zaledwie 2,8 kg, możesz więc łatwo nim manewrować, sprzątając każdy zakamarek mieszkania przez nawet 60 minut na jednym naładowaniu***.

* Test ssania na podstawie normy IEC62885-2 Cl. 5.8, testowany na wlocie narzędzia bez wyposażenia, w trybie Max. Na podstawie testów SLG (Schubert Leiter Geratesicherheit).

** Testowane w oparciu o IEC60335-1 Cl. 10. Na podstawie wewnętrznych testów. 

*** Na podstawie wewnętrznych testów przy wykorzystaniu minimalnego poziomu mocy, bez użycia dodatkowych akcesoriów.

Zobacz, jak działa odkurzacz Samsung Jet™*

Play

*Wskazane funkcje mogą różnić się w zależności od danego modelu, a w części urządzeń mogą być ograniczone. Sprawdź dostępność wybranych funkcji w szczegółowej specyfikacji technicznej urządzenia. Funkcje mogą ulec zmianie.

System filtracji HEPA

System filtracji HEPA

5-warstwowy wydajny system filtracji zapewnia czystość wydmuchiwanego powietrza*.  W pierwszej kolejności wychwytywane są największe cząsteczki kurzu przez główny cyklon. Następnie metalowy filtr siatkowy oddziela cząsteczki średniej wielkości, a 27 wlotów powietrza usuwa drobny kurz. Łatwo zmywalny mikrofiltr wychwytuje najdrobniejszy pył, a ultradrobny filtr przeciwpyłowy usuwa aż do 99,999% mikrocząsteczek, np. alergenów o wielkości 0,3 do 10 mikrometrów**. Wysoką skuteczność filtracji potwierdzają certyfikaty SLG oraz British Allergy Foundation.

Technologia Jet Cyclone

Technologia Jet Cyclone

Ta wyjątkowa, wysoce wydajna technologia Jet Cyclone zwiększa moc ssącą i utrzymuje ją przez dłuższy czas, zapewniając wysoką efektywność odkurzania oraz czyste powietrze w domu***. Wychwytuje cząsteczki kurzu w higieniczny sposób, a system aż 27 wlotów powietrza stwarza optymalną drogę przepływu powietrza, co pozwala zminimalizować straty w sile ssania.

* Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 62885-2, paragraf 5.11, w trybie maksymalny. Testy przeprowadzone przez SLG (Schubert Leiter Geratesicherheit).

** Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 62885-2, paragraf 5.11 (rozmiar cząsteczek: 0.3~10 mikrometrów). Cząsteczki o wielkości 0,3 ~ 10 µm, takie jak pyłki kwiatowe lub pleśń są na ogół niewidoczne dla ludzkich oczu. 

*** Na podstawie testów wewnętrznych z wykorzystaniem normy IEC62885-2. kl.5.9. w porównaniu z Samsung VS80N8014KR / EN.

Efektywne czyszczenie podłóg

Odkurzacz pozbywa się nawet najdrobniejszego kurzu

Szczotka Soft Action Brush

Do sprzątania twardych podłóg doskonale sprawdzi się szczotka Soft Action Brush wyposażona w specjalne antystatyczne włosie. Skutecznie zbiera nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Dodatkowo obraca się o 180°, bez trudu więc przywrócisz czystość każdemu zakamarkowi podłogi. Wystarczy jedno kliknięcie, by odłączyć szczotkę i ją wyczyścić.

Odkurzacz wyposażony jest w szczotkę Soft Action Brush

Szczotka Turbo Action Brush

Elektroszczotka, dzięki wbudowanemu silnikowi, wykonuje około 3750 obrotów na minutę*. To sprawia, że skutecznie zbiera nawet drobne cząsteczki kurzu, zarówno z twardych podłóg, jak i z dywanów. Obracająca się o 180° głowica ułatwi Ci odkurzanie w rogach pokoju czy pomiędzy meblami. Bez trudu wyczyścisz szczotkę, odpinając ją jednym kliknięciem.

* Na podstawie testów wewnętrznych w trybie Min, Mid i Max. Wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnego użytkowania.

Wygodne użytkowanie

Długotrwałe działanie

Działanie do 60 minut

Naładuj baterię do pełna, a energii wystarczy aż na 60 minut sprzątania*. Spokojnie możesz odkurzyć całe mieszkanie, bez doładowywania.

Łatwy w czyszczeniu pojemnik

Pojemnik jest łatwy do czyszczenia

W zbiorniku na kurz możesz zgromadzić do 0,8 l zanieczyszczeń. Jego opróżnianie jest wygodne i higieniczne - wystarczy nacisnąć przycisk, by go odłączyć i wysypać zawartość do kosza. Nie jest nawet konieczne oddzielanie go od rury - wystarczy, że go przechylisz.

Praktyczna stacja dokująca

Stacja dokująca

Już nie musisz montować jej na stałe w jednym miejscu! Ustaw ją, gdzie tylko Ci wygodnie. Naładuje odkurzacz w 3,5 godziny, co da Ci możliwość godzinnego działania. Stacja dokująca posłuży też jako praktyczny stojak na odkurzacz i jego akcesoria.

Ergonomiczna rura teleskopowa

Możliwość ustawienia rury odkurzacza

Swobodnie ustawiaj długość rury odkurzacza, dopasowując go do swojego wzrostu. 4-stopniowa regulacja pozwala ustawić długość w zakresie od 930 mm do 1140 mm.

Czytelny wyświetlacz

Cyfrowy wyświetlacz pomaga kontrolować pracę urządzenia

Dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi masz pełną kontrolę nad działaniem odkurzacza. Szybko sprawdzisz poziom naładowania baterii, wybrany rodzaj szczotki czy włączony tryb pracy urządzenia.

Zmywalne części

Mycie części odkurzacza w wodzie

Utrzymanie odkurzacza w czystości jest niezwykle łatwe. Jego części, takie jak pojemnik na zabrudzenia, system multicyklonowy oraz system filtrujący, możesz myć w wodzie.


* Na podstawie wewnętrznych testów przy wykorzystaniu minimalnego poziomu mocy, bez użycia dodatkowych akcesoriów.

Akcesoria w zestawie

Bezprzewodowe sprzątanie, nie tylko w domu

Wraz z odkurzaczem otrzymujesz zestaw praktycznych akcesoriów, które pozwolą Ci utrzymać każdy kąt domu w doskonałej czystości. Możesz użyć go też jako odkurzacza ręcznego, by utrzymać porządek w samochodzie, garażu czy altanie.

Mini elektroszczotka

Mini Elektroszczotka

Posiada dodatkowy silnik, by z większą skutecznością usuwać włosy i sierść zwierząt z mebli tapicerowanych, takich jak kanapy czy fotele.

Szczotka od kurzu

Szczotka do kurzu

Końcówka zakończona miękkim włosiem będzie najlepsza do odkurzania delikatnych powierzchni, jak szklane stoliki i wiklinowe meble.

Szczelinówka

Szczelinówka

Trudno dostępne przestrzenie pomiędzy meblami czy listwy podłogowe sprzątniesz, korzystając z długiej, wąskiej końcówki szczelinowej.

Elastyczna szczotka

Elastyczna szczotka

Tę końcówkę możesz ustawiać pod różnymi kątami, by wygodnie sięgnąć nawet do znajdujących się wysoko półek bądź żaluzji.

Rysunek techniczny

Wymiary odkurzacza

A

Szerokość:

250 mm

B

Głębokość:

215 mm

C

Wysokość:

1136 mm

W opakowaniu

Warto wiedzieć

Jak dbać o filtr?

Najlepszą wydajność filtra uzyskasz regularnie usuwając z niego kurz i raz w miesiącu czyszcząc go wodą. Po myciu należy go całkowicie wysuszyć. Najlepiej zrobić to, odkładając go do wyschnięcia w zacienione miejsce na 24 godziny. Pamiętaj, by nie używać gorącej wody ani gorącego powietrza do mycia filtra – pod wpływem wysokiej temperatury mógłby ulec odkształceniu.

Na jak długo wystarcza bateria?

Odkurzacz posiada wymienną baterię litowo-jonową o napięciu 21,9 V. Bateria zachowuje 70% wydajności po 5 latach użytkowania* przy 100 cyklach rocznie, na podstawie pojemności baterii** (2850 mAh). 1 cykl oznacza całkowite zużycie mocy baterii po pełnym naładowaniu. Wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnego użytkowania. 

* Na podstawie testów wewnętrznych Samsung.

** Wartość 3000 mAh na podstawie całkowitej pojemności baterii, została jednak ograniczona do 2850 mAh w celu zwiększenia trwałości.
Filmy:Dane techniczne

Dane podstawowe

Napięcie akumulatora [V] 21.9
Maksymalny czas pracy [min] 60
Pojemność pojemnika/worka [l] 0.8
Poziom hałasu [dB] 86
Waga [kg] 2.8
Zasilanie Akumulatorowe
Typ filtra Antybakteryjny, Wielowarstwowy, Zmywalny
Funkcje Elektroszczotka, Regulacja mocy ssania, Turboszczotka, Odłączany odkurzacz ręczny, Wyświetlacz, Możliwość wymiany baterii, Rura teleskopowa, Dla alergików, Dla posiadaczy zwierząt

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
521 opinii
521 użytkowników poleca ten produkt
Jakość wykonania
5 /5
Głośność pracy
5 /5
Funkcjonalność
5 /5
Gabaryty i waga
5 /5
Czas pracy na akumulatorze
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (200)
5/5
skorag80 1 lipca 2022
Lekki, mocny i chętny do pracy (a jest, co robić przy dwóch kotkach)
#akcjasamsungjet Samsung Jet 90 to strzał w dziesiątkę ergonomia, niski poziom hałasu no i ta moc w porównaniu z poprzednikiem (Philips) to niebo a ziemia. Kończysz odkurzanie od stawiasz do bazy i nic cię nie obchodzi ( nie szukasz ładowarki, nie rozwijasz kabelka). Moje dwie kotki gubią codziennie wiele podszerstka, lecz mnogość i sprawność elektro szczotek oraz ssawek doskonale sobie radzą z tym problemem. Samsung Jet 90 jest godny polecenia wszystkim szczególnie posiadaczom kochanych kudłaczy.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Dariusz 31 maja 2022
SAMSUNG Jet 90
Po ostatnim nieudanym zakupie odkurzacza bezprzewodowego konkurencyjnej firmy, szukałem takiego urządzenia, którego bateria działać będzie co najmniej godzinę, abym spokojnie mógł odkurzyć całe mieszkanie, bez martwienia się o niski poziom baterii. Taką baterię posiada właśnie Samsung Jet 90, ponadto do zestawu dołączony został szereg szczotek i końcówek do czyszczenia. Dodatkowo załączona stacja ładująca jest bardzo wygodnym sposobem na ładowanie odkurzacza jak również świetnym miejscem na przechowywanie wszystkich akcesoriów podczas gdy akurat ich nie używamy. Co więcej sam odkurzacz posiada szeroką gammę dodatkowego wyposażenia, które możemy dokupić w dowolnym momencie po zakupie odkurzacza. Zbiornik na kurz został bardzo dobrze skonstruowany, a jego budowa pozwala na łatwe i szybkie opróżnianie jak i również mycie po wodą. Wyświetlacz LED Samsunga Jet 90 dodatkowo poinformuje nas o tym, kiedy odkurzacz będzie niedrożny, nie będzie posiadać filtra lub zablokowana zostanie szczotka. Odkurzacz posiada regulacje rączki szczotki, dzięki czemu może ustawić wygodną dla siebie pozycję do odkurzania. Sama stacja ładująca posiada świetny design, dzięki któremu łatwo znajdziemy miejsce, w którym stał będzie nasz odkurzacz. Co więcej nie musimy jej mocować do ściany, dzięki czemu nie zniszczymy żadnej z nich. Przydać się to może szczególnie osobą, wynajmującym mieszkania, które nie mogą robić dziur w ścianach. Stacja ładująca posiada również miejsce na drugą baterię, dzięki któremu możemy zaoszczędzić czas na ładowaniu. Samsung Jet 90 posiada system filtracji HEPA, dzięki któremu możemy sprzątać łóżka i kanapy z alergenów. Jest to szczególnie przydatne dla osób, w których domu znajduje się osoba posiadająca alergie. Dołączona mini elektroszczotka świetnie poradzi sobie z sierścią lub włosami pozostawionymi przez nasze pupile. Szczotka Soft Action idealnie nada się do wyczyszczenia twardych powierzchni w mieszkaniu. Szczotka z miękkim włosiem sprawdzi się do czyszczenia delikatnych powierzchni. Natomiast specjalna dołączona „szczelinówka” nada się do sprzątania np. zakamarków naszego samochodu. Sam odkurzacz jest o wiele mocniejszy niż ten, który posiadałem przed nim. Posiada on trzy tryby mocy oraz tryb do zmywania na mokro. Z pomocą trybu najmocniejszego z łatwością możemy pozbyć się brudu z dywanu. Sama bateria ładuje się dosyć szybko a zamontowane diody poinformują nas o stanie naładowania jak i rozładowania się baterii podczas jej użytkowania. Powinna starczyć nam ona także na długie lata, gdyż według producenta bateria ta powinna zachować 70% wydajności po 5 latach użytkowania przy 100 cyklach rocznie. Sam odkurzacz prezentuje się genialnie, posiada bardzo nowoczesny wygląd. Podsumowując, jest to dla mnie bardzo udany zakup, który z pewnością posłuży mi i mojej rodzinie na długie lata i ułatwi nam sprzątanie. Szczerze polecam osobom, które nadal się zastanawiają nad zakupem tego modelu. #akcjasamsungjet
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Maro831 26 maja 2022
#akcjasamsungjet
Samsung JET 90V Complete VS20R9046T3 Zacznijmy od wyjaśnienia czym jest dla mnie odkurzacz bezprzewodowy i jak mogłam wcześniej bez niego żyć To kompaktowe urządzenie, które nie potrzebuje być podłączone do prądu podczas swojej pracy, działa za pomocą akumulatora co najważniejsze bez kabla który nie rzadko plącze się nam pomiędzy nogami i zostaje owinięty o wszelkiego rodzaju przedmioty które nadają dodatkowego uroku i poprawiają wystrój naszego przytulnego mieszkanka. Odkurzacz Samsung możemy ładować ładowarką ( jak telefon komórkowy ). Jeśli wspominamy już o wystroju naszego domowego ogniska możemy tutaj powiedzieć że model odkurzacza Samsung ma piękny ponadczasowy kolor, jest bardzo smukły zaprojektowany z myślą o tym aby zajmował miejsce w naszym pokoju nie zwracając na siebie szczególnej uwagi i możemy umieścić go w szafie w której zdecydowanie zajmie niewielką przestrzeń.  Od silnika tego urządzenia zależy to jaki czas będzie potrzebny do jego naładowania na 100% i oczywiście jak długo będzie pracował bez potrzeby ponownego ładowania. Jest to niezwykle istotna rzecz ponieważ dzięki mobilności tego urządzenia jesteśmy w stanie wysprzątać całe mieszkanie lub samochód ponieważ ma on możliwość również pracy nie tylko jako odkurzacz pionowy ale również jako odkurzacz ręczny. Wszystkie mniej lub ciężej dostępne miejsca przestają być dla nas problemem dzięki różnym końcówkom które owo urządzenie posiada aby uatrakcyjnić nam czas zmieniając czasami przykry obowiązek w niezłą zabawę a dla naszych pociech przygodę w odkrywaniu nowych miejsc które zazwyczaj były dla nas niedostępne. W tym miejscu chciałam również nadmienić, iż bardzo istotną informacją dla szerokiej opinii  społecznej która wręcz poszukuje istotnych informacji o nowych jeszcze nie do końca sprawdzonych produktach jest łatwość oraz brak inwazyjności w  poruszaniu sie po nierównościach, brud czy kurz, włosy czy sierść domowych pupili nie stanowią w tym momencie już dla nas wyzwania. Największą zaletą naszego nowego członka rodziny jest wygoda pracy z nim i to, że nie mamy potrzeby przełączania kabla zasilającego co i rusz do innych gniazdek w jednym, drugim i trzecim pokoju a potem jeszcze w kuchni czy łazience. Ogromnymi zaletami owego urządzenia jest możliwość wyboru natężenia mocy, funkcjonalność, wydajność, stacja dokująca, łatwość czyszczenia pojemnika na brud. Gdybym mogła wybierać jeszcze raz bez wahania poleciłabym go wszystkim moim znajomym oraz wszystkim którzy cenią sobie wygodę, bezproblemowe użytkowanie oraz kilka końcówek, które sprawdzają się naprawdę we wszystkich prawie zakamarkach. Nasz nowy domownik otrzymał nawet swoje imię, ale to już nasza mała słodka tajemnica. Myślę, że każdy kto skusi się na podjęcie decyzji o zakupie tego urządzenia będzie bardzo zadowolony i z pewnością pożałuje każdego dnia spędzonego na mozolnych wysiłkach spędzonych przy tradycyjnym odkurzaczu.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
EwaJ 3 czerwca 2022
#akcjasamsungjet
Hura, jestem właścicielką odkurzacza Samsung JET 90V Complete VS20R9046T3. Trudno podejmuję decyzję o zakupie nowego sprzętu. Wcześniej dużo czytam, analizuję i przeglądam opinie. Mam w domu inne urządzenia firmy Samsung, w tym telefon, lodówkę oraz pralkę. Wybór mógł dotyczyć tylko sprzętu od Samsung dlatego odkurzacz bezprzewodowy, koniec z kablem z workami i uciążliwym zapachem odkurzacza Decyzja zapadła , mam sprzęt lekki, z możliwością efektywnego sprzątania podłóg drewnianych i dywanów a także kanapy czy krzeseł tapicerowanych. Mam pieska dlatego koniec z uciążliwą sierścią , nareszcie. Cieszę się że będzie mógł posprzątać również samochód . Duży plus to dostosowanie do wzrostu. Istotne też było miejsce do przechowywania. Mając zdefiniowane potrzeby i wymagania zdecydowałam się na odkurzacz Samsung JET 90V Complete VS20R9046T3. Odkurzacz jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Naładowany akumulator wystarcza do dokładnego posprzątania mieszkania 63 m2 (trzy pokoje, kuchnia, łazienka). Teleskopowa rura to idealne dostosowanie do wzrostu i komfort dla kręgosłupa. Niedostępne miejsca nie stanowią już problemu, szczelinówka, która doskonale radzi sobie m.in. z listwami przypodłogowymi, duży plus za różnego rodzaju końcówki i łatwość ich wymiany uatrakcyjnia sprzątanie, które możemy wykonać kompletnie za pomocą jednego urządzenia. Regulacja mocy i łatwość czyszczenia pojemnika na brud to kolejne zalety tego odkurzacza. Przy tym odkurzacz jest niezwykle poręczny, wygodny w użytkowaniu i w żadnym razie nie odczuwa się jego ciężaru. Szczotka soft action i szczotka typu turbo są bardzo skrętne i „załatwiają” każdy rodzaj powierzchni, od drewnianej podłogi po dywan, zaś filtr Hepa tłumi skutecznie specyficzny zapach kurzu. Stacja dokująca rozwiązała problem z przechowywaniem odkurzacza. Sprzątanie przestało już być udręką i ciężkim kłopotliwym zadaniem. Gdybym mogła wybierać jeszcze raz bez wahania poleciłabym go wszystkim moim znajomym oraz wszystkim którzy cenią sobie wygodę, bezproblemowe użytkowanie oraz kilka końcówek, które sprawdzają się naprawdę we wszystkich prawie zakamarkach. Wisienką na torcie jest również zakupiona stacja czyszcząca do odkurzacza VCA-SAE903. Koniec z unoszącym się kurzem w trakcie opróżniania worka od starego odkurzacza . Estetyczna nie zajmująca zbyt dużo miejsca. Super, rewelacja .Czy polecam? Tak, bez wahania, zakup trafiony w 100%. Dla mnie rewelacja. Polecam .
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Rena 31 maja 2022
#akcjasamsungjet/Nowa jakość sprzątania
Od 2 tygodni jestem posiadaczką odkurzacza bezprzewodowego Samsung Jet 90 Complete Już po tak krótkim czasie użytkowania nie wyobrażam sobie sprzątanie bez jego pomocy. Zakup odkurzacza był poprzedzony sprawdzaniem nie tylko opinii w Internecie, ale przede wszystkim opiniom moich znajomych posiadających różne odkurzacze bezprzewodowe i te tańsze i te droższe. Po testowaniu różnych urządzeń nawet tych z najwyższej półki postanowiłam sprawdzić w sklepie odkurzacz Samsung Jet 90 i to był strzał w 10.Byłam już pewna wyboru. Po pierwsze odkurzacz montuje się od razu po złożeniu bez wiercenia otworów w ścianie bo stacja ładująca jest mobilna ,Można zmieniać bez problemu jej usytuowanie Odkurzacz wizualnie prezentuje się bardzo nowocześnie .Nie straszy topornym wyglądem Na stacji można dodatkowo oprócz wybranej szczotki umieścić najczęściej używane akcesoria. My ze względu na rodzaj podłóg w domu używamy najczęściej szczotka soft action Rewelacyjnie odkurza się nią drewnianą podłogę czy płytki nawet na niskich obrotach Dodatkowe kółka umieszczone pod szczotką uniemożliwiają porysowania desek. W zestawie dodatkowo jest szczotka typu turbo świetna do dywanów oraz szczotki do tapicerki np. kanapy czy krzeseł tapicerowanych Nawet na średnich obrotach radzi sobie rewelacyjnie Dodatkowo jest na wyposażeniu też tzw. szczelinówka, która doskonale radzi sobie m.in. z listwami przypodłogowymi. Przy tym odkurzacz jest niezwykle poręczny, wygodny w użytkowaniu Można odpiąć rurę teleskopową i odkurzyć samochód i meble. Odkurzacz Samsung Jet 90 ma 3 tryby pracy Najwyższy tryb wykorzystywaliśmy tylko do dywanów. Tak odświeżonych nie mieliśmy nigdy. Siła ssania nawet na minimum jest rewelacyjna. Filtr typu Hepa blokuje wydostawanie się tego specyficznego zapachu kurzu . Zbiornik na kurz bezproblemowo można zdemontować i oczyść nawet za każdym razem . Czas pracy określany na 60min My przy odkurzaniu nawet 80m z dywanami nigdy nie rozładowaliśmy baterii. Bardzo pomocne w użytkowaniu jest to, że nie trzeba ciągle trzymać palca na przycisku Power. Szczotki są bardzo skrętne i nie ma problemu z manewrowaniem. W zestawie nie ma tylko szczotki mopującej i tę na pewno muszę dokupić. Szczerze polecam zakup odkurzacza bezprzewodowego Samsung. Nie wyobrażam sobie teraz sprzątania bez jego pomocy. Zakup trafiony w 100%.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Marek 8 maja 2022
Samsung JET 90V i stacja czyszcząca VCA-SAE903
Nie ukrywam, że długo zastanawialiśmy się na jaki zdecydować się odkurzacz. Nie lubimy tracić czasu na odkurzanie. W pierwszej kolejności braliśmy pod uwagę odkurzacz iRobot, ale szybo doszliśmy do wniosku, że to nie dla nas, ponieważ mamy schody i progi, a taki odkurzacz trzeba przestawiać. Wiedzieliśmy natomiast, że odkurzacz musi być lekki, poręczny i koniecznie bezprzewodowy. Posiadamy w domy psa który bez przerwy traci sierść i odkurzacz, który braliśmy pod uwagę, powinien szybko poradzić sobie z tym problemem i powinien być łatwo dostępny. Poczytaliśmy trochę w intrenecie o parametrach i funkcjach dostępnych odkurzaczy i wybraliśmy Samsung jet 90. Odkurzanie to przyjemność, bateria długo trzyma , nie trzeba trzymać przycisku POWER podczas odkurzania, można nastawić moc. Ma dużo końcówek przydatnych do odkurzania kanapy i samochodu. A najważniejsze że dzieci go uwielbiają i chętnie teraz odkurzają bo nie muszą po całym domu ciągać dużego odkurzacza z kablem i go podłączać do kolejnych gniazdek w kolejnym odkurzanym pokoju. Dokupiliśmy jeszcze stację czyszczącą i to jest dopiero frajda, kurz się nie unosi do tego stacja jest fajnie wykonana i ustawiona w kącie wygląda jak głośnik, jest w odpowiednim kolorze (szary-stalowy) i dobrze wtapia się w otoczenie. jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupy i z czystym sumieniem możemy polecić odkurzacz Samsung jet 90 dla osób zapracowanych, którzy nie mają czasu na długie odkurzanie a jednak posiadają zwierzęta w domu i trzeba czasami szybko ogarnąć wnętrza. Ten sprzęt sprawdzi się w 100 %. W komplecie nie było szczotki mapującej, a szkoda, teraz musimy ją dokupić oddzielnie bo za jednym razem przy użyciu odkurzacza, dołączę szczotkę mopującą po odkurzaniu i nie będzie trzeba używać wiadra z wodą i mopem. Warto zwrócić uwagę na fajne wykończenie odkurzacza, całość stoi razem, w stojaku, akcesoria i końcówki mają swoje miejsce w stojaku i kiedy trzeba szybko zmienić końcówkę jest zawsze przy odkurzaczu na swoim miejscu. Odkurzacz szybko się ładuje. Teraz nawet nie wyobrażam sobie zamiany odkurzacza na kolejny z kablem. Samsung jest poręczny i zwinny, lekko się prowadzi i odkurzanie zajmuje chwilkę. Polecam #akcjasamsungjet
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Konrad 10 maja 2022
Polecam!
Nie ukrywam, że długo zastanawialiśmy się na jaki zdecydować się odkurzacz. Nie lubimy tracić czasu na odkurzanie. W pierwszej kolejności braliśmy pod uwagę odkurzacz iRobot, ale szybo doszliśmy do wniosku, że to nie dla nas, ponieważ mamy schody i progi, a taki odkurzacz trzeba przestawiać. Wiedzieliśmy natomiast, że odkurzacz musi być lekki, poręczny i koniecznie bezprzewodowy. Posiadamy w domu psa który bez przerwy traci sierść i odkurzacz, który braliśmy pod uwagę, powinien szybko poradzić sobie z tym problemem i powinien być łatwo dostępny. Poczytaliśmy trochę w Internecie o parametrach i funkcjach dostępnych odkurzaczy i wybraliśmy Samsung jet 90. Odkurzanie to przyjemność, bateria długo trzyma , nie trzeba trzymać przycisku POWER podczas odkurzania, można nastawić moc. Ma dużo końcówek przydatnych do odkurzania kanapy i samochodu. A najważniejsze że dzieci go uwielbiają i chętnie teraz odkurzają bo nie muszą po całym domu ciągać dużego odkurzacza z kablem i go podłączać do kolejnych gniazdek w kolejnym odkurzanym pokoju. Dokupiliśmy jeszcze stację czyszczącą i to jest dopiero frajda, kurz się nie unosi do tego stacja jest fajnie wykonana i ustawiona w kącie wygląda jak głośnik, jest w odpowiednim kolorze (szary-stalowy) i dobrze wtapia się w otoczenie. jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupy i z czystym sumieniem możemy polecić odkurzacz Samsung jet 90 dla osób zapracowanych, którzy nie mają czasu na długie odkurzanie a jednak posiadają zwierzęta w domu i trzeba czasami szybko ogarnąć wnętrza. Ten sprzęt sprawdzi się w 100 %. W komplecie nie było szczotki mapującej, a szkoda, teraz musimy ją dokupić oddzielnie bo za jednym razem przy użyciu odkurzacza, dołączę szczotkę mopującą po odkurzaniu i nie będzie trzeba używać wiadra z wodą i mopem. Warto zwrócić uwagę na fajne wykończenie odkurzacza, całość stoi razem, w stojaku, akcesoria i końcówki mają swoje miejsce w stojaku i kiedy trzeba szybko zmienić końcówkę jest zawsze przy odkurzaczu na swoim miejscu. Odkurzacz szybko się ładuje. Teraz nawet nie wyobrażam sobie zamiany odkurzacza na kolejny z kablem. Samsung jest poręczny i zwinny, lekko się prowadzi i odkurzanie zajmuje chwilkę. Polecam #akcjasamsungjet
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
kawa19781 30 maja 2022
Super
Nie ukrywam, że długo zastanawialiśmy się na jaki zdecydować się odkurzacz. Nie lubimy tracić czasu na odkurzanie. W pierwszej kolejności braliśmy pod uwagę odkurzacz iRobot, ale szybo doszliśmy do wniosku, że to nie dla nas, ponieważ mamy schody i progi, a taki odkurzacz trzeba przestawiać. Wiedzieliśmy natomiast, że odkurzacz musi być lekki, poręczny i koniecznie bezprzewodowy. Posiadamy w domy psa który bez przerwy traci sierść i odkurzacz, który braliśmy pod uwagę, powinien szybko poradzić sobie z tym problemem i powinien być łatwo dostępny. Poczytaliśmy trochę w intrenecie o parametrach i funkcjach dostępnych odkurzaczy i wybraliśmy Samsung jet 90. Odkurzanie to przyjemność, bateria długo trzyma , nie trzeba trzymać przycisku POWER podczas odkurzania, można nastawić moc. Ma dużo końcówek przydatnych do odkurzania kanapy i samochodu. A najważniejsze że dzieci go uwielbiają i chętnie teraz odkurzają bo nie muszą po całym domu ciągać dużego odkurzacza z kablem i go podłączać do kolejnych gniazdek w kolejnym odkurzanym pokoju. Szczotka soft action świetnie radzi sobie z drewnianą podłogą, nawet na niskich obrotach, ponadto kółka odkurzacza są zabezpieczone co pozwala uniknąć porysowania desek. Dodatkowym atutem są też pozostałe szczotki znajdujące się w zestawie. Oprócz tej już wymienionej najczęściej korzystamy ze szczotki turbo brush (dywany), szczotki do tapicerki (kanapa), a także szczelinówki, która doskonale radzi sobie m.in. z listwami przypodłogowymi. Przy tym odkurzacz jest niezwykle poręczny, wygodny w użytkowaniu i w żadnym razie nie odczuwa się jego ciężaru. Dla nas plusem jest też stojąca stacja ładująca zajmująca niewiele miejsca i nie trzeba montażu na ścianie. Na jednym ładowaniu baterii sprzątam prawie 50 m mieszkanie. Zbiornik na kurz bardzo łatwo się opróżnia i utrzymuje w czystości, podobnie jak filtry (koniec z niehigienicznymi workami). Istotna szczególnie dla alergików może być informacja, że po zakończonym odkurzaniu w powietrzu nie czuje się specyficznego zapachu, związanego z uniesionym kurzem. Tak więc w naszym przypadku Samsung Jet 90 okazał się dobrym zakupem. Szczerze polecamy niezdecydowanym! :) #cashbackBespoke
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
kawa 31 maja 2022
#akcjasamsungjet
#akcjasamsungjet Nie ukrywam, że długo zastanawialiśmy się na jaki zdecydować się odkurzacz. Nie lubimy tracić czasu na odkurzanie. W pierwszej kolejności braliśmy pod uwagę odkurzacz iRobot, ale szybo doszliśmy do wniosku, że to nie dla nas, ponieważ mamy schody i progi, a taki odkurzacz trzeba przestawiać. Wiedzieliśmy natomiast, że odkurzacz musi być lekki, poręczny i koniecznie bezprzewodowy. Posiadamy w domy psa który bez przerwy traci sierść i odkurzacz, który braliśmy pod uwagę, powinien szybko poradzić sobie z tym problemem i powinien być łatwo dostępny. Poczytaliśmy trochę w intrenecie o parametrach i funkcjach dostępnych odkurzaczy i wybraliśmy Samsung jet 90. Odkurzanie to przyjemność, bateria długo trzyma , nie trzeba trzymać przycisku POWER podczas odkurzania, można nastawić moc. Ma dużo końcówek przydatnych do odkurzania kanapy i samochodu. A najważniejsze że dzieci go uwielbiają i chętnie teraz odkurzają bo nie muszą po całym domu ciągać dużego odkurzacza z kablem i go podłączać do kolejnych gniazdek w kolejnym odkurzanym pokoju. Szczotka soft action świetnie radzi sobie z drewnianą podłogą, nawet na niskich obrotach, ponadto kółka odkurzacza są zabezpieczone co pozwala uniknąć porysowania desek. Dodatkowym atutem są też pozostałe szczotki znajdujące się w zestawie. Oprócz tej już wymienionej najczęściej korzystamy ze szczotki turbo brush (dywany), szczotki do tapicerki (kanapa), a także szczelinówki, która doskonale radzi sobie m.in. z listwami przypodłogowymi. Przy tym odkurzacz jest niezwykle poręczny, wygodny w użytkowaniu i w żadnym razie nie odczuwa się jego ciężaru. Dla nas plusem jest też stojąca stacja ładująca zajmująca niewiele miejsca i nie trzeba montażu na ścianie. Na jednym ładowaniu baterii sprzątam prawie 50 m mieszkanie. Zbiornik na kurz bardzo łatwo się opróżnia i utrzymuje w czystości, podobnie jak filtry (koniec z niehigienicznymi workami). Istotna szczególnie dla alergików może być informacja, że po zakończonym odkurzaniu w powietrzu nie czuje się specyficznego zapachu, związanego z uniesionym kurzem. Tak więc w naszym przypadku Samsung Jet 90 okazał się dobrym zakupem. Szczerze polecamy niezdecydowanym! :)
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Ryka 31 maja 2022
Samsung Jet 90 Complete - optymalny wybór
#akcjasamsungjet Decyzja zapadła, jestem właścicielem odkurzacza Samsung JET 90V Complete VS20R9046T3. Trudno podejmuję decyzję o zakupie nowego sprzętu. Wcześniej dużo czytam, analizuję i przeglądam opinie. Mam w domu inne urządzenia firmy Samsung, w tym kupiony pól roku temu telewizor QE55QN95AATXXH i wieloletni już odkurzacz VC-8615EN (przewodowy z filtrem). Stary sprzęt przestał być już wygodny w obsłudze, jego funkcjonalność znaczenie odstaje od współczesnych potrzeb i nowych zaawansowanych rozwiązań. Wybór mógł dotyczyć tylko odkurzacza bezprzewodowego, jednocześnie: lekkiego, z możliwością efektywnego sprzątania podłóg drewnianych i dywanów a także kanapy czy krzeseł tapicerowanych. Ważne by też pracował jako ręczny przy sprzątaniu samochodu. Oczekiwałem dużej skuteczności i dostosowania do wzrostu. Istotne też było miejsce do przechowywania. Mając zdefiniowane potrzeby i wymagania zdecydowałem się na odkurzacz Samsung JET 90V Complete VS20R9046T3. Potrzebowałem niewiele czasu, by się „zaprzyjaźnić”. Jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Nie ciągnę i nie przeskakuję kabla, nie zmieniam już gniazd podłączenia na inne w kolejnych pomieszczeniach. Naładowany akumulator wystarcza do dokładnego posprzątania mieszkania 60 m2 (trzy pokoje, kuchnia, łazienka). Teleskopowa rura to idealne dostosowanie do wzrostu i komfort dla kręgosłupa. Mało lub ciężej dostępne miejsca nie stanowią już problemu, mnogość różnego rodzaju końcówek i łatwość ich wymiany uatrakcyjnia sprzątanie, które możemy wykonać kompletnie za pomocą jednego urządzenia. Regulacja mocy i łatwość czyszczenia pojemnika na brud to kolejne zalety tego odkurzacza. Szczotka soft action i szczotka typu turbo są bardzo skrętne i „załatwiają” każdy rodzaj powierzchni, od drewnianej podłogi po dywan, zaś filtr Hepa tłumi skutecznie specyficzny zapach kurzu. Stacja dokująca rozwiązała problem z przechowywaniem odkurzacza. Sprzątanie przestało już być udręką i ciężkim kłopotliwym zadaniem. Estetyka wyglądu dopełnia całości. Czy polecam? Tak, bez wahania, zakup trafiony w 100%. Dla mnie rewelacja. Cena szybko się spłaci komfortem sprzątania, a więc i zdrowiem.
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Odkurzacz nie włącza się po gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
W razie powstania awarii wykonamy szybką naprawę w serwisie.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Odkurzacz nie włącza się po gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
W razie powstania awarii wykonamy szybką naprawę w serwisie.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Odkurzacz nie włącza się po gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
W razie powstania awarii wykonamy szybką naprawę w serwisie.
Naprawa odkurzacza okaże się niemożliwa lub nieopłacalna? Wymienimy ją na nową!
Nie działa elektronika w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy!
Pęknięta rura, ssawka lub inny element sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Drobne elementy też podlegają ochronie!
Uszkodzenie sprzętu o wartości 300 PLN? Wymienimy na nowy.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Inne produkty w kategorii:

  Odkurzacz SAMSUNG VS20R9046T3 Jet 90 Complete
  Odkurzacz SAMSUNG VS20R9046T3 Jet 90 Complete
  2 399
  00
  119,95 zł x 20 rat 0%
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  U Ciebie
  Odbierz
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756