Alkomat XBLITZ AlControl Professional Elektrochemiczny Czarno-biały

(8)
Kod: 873842
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Dokładność wyniku [‰] 0.02
  Zakres pomiaru [‰] 0 - 4
  Możliwość kalibracji Tak
  Wymaga ustnika Tak
  Waga [g] 155, Brak danych
  Zobacz cały opis
  Alkomat XBLITZ AlControl Professional Elektrochemiczny Czarno-biały
  Alkomat XBLITZ AlControl Professional Elektrochemiczny Czarno-biały
  Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
  Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

  Opis i dane

  wysoka precyzja

  Profesjonalny alkomat elektrochemiczny XBLITZ Alcontrol Pro jest specjalistycznym urządzeniem służącym do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego, wykonanego w Wielkiej Brytanii platynowego sensora, alkomat jest wyjątkowo czuły i precyzyjny. Odczyt wyświetlony zostaje na dużym, czarnym wyświetlaczu, co czyni pomiar czytelnym. Dodatkowo, urządzenie zapamiętuje do 10 ostatnich pomiarów zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu i wyświetla ostatni z nich przy włączeniu alkomatu elektrochemicznego.


  Alkomat PROMILER ALP-1 Lite WYGLĄD

  Duże możliwości

  Rozdzielczość pomiaru alkomatu elektrochemicznego XBLITZ Alcontrol Pro wynosi 0,01mg/l, co czyni pomiar wykonany przez urządzenie niesmowicie precyzyjnym. Dołączony w promocji rok darmowej kalibracji urządzenia zapewni najdokładniejsze możliwe funkcjonowanie alkomatu. Dodatkowo, XBLITZ Alcontrol Pro posiada tryb pomiaru pasywnego, dzięki któremu można zmierzyć zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu osoby, która nie może wystarczająco mocno dmuchnąć w ustnik urządzenia. Zakres detekcji alkomatu elektrochemicznego XBLITZ Alcontrol Pro wynosi 0,000~2,000mg/L (0,40%B.A.C, 4,0 ‰ B.A.C, 4,0g/l) – innymi słowy, mierzy on zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu sięgającą do czterech promili. Każdy, nawet najcięższy przypadek upojenia alkoholowego będzie można określić z użyciem tego urządzenia, dzięki czemu nie musimy przejmować się, czy prawdziwa wartość zawartości alkoholu nie wykracza poza skalę urządzenia.


  Alkomat PROMILER ALP-1 Lite DOKŁADNOŚĆ

  ZASTOSOWANIE

  Alkomat elektrochemiczny XBLITZ Alcontrol Pro jest idealnym urządzeniem dla wszystkich kierowców, którzy muszą mieć na stanie urządzenie pozwalające im określić, czy są w stanie prowadzić auto dzień po mocnym przyjęciu. Alkomat przyda się również wszelkim funkcjonariuszom policji oraz ratownikom medycznym, którzy potrzebują precyzyjnego urządzenia które może określić trzeźwość badanej osoby, nawet gdy ta nie może wykonać dmuchnięcia w ustnik. Urządzenie rozgrzewa się i jest gotowe do użytku w raptem 10 sekund, dzięki czemu pomiar można wykonać bezzwłocznie. Dzięki zastosowaniu jednorazowych ustników, alkomat elektrochemiczny XBLITZ Alcontrol Pro dba o higienę i bezpieczeństwo wszystkich użytkowników. W trybie pomiaru pasywnego nie trzeba nawet korzystać z ustnika. W zestawie zawartych jest pięć sztuk takich ustników.


  Alkomat PROMILER ALP-1 Lite INSTRUKCJA

  W ALKOMACIE NAJWAŻNIEJSZA JEST WYSOKA PRECYZJA

  Alkomat elektrochemiczny XBLITZ Alcontrol jest poręcznym alkomatem elektrochemicznym o wysokiej precyzji, służącym do wykrywania alkoholu w wydychanym powietrzu. Jego głównym komponentem jest platynowy sensor produkcji brytyjskiej, który pozwala na uzyskanie miarodajnych wartości stężenia alkoholu. Przyjazny interfejs czyni obsługę urządzenia prostą i wygodną, a ciemne podświetlenie ekranu sprawia, że interfejs jest bardziej czytelny. Ponadto zastosowanie dużego, jednorazowego ustnika zapewnia bezpieczeństwo i higienę użytkowników.


  Alkomat PROMILER ALP-1 Lite INSTRUKCJA

  ALKOMAT Z FUNKCJĄ POMIARU PASYWNEGO

  Jeśli osoba będąca obiektem pomiaru jest nietrzeźwa lub niezdolna do wdmuchnięcia powietrza z odpowiednią siłą, aby dostarczyć odpowiednią próbkę powietrza, można wybrać opcję pomiaru pasywnego. Zdejmij ustnik, umieść alkomat blisko nosa, kiedy alkomat oczekuje na wdmuchnięcie powietrza, a następnie wciśnij i przytrzymaj przycisk DOWN. Alkomat elektrochemiczny XBLITZ Alcontrol dokona pomiaru w trybie pasywnym.


  Alkomat PROMILER ALP-1 Lite INSTRUKCJA

  BOGATA FUNKCJONALNOŚĆ

  Kalibracja alkomatu po wyjęciu z pudełka nie jest konieczna, gdyż urządzenie jest poprawnie skalibrowane. Duży, jednorazowy ustnik zapewnia bezpieczeństwo i higienę użytkowników. Alkomat oszczędnie korzysta z wbudowanej baterii i posiada funkcję automatycznego wyłączania. Dzięki platynowemu sensorowi elektrochemicznemu wyprodukowanemu w UK, pomiary dokonany przez XBLITZ Alcontrol są dokładne i cechują się wysoką niezawodnością. Dodatkowo, urządzenie posiada funkcje pomiaru pasywnego oraz dźwiękowego powiadomienia podczas wdmuchiwania powietrza. Alkomat pamięta 10 ostatnich pomiarów i wyświetla ostatni pomiar przy włączeniu urządzenia.


  Alkomat PROMILER ALP-1 Lite INSTRUKCJA

  Dane techniczne

  Fizyczne

  Funkcje

  Parametry

  Techniczne

  Grubość [cm] 3.2
  Szerokość [cm] 5.7
  Waga [g] 155, Brak danych
  Wysokość [cm] 14.6
  Możliwość kalibracji Tak
  Temperatura pracy Od 10 do +40 st. C
  Rodzaj alkomatu Osobisty, Podręczny
  Wyposażenie 2 baterie AA, Etui, Ustnik
  Gwarancja 24 miesiące
  Dokładność wyniku [‰] 0.02
  Liczba ustników w komplecie 5
  Precyzja pomiaru Do setnych części promila
  Wymaga ustnika Tak
  Zakres pomiaru [‰] 0 - 4
  Zasilanie 2 baterie AA 1.5 V

  Producent

 • Nazwa producenta/importera XBLITZ
 • Opinie

  5/5
  8 opinii
  8 użytkowników poleca ten produkt
  Ogólna
  5 /5
  Sortuj wg:
  Najbardziej przydatne
  5/5
  Marcin 29 września 2021
  Dokładny
  Kupiłem wujkowi na prezent jako dodatkowy gadżet, a okazało się, że to bardzo przydatne i dokładne narzędzie. Pomiary wydają się być jak najbardziej adekwatne do ilości spożytego alkoholu. Fajna opcja na wyjazdowe imprezy, żeby sprawdzić rano, czy możemy wsiąść za kółko.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Michał 9 lipca 2020
  OK
  Wyniki zgodne z oczekiwaniami, powtarzalne pomiary.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Kaska 30 listopada 2019
  Polecam
  Wybrany alkomat był prezentem dla partnera i okazał się w strzałem w dziesiątkę! Alkomat jest wykorzystywany na imprezach, jest mały, wygodny i poręczny, szybko się kalibruje (pokazuje czas) i szybko pokazuje wynik. Partnerowi się bardzo spodobał i jest zadowolony.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Zawodowy 4 grudnia 2019
  Solidny sprzęt
  Prawem jazdy zarabiam na chleb, dzięki temu urządzeniu nie raz uniknąłem niepotrzebnego stresu, mam go zawsze w aucie. Polecam wszystkim zmotoryzowanym
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Bartek 5 grudnia 2019
  porzadny alkomat
  Alkomat pokazuje bardzo dokładnie, porównywaliśmy z tym policyjnym, genialny produkt.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Krzysiek 12 grudnia 2019
  Dokładny
  Dokładny alkomat i do tego w dobrej cenie, czego chcieć więcej?
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Kikaae 25 lipca 2019
  Dobry sprzęt
  Mam ten alkomat już kilka miesięcy i używałem go wiele razy, wiem, że pokazuje dokładne dane, bo porównywałem z policyjnym alkomatem. Mały i poręczny, solidny. Polecam.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Ruszcza 7 czerwca 2019
  Powatrzalność pomiarów
  Bardzo dobra powtarzalność pomiarów. Czytelny - porządny.
  Czy ta opinia była pomocna?
  Podziel się swoją opinią
  /5
  Ogólna
  Zaznacz wszystkie
  Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Alkomat XBLITZ AlControl Professional Elektrochemiczny Czarno-biały
   Alkomat XBLITZ AlControl Professional Elektrochemiczny Czarno-biały
   Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
   Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756