Opis i dane

Opis i dane

Doskonały do skóry trądzikowej

Doskonały do skóry trądzikowej

RIO BEAUTY Q-Acne Lite 3 usuwa za pomocą niebieskiego światła znajdujące się pod skórą i powodujące trądzik bakterie. Urządzenie to doskonałe rozwiązanie do regularnej pielęgnacji i oczyszczania istniejących zmian trądzikowych. Q-Acne Lite 3 zapobiega również przyszłym zmianom, redukuje wypryski i oczyszcza skórę z toksyn.

Potwierdzony klinicznie

Potwierdzony klinicznie

Odpowiedni dla wszystkich typów skóry.

Q-Acne Lite 3 to zestaw odpowiedni dla wszystkich typów skóry (tłusta, sucha, jak i mieszana) o łagodnym do umiarkowanego stopniu nasilenia zmian trądzikowych. Zestaw jest wyrobem medycznym i jego działanie zostało potwierdzone w badaniach klinicznych. RIO BEAUTY Q-Acne Lite 3 emituje niebieskie światło o bezpiecznej dla skóry długości fali (415 nm).

Trzy kroki

Trzy kroki

Pierwsze efekty do 3 tygodni.

Zestaw RIO BEAUTY Q-Acne Lite 3 składa się z żelu do mycia twarzy o pojemności 100 ml, który należy stosować przed zabiegiem. Żel oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i pozostałości makijażu, działa również jak łagodny środek złuszczający. W drugim kroku przeprowadzamy 3-minutowy zabieg niebieskim światłem na każde zmienione miejsce. Po zabiegu stosujemy krem nawilżający (50 ml), który zapewnia odpowiedni płaszcz hydro-lipidowy. Wystarczy tylko kilka minut zabiegu, aby w krótkim czasie zobaczyć pierwsze efekty. Zaleca się stosowanie Q-Acne Lite 3 co drugi dzień przez co najmniej 8 tygodni, a widocznie oczyszczona skóra pojawi się już po 3 tygodniach.

Dane techniczne

Kolor Biały
Rodzaj Urządzenie do pielęgnacji twarzy
Wyposażenie Żel
Funkcje Automatyczne wyłączanie
Tryb masażu Fototerapia
Typ Oczyszczające, Pielęgnujący
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Przeznaczenie Do twarzy
Zasilanie Akumulatorowe
Nazwa producenta/importera RIO BEAUTY
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną