Produkt archiwalny

Zestaw pędzli do makijażu VERK GROUP 01755 (20 elementów)

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Opis produktu

Nadają naturalny look
Masażer BEURER MG 100

Wielofunkcyjność

Zestaw zawiera 20 różnych pędzli, które pozwalają na wykonanie niemal każdego rodzaju makijażu. Możesz używać ich do aplikacji podkładu, korektora, pudru, cieni do powiek, różu, konturówki czy błyszczyka do ust.

Masażer BEURER MG 100

Wysoka jakość

Pędzle zostały wykonane z najwyższej jakości włosia syntetycznego oraz drewna. Dzięki temu są trwałe, odporne na uszkodzenia oraz łatwe do czyszczenia.

Masażer BEURER MG 100

Precyzyjna aplikacja

Każdy pędzel w zestawie posiada idealnie wymodelowaną końcówkę, która pozwala na precyzyjne aplikowanie kosmetyków na skórę.

Masażer BEURER MG 100

Elegancki design

Zestaw pędzli do makijażu VERK GROUP 01755 posiada niezwykle elegancki design, który z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie. Kolor niebiesko-różowy i złote skuwki dodają im elegancji i wyjątkowego charakteru.

Masażer BEURER MG 100

Co w zestawie?

Zestaw pędzli do makijażu VERK GROUP 01755 zawiera pędzle do twarzy i oczu m.in pędzel do korektora, do ust i konturowania kształtu ust, do podkreślenia kształtu brwi, do cieni, do powiek, do konturowania, rozcierania cieni, do twarzy, do różu, eyelinera oraz szczotkę do tuszu.


Dane techniczne

Parametry

Producent/podmiot odpowiedzialny

Kolor: Wielokolorowy
Rodzaj: Zestaw pędzli
Funkcje: Brak
Gwarancja: 24 miesiące
Przeznaczenie: Do makijażu
Liczba sztuk w opakowaniu: 20
Nazwa: Verk Group sp. z o.o. sp.k.
Ulica i numer budynku: WYGODY 16
Kod pocztowy: 05-090
Miasto: PODOLSZYN NOWY
Adres elektroniczny: zamowienia@verk.sklep.pl

Dokumenty do pobrania

  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: VERK GROUP
  • Opinie

    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu