Ciśnieniomierz BEURER BC 28

Kod: 347527
Porównaj
Typ ciśnieniomierza: Nadgarstkowy
Zasilanie: 2 baterie AAA
Sposób pomiaru: Oscylometryczny
Wielkość mankietu: 14 - 19.5 cm
Funkcje: Pamięć pomiarów, Pomiar pulsu, Zapamiętywanie daty i czasu pomiaru, Automatyczne pompowanie
Zobacz opis produktu
Ciśnieniomierz BEURER BC 28
Ciśnieniomierz BEURER BC 28
129 00
12,90 zł x 11 rat
U Ciebie
W sklepie jutro

Opis produktu

Twój kompleksowy towarzysz zdrowotny

Zawsze pod ręką

Jeżeli potrzebujesz skutecznego i przyjaznego dla użytkownika urządzenia, które zapewni prawidłowy pomiar ciśnienia krwi i precyzję pomiaru ciśnienia? Nie szukaj dalej - warto mierzyć ciśnienie ciśnieniomierzem nadgarstkowym Beurer BC 28!

Ciśnieniomierz BEURER BC 28

Stylowy wygląd

Ciśnieniomierz na nadgarstek równa się ciśnieniomierz podróżny. Model nadgarstkowy jest doskonałym pomysłem, jeśli często bywasz poza domem i zależy Ci na wygodnej kontroli ciśnienia krwi - gdziekolwiek jesteś. Dokładny pomiar ciśnienia jest szczególnie ważny w przypadku osób cierpiących na dolegliwości takie jak nadciśnienie. Wartości pomiarów ciśnienia z modelu nadgarstkowego są wiarygodne i dokładne. Ciśnieniomierz profesjonalny nadgarstkowy dokonuje pomiaru, po czym ewaluuje wynik według norm rekomendowanych przez WHO. Na tej podstawie otrzymasz natychmiastową wizualną informację, czy Twoje wartości ciśnienia są prawidłowe, czy też wykraczają poza normę lub nawet wskazują na nadciśnienie.

Ciśnieniomierz BEURER BC 28 podrozny

Wszystko pod kontrolą

Automatyczny ciśnieniomierz nadgarstkowy Beurer BC 28 jest wyposażony w funkcję wykrycia arytmii. Oznacza to, że urządzenie wykrywa możliwe zaburzenia rytmu serca i natychmiast Cię o tym ostrzega. Wczesne wykrycie zaburzeń pozwala na szybki kontakt z pracownikiem służby zdrowia.

Ciśnieniomierz BEURER BC 28 - funkcja rytmii

Wygodny rękaw

Pomiar ciśnieniomierzem nadgarstkowym jest bardzo prosty dzięki zautomatyzowanemu działaniu. Ciśnieniomierz nadgarstkowy przeprowadza pomiar z nadgarstka, eliminując konieczność zakładania mankietu na ramię. Dołączony mankiet na nadgarstek zapewnia precyzję pomiaru ciśnienia w przypadku użytkowników o obwodzie nadgarstka od 14 do 19,5 cm. Przejrzysty i łatwy do odczytania wyświetlacz pozwala na bezproblemową kontrolę ciśnienia.

Ciśnieniomierz BEURER BC 28 - obwod

Widoczne pomiary

Zrozumienie trendów występujących w Twoich pomiarach jest kluczowe dla powzięcia odpowiednich kroków. W tym celu wyposażono BC 28 w funkcję pamięci pomiarów dla dwóch użytkowników - każdy użytkownik może przechowywać wyniki do 60 pomiarów. Dane te można wykorzystać do obliczenia średniej wartości wszystkich przechowywanych pomiarów, co daje kompleksowy przegląd trendów ciśnienia krwi. Dodatkowo urządzenie rejestruje poranne i wieczorne ciśnienie krwi z ostatnich 7 dni. Kontrola ciśnienia krwi jeszcze nigdy nie była tak wygodna!

Ciśnieniomierz BEURER BC 28 - srednica rekawa

Monitoruj swoje serce

Ciśnieniomierz na nadgarstek BC 28 bezproblemowo zintegruje się z Twoim stylem życia. Jest prosty w obsłudze, skuteczny i niezwykle wygodny, ponieważ mankiet nadgarstkowy zapewnia mobilność i lekkość. Pomiar ciśnieniomierzem nadgarstkowym odbywa się poprzez automatyczny wybór ciśnienia i deflację - dla Twojego komfortu. Dodatkowo w zestawie z urządzeniem znajdziesz komplet pasujących baterii i praktyczny futerał do przechowywania. Jeśli mierzyć ciśnienie ciśnieniomierzem nadgarstkowym - to tylko z Beurer BC 28! Monitoruj zdrowie serca, odczytuj wyniki dzięki kolorowej skali - wskaźnikowi ryzyka, śledź trendy i zabieraj urządzenie ze sobą nawet w daleką podróż. Postaw swoje samopoczucie i zdrowie na pierwszym miejscu.

Ciśnieniomierz BEURER BC 28 - monitorowanie

Co w zestawie?

Ciśnieniomierz BEURER BC 28, futerał, 2 baterie AAA, dokumentacja.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ ciśnieniomierza: Nadgarstkowy
Sposób pomiaru: Oscylometryczny
Funkcje: Pamięć pomiarów, Pomiar pulsu, Zapamiętywanie daty i czasu pomiaru, Automatyczne pompowanie
Dodatkowe funkcje: Automatyczne wyłączanie, Graficzna prezentacja pomiaru, Ostrzeganie o nadciśnieniu, Średnia pomiarów
Zasilanie: 2 baterie AAA

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Dodaj przydatne usługi

Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.

Ciśnieniomierz BEURER BC 28
Ciśnieniomierz BEURER BC 28
129 00
12,90 zł x 11 rat
U Ciebie
W sklepie jutro

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 129,00 zł
129 00