Waga BEURER BF 600 Pure Biały

(2)
Kod: 328524
Porównaj
Typ wagi: Elektroniczna
Rodzaj powierzchni: Szkło
Maksymalna waga [kg]: 180
Zasilanie: Bateryjne
Funkcje: Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała
Funkcje dodatkowe: Automatyczne wyłączanie, Bluetooth, Możliwość wyboru jednostki: kg / lb / st, Ostrzeżenie o przeciążeniu, Pomiar BMI...  Więcej
Wbudowany kalkulator BMI
Analiza składu ciała
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Waga BEURER BF 600 Pure Biały
Waga BEURER BF 600 Pure Biały
189 99
18,99 zł x 11 rat
U Ciebie
W sklepie jutro

Opis produktu

Nowoczesność połączona z prostotą

Wiele zastosowań

Waga diagnostyczna Beurer BF 600 to inteligentne urządzenie zaprojektowane z myślą o kompleksowym, szerokim pomiarze składu Twojego ciała. W przeciwieństwie do klasycznych wag, elektroniczna waga łazienkowa BF 600 wskaże nie tylko masę ciała, ale zmierzy szereg różnych właściwości i zapewni Ci pełen obraz składu Twojego organizmu. Dodatkowym atutem są dedykowane aplikacje Beurer Health Manager oraz Beurer Health Manager Pro, dzięki którym możesz połączyć wagę BF 600 oraz swój smartfon za pomocą Bluetootha.

Urządzenie do pielęgnacji twarzy THERABODY TheraFace Pro TF02226-01 cechy zastosowanie

Kontroluj swoje ciało

Ze względu na szeroką funkcjonalność, inteligentna waga łazienkowa sprawdzi się w szczególności, jeśli jesteś aktywny fizycznie, chcesz monitorować lub zmienić swoją wagę, a także, gdy ze względów zdrowotnych powinieneś zachować odpowiedni balans zawartości Twojego ciała. Profesjonalna waga BF 600 wykonuje takie pomiary, jak masa ciała, zawartość tkanki tłuszczowej, wody, tkanki mięśniowej, masy kostnej, a także zapotrzebowania energetycznego i czynnej przemiany materii. Holistyczne podejście sprawi, że będziesz mógł podejmować świadome decyzje dotyczące Twojego żywienia i aktywności.

Towarzyszącą urządzeniu aplikację Beurer Health Manager, dostępną na iOS i Android, można łatwo podłączyć do telefonu za pomocą technologii Bluetooth, co pozwoli na synchronizację i zapisywanie wyników. Możesz utworzyć 8 profili użytkowników, których wyniki i kalkulacje będą przechowywane niezależnie, dzięki czemu waga łazienkowa z pomiarem tkanki tłuszczowej BF 600 to doskonałe urządzenie dla wszystkich domowników. Funkcja automatycznego wykrycia użytkownika samodzielnie zidentyfikuje osobę aktualnie korzystającą z wagi i przypisze pomiar do odpowiedniego profilu. Korzystanie z analitycznej wagi łazienkowej nie mogłoby być prostsze!

Urządzenie do pielęgnacji twarzy THERABODY TheraFace Pro TF02226-01 terapia perkusyjna

Zawsze do Twojej dyspozycji

Nasza waga do pomiaru tkanki tłuszczowej i innych składowych ciała posiada wbudowany kalkulator BMI (Body Mass Index), wykonujący obliczenia na podstawie wagi i wzrostu. Twój wskaźnik BMI to cenna informacja, dzięki której możesz lepiej zrozumieć relację pomiędzy Twoją wagą a ogólnym zdrowiem i samopoczuciem.

Urządzenie do pielęgnacji twarzy THERABODY TheraFace Pro TF02226-01 przenośne kompaktowe urządzenie profesjonalne

Wykonanie

Analityczna waga BMI BF 600 została wykonana z bezpiecznego szkła i jest przystosowana do maksymalnego obciążenia 180 kg. Ostrzeżenie o przeciążeniu poinformuje Cię, że waga została za bardzo obciążona, dzięki czemu będziesz mógł zareagować i wykluczyć potencjalnie błędny pomiar. Szklana waga diagnostyczna ukazuje wyniki na podświetlanym wyświetlaczu, a biały kolor wykończenia uzupełni każdą aranżację wnętrza – nie tylko łazienki, ale również kuchni czy sypialni. Dotykowe przyciski usprawnią korzystanie z wagi i nawigację pomiędzy różnymi funkcjami oraz ustawieniami.

Urządzenie do pielęgnacji twarzy THERABODY TheraFace Pro TF02226-01 praca mięśnie zakres działania

Korzyści

Precyzyjna waga łazienkowa z pomiarem parametrów sprawdzi się dla użytkowników z każdym poziomem aktywności fizycznej – możesz wybrać spośród pięciu stopni dostępnych na urządzeniu i dostosować wagę do częstotliwości swojej aktywności ruchowej. Niezależnie, czy masz pracę siedzącą, czy jesteś entuzjastą fitnessu, elektroniczna waga BMI Beurer BF 600 jest elastyczna i przystosuje się do Twoich zmieniających się potrzeb. Profesjonalna waga diagnostyczna z pomiarem parametrów Beurer BF 600 to nie tylko zwykła waga łazienkowa, ale precyzyjne i przydatne urządzenie do monitorowania składu Twojego ciała w holistyczny sposób. Jej nowoczesna technologia, dedykowana aplikacja, szereg dostępnych pomiarów, prosty interfejs oraz elegancki design sprawiają, że szklana waga BF 600 z połączeniem Bluetooth to doskonały wybór zarówno dla pojedynczych użytkowników, jak i rodzin. Pożegnaj przestarzałe wagi mechaniczne i postaw na nowoczesność z elektroniczną wagą BMI Beurer BF 600.

Urządzenie do pielęgnacji twarzy THERABODY TheraFace Pro TF02226-01 rodzaje masażu

Co w zestawie?

Waga BEURER BF 600 Pure Biały zawiera baterie, instrukcję obsługi w języku polskim oraz kartę gwarancyjną.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ wagi: Elektroniczna
Rodzaj powierzchni: Szkło
Maksymalna waga [kg]: 180
Zasilanie: Bateryjne
Typ baterii: 2 x AAA
Funkcje: Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała
Kolor: Biały

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

1/5
2 opinii
Jakość wykonania
1 /5
Wytrzymałość
1 /5
Prosta obsługa
1 /5
Precyzja ważenia
1 /5
Czytelność wyświetlacza
1 /5
Szybkość pomiaru
1 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (1)
1/5
jerzy 4 listopada 2023
Odradzam zakup
Waga jest niedokładna pod względem parametrów składu ciała. Na innym urządzeniu są całkiem inne wyniki- wiarygodne. Może służyć tylko jako waga-bardzo droga waga.
Czy ta opinia była pomocna?
1/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Mariusz 28 marca 2023
nie polecam
W pierwszy dzień użytkowania waga zapowiadała się dobrze. W kolejnych dniach były problemy z przekazywaniem danych do aplikacji, wyniki pomiarów mieszało między zapisanymi użytkownikami. Czasem waga pokazywała wszystkie parametry pomiarów a czasem tylko masę ciała.
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Waga BEURER BF 600 Pure Biały
Waga BEURER BF 600 Pure Biały
Waga BEURER BF 600 Pure Biały
189 99
18,99 zł x 11 rat
U Ciebie
W sklepie jutro

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 189,99 zł
189 99