Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6CAP EF No frost bez panelu

(33)
Kod: 433122
Wymiary (WxSxG) [cm]: 203 x 59.5 x 65.8
Pojemność [l]: 276 chłodziarka + 114 zamrażarka
Roczne zużycie prądu: 169 kWh = 130.13 zł
Bezszronowa (No Frost): Chłodziarka
Poziom hałasu [dB]: 35
Funkcje: Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Zmiana kierunku otwierania drzwi
Gotowa do personalizacji koloru i materiału
Dowolnie łącz moduły i układ urządzeń
Zobacz opis produktu
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6CAP EF No frost bez panelu
Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6CAP EF No frost bez panelu
3 099 00
154,95 zł x 20 rat 0%
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie pojutrze
Odbieramy zużyty sprzęt
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Odbieramy zużyty sprzęt

Opis produktu

Stwórz swój wymarzony zestaw!


Kliknij poniżej, by przejść na stronę konfiguratora:* Wizualizacja z panelami Alabastrowa biel i Elegancka brzoskwinia. Panele nie są sprzedawane w zestawie z lodówką. Konieczność dokupienia paneli drzwiowych z dostępnej gamy materiałów i kolorów dla danego modelu.

Zalety lodówki BESPOKE

Ikonka pokazująca ruch powietrza co nawiązuje do efektywnego systemu chłodzenia zastosowanego w modelu lodówki Samsung RB38A7B6CAP

Skuteczne chłodzenie

Z zaawansowanymi technologiami, by żywność dłużej zachowała świeżość.

Ikonka kompresora Digital Inverter zastosowanego w chłodziarko-zamrażarce Samsung

Kompresor Digital Inverter

Przyczynia się do  skutecznej, energooszczędnej oraz niezawodnej pracy, co potwierdza 10 lat gwarancji.

Ikonka z zestawionymi ze sobą chłodziarką i lodówką kombi przypominająca o możliwości łączenia urządzeń Bespoke

System modułowy

Łącz urządzenia, jeśli potrzebujesz więcej miejsca na żywność i napoje.

Ikonka symbolizująca lodówkę i wskazująca na możliwość wyboru różnych kolorów i faktur

Twórz unikalne kombinacje

Wybierz pasujący do stylu Twojej kuchni materiał i kolor paneli drzwiowych.

Ikonka wskazująca na powiększenie przestrzeni użytkowej lodówki

Nowy SpaceMax™

Do wykorzystania masz więcej miejsca w środku bez ingerencji w zewnętrzne wymiary lodówki.

Ikona z głośnikiem jako nawiązanie do wyjątkowo cichej pracy urządzenia

Cicha praca

Idealna do kuchni połączonej z salonem, wytwarza dźwięki na poziomie zaledwie 35 dB.

Dopasuj BESPOKE do swojego wnętrza

Jeśli szukasz urządzenia, które doskonale wpisze się w niepowtarzalne wnętrze Twojej kuchni, wybierz lodówkę Samsung BESPOKE RB38A7B6CAP. To chłodziarko-zamrażarka sprzedawana bez paneli drzwiowych, byś mógł wybrać odpowiadający Ci kolor i fakturę. Co ważne, jeśli kiedyś zechcesz zmienić styl swojej kuchni, nie musisz kupować nowego urządzenia – po prostu wymień panele na inne. Lodówka BESPOKE łączy wieloletnie działanie i funkcjonalność, a jednocześnie może zmieniać się wraz z Tobą i stylem Twojego domu. Ciesz się rozwiązaniem szytym na miarę z serią BESPOKE.

Twórz unikalne kombinacje  

Panele to rozwiązanie, które personalizuje wygląd lodówki Samsung. Baw się kolorami i fakturami. Zaprojektuj urządzenie o takich samych drzwiach górnych i dolnych lub zupełnie innych. Możesz wybrać wykończenia szklane: satynowe lub z połyskiem albo metalowe: z szlachetnej, szczotkowanej czy malowanej stali. Decyzja należy do Ciebie.

System modułowy

Skomponuj swoją lodówkę

Urządzenia BESPOKE o tej samej wysokości można ze sobą zestawiać, gdy potrzebna jest większa przestrzeń do przechowywania. Mieszkasz w pojedynkę? Lodówka z dolną zamrażarką powinna wystarczyć. Dla kilku osób przyda się zestawienie 2 urządzeń i podwojenie pojemności.

Jaka lodówka dla dużej rodziny? Jeśli potrzebujesz większą przestrzeń do przechowywania wybierz urządzenia Bespoke, które możesz łączyć ze sobą – przykładowe zestawienie na zdjęciu, a urządzenia zamówisz w MEDIA EXPERT

Wybierz wysokość

BESPOKE

Lodówki BESPOKE są dostępne w dwóch rozmiarach, by lepiej odpowiadać Twoim potrzebom. Urządzenia o tej samej wysokości można dowolnie łączyć ze sobą tworząc różne zestawienia.
Modele o wysokości 1853 mm to: lodówka z dolnym zamrażalnikiem, jednodrzwiowa chłodziarka, jednodrzwiowa chłodziarka typu slim lub jednodrzwiowa zamrażarka.
Modele o wysokości 2030 mm to: wyższa lodówka z dolnym zamrażalnikiem.

Zdjęcie pokazuje chłodziarko-zamrażarkę Bespoke o wysokości 2030 mm, do wyboru w MEDIA EXPERT masz także niższe, 1853 mm urządzenia

Produkty pozostaną dłużej świeże

Szuflada Humidity Fresh+

Kontrola wilgotności sprawia, że owoce i warzywa zachowują świeżość nawet dwa razy dłużej1. Ustaw poziom wilgotności na do 70%, gdy masz więcej owoców lub do 80% dla warzyw.

Komora zero Optimal Fresh+

Specjalny separator pozwala w jednej komorze wyodrębnić dwie strefy termiczne2. W lewej części podzielonej komory będzie zimniej (np. -1°C) można umieścić tu mięso, wędliny czy sery, a w tym samym czasie w prawej cieplejszej części (np. 1°C) przechowasz owoce i warzywa3.

Puste wnętrze lodówki i zamontowany na tylnej ściance panel chłodzący Metal Cooling

Metal Cooling

Metal Cooling to panel chłodzący z metalu, umieszczony na tylnej ściance lodówki. Jego rolą jest chłodzenie ciepłego powietrza dostającego się do komory, gdy otwierasz drzwi. W ten sposób ogranicza szkodliwe dla produktów wahania temperatury.

All-Around Cooling

Równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza

Za równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza po całym wnętrzu chłodziarko-zamrażarki odpowiada wydajny system chłodzenia. Wtłacza chłodne strumienie powietrza przez otwory znajdujące się na różnych wysokościach, by w każdym zakamarku panowały optymalne warunki.

Graficzne przedstawienie sposobu w jaki chłodne powietrze rozprowadzane jest po wnętrzu
Zdjęcie porównujące przechowywanie produktów w lodówce z pełnym No Frost i tradycyjnej

No Frost

Lodówka z pełnym No Frost oznacza, że chłodne powietrze stale cyrkulując we wnętrzu, usuwa z niego nadmiar wilgoci. W efekcie nie ma już lodu i szronu, żywność ma lepsze warunki, a Ty nie musisz rozmrażać urządzenia.

Power Cool i Power Freeze

Planujesz duże zakupy? Przyda Ci się funkcja Power Freeze. Z jej pomocą łatwiej zamrozisz dużą ilość żywności - to skutek obniżenia do -23°C temperatury na 50 godzin. Jeśli chcesz przyspieszyć chłodzenie napojów, użyj funkcji Power Cool, obniżającej temperaturę w chłodziarce do +1°C. 

Technologia SpaceMax™

Jeszcze większa pojemność

Wydajny system izolacji pozwolił stworzyć cieńsze ścianku, co poskutkowało powiększeniem przestrzeni użytkowej w lodówce BESPOKE bez ingerowania w jej wymiary zewnętrzne. Dzięki technologii SpaceMax™ w modelu RB38A7B6CAP masz 390 l pojemności: 276 l w chłodziarce oraz 114 l w zamrażalniku.

Zobacz na zdjęciu, jak dużo produktów zmieści się w lodówce RB38A7B6CAP – to możliwe dzięki powiększeniu przestrzeni z technologią SpaceMax™ - zobrazowaną na grafice

Nowa półka na butelki

Jeszcze raz zaprojektowaliśmy półkę na wino, by uczynić ją bardziej praktyczną. W efekcie zmieszczą się na niej większe butelki oraz produkty w kartonowych lub plastikowych opakowaniach.

Składana półka

Złóż ją, gdy potrzebujesz zmieścić w lodówce piętrowy tort albo wysoką butelkę. 

Zdjęcie pokazuje złożoną półkę i uzyskaną w ten sposób wysoką przestrzeń do przechowania produktów o niestandardowych rozmiarach

Digital Inverter

Niższe rachunki i niezawodność

Kompresor Digital z 10-letnią gwarancją4 pracuje efektywnie, oszczędzając przy tym energię elektryczną. Stale dostosowuje swe działanie do potrzeb na chłodzenie, wykorzystując informacje o temperaturze wewnątrz i na zewnątrz urządzenia dostarczane mu przez specjalne sensory.

Na zdjęciu jasna kuchnia, stworzona przez meble z drewna sosnowego oraz lodówkę z wykończeniem w satynowym beżu

Cool Silent

Wyjątkowo cicha praca

Za sprawą nowoczesnych technologii i kompresora udało się stworzyć niezwykle cicho działające urządzenie, generujące tylko 35 dB dźwięku. BESPOKE to jedna z najcichszych lodówek dostępnych na rynku.  Świetne rozwiązanie zwłaszcza do salonów z aneksem kuchennym.

Zdjęcie zrobione nocą bez lampy błyskowej – widać na nim dwie zestawione lodówki Bespoke oraz adnotację, informującą, że urządzenia są niezwykle ciche

Poznaj dodatkowe cechy lodówki BESPOKE

Codzienny komfort użytkowania lodówki BESPOKE zawdzięczają wielu zastosowanym w nich udogodnieniom. Wygodnie układaj produkty w 4 pojemnikach drzwiowych. Funkcja Wakacje doskonale sprawdzi się, gdy wyjedziesz na dłuższy czas, pozwalając Ci zaoszczędzić energię elektryczną. Alarm otwartych drzwi zapobiegnie niepotrzebnej utracie zimna, gdy zapomnisz o zamknięciu lodówki, a dzięki światłu pochodzącemu z żarówek LED wnętrze urządzenia będzie świetnie oświetlone, przy mniejszym zużyciu prądu.

Ikonka ukazująca słoiczki przechowywane na półce na drzwiach chłodziarki

Funkcjonalne pojemniki drzwiowe

Na drzwiach chłodziarki masz do wykorzystania 4 głębokie pojemniki. Umieść tu produkty, by mieć więcej miejsca na głównych półkach.

Ikonka żarówki ma na celu podkreślenie zalet zastosowania oświetlenia ledowego

Oświetlenie LED

Światło LED jest jasne i naturalne. Od razu widać ułożenie produktów we wnętrzu. Takie rozwiązanie zużywa mniej energii niż tradycyjne żarówki.

Ikonka palmy przypomina, że na czas dłuższego urlopu możesz aktywować tryb wakacyjny i ograniczyć zużycie prądu

Funkcja Wakacje

Włącz tryb wakacyjny, gdy wyjeżdżasz na dłużej. Zamrażalnik będzie działać normalnie, natomiast w chłodziarce temperatura wzrośnie do +17°C, by ograniczyć zużycie energii elektrycznej.

Ikonka dzwonka przypomina, że w lodówce działa praktyczna funkcja alarm otwartych drzwi

Alarm otwartych drzwi

Otwarte przez ponad 2 minuty drzwi sprawią, że urządzenie włączy sygnał dźwiękowy, by przypomnieć Ci o ich zamknięciu.

Zdjęcie lodówki RB38A7B6CAP z otwartymi drzwiami, pustej w środku doskonale ukazuje układ półek i szuflad chłodziarko-zamrażarki

Skomponuj swoją lodówkę

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu, jak ma wyglądać Twoja lodówka lub z ilu modułów ma się składać, skorzystaj z poniższego konfiguratora i stwórz swój własny, perfekcyjnie do Ciebie dopasowany, BESPOKE.

Warianty wykończenia

Panele nie są sprzedawane w zestawie z lodówką, wybierz swój kolor i dodaj do koszyka.

W opakowaniu

W opakowaniu znajdują się: lodówka RB38A7B6CAP, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, elementy dystansowe, gąbka. 

Jeśli chcesz stworzyć moduł z kilku produktów zalecamy dokupić zestaw do parowania lodówek BESPOKE 2030mm z dolnym zamrażalnikiem: Łącznik RA-C00K3BAA.

Porównaj produkty

Tabela porównawcza z lodówkami Bespoke
Tabela porównawcza z lodówkami Bespoke
Tabela porównawcza z lodówkami Bespoke

RB38A7B6CAP

RB38A7B6AAP

RB38A7B6348W

SpaceMax™

Twin Cooling Plus™

-


All-Around Cooling

-

-

Metal Cooling


No Frost

Kompresor Digital Inverter

Kostkarka i dystrybutor wody

-

-

-

Funkcja Power Freeze

Funkcja Wakacje

Półka na butelki

Liczba półek w chłodziarce

4

4

Liczba szuflad w chłodziarce

2

2

2

Pojemniki na drzwiach w chłodziarce

4

4

4

Liczba szuflad w zamrażalniku

3

3

3

Liczba półek w zamrażalniku

-

-

-

Pojemniki na drzwiach zamrażalnika

-

-

-

Oświetlenie wewnętrzne LED

Alarm otwartych drzwi (2 min.)

Otwieranie

Podchwyt

Podchwyt

Podchwyt

Pojemność całkowita lodówki

390 l

387 l

387 l

Pojemność chłodziarki

276 l

273 l

273 l

Pojemność zamrażalnika

114 l

114 l

114 l

Kolor paneli w zestawie

-

-

Satynowy błękit + Alabastrowa biel

Klasa energetyczna

C

A

C

Poziom głośności

35 dB

35 dB

35 dB

Wymiary (WxSxG)

2030 x 595 x 658 mm

2030 x 595 x 658 mm

2030 x 595 x 658 mm

Waga netto

75 kg

98 kg

81 kg

1 Wewnętrzne testy porównawcze modeli RB38T775CSR oraz RB34K6232SS. 

2 Ustawienia temperatur w strefach są zależne od ogólnych ustawień chłodziarki. 

3 Przykładowe warunki dla temperatury chłodziarki 1°C. Temperatura w lewej strefie jest obniżona o 2°C względem tej ustawionej w całym urządzeniu. 

4 10-letnia gwarancja jest ograniczona tylko do kompresora.

Zdjęcia pokazują wizualizacje lodówki z różnymi kolorami panelów drzwiowych. Panele nie są sprzedawane w zestawie z lodówką. Konieczność dokupienia paneli drzwiowych z dostępnej gamy materiałów i kolorów dla danego modelu. Informacja o prawidłowej instalacji lodówki znajduje się w instrukcji, rekomendujemy instalację paneli przez autoryzowany serwis. Dostępność kolorów paneli zależy od modelu lodówki.Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Po pewnym podłączeniu lodówki do istniejących oraz sprawnie działających instalacji zostanie ona ustawiona i wypoziomowana na swoim miejscu. Dla pełnej wygody i ergonomii użytkowania lodówki zmieniamy kierunek otwierania drzwi. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieprawidłowo wypoziomowana chłodziarka może głośno pracować, doprowadzić do rozszczelnienia drzwi i wzrostu zużycia prądu. Ma to również wpływ na żywotność samego agregatu.

Filmy:Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (WxSxG) [cm]: 203 x 59.5 x 65.8
Pojemność [l]: 276 chłodziarka + 114 zamrażarka
Roczne zużycie prądu: 169 kWh = 130.13 zł
Bezszronowa (No Frost): Chłodziarka
Położenie zamrażarki: Na dole
Zmiana kierunku otwierania drzwi: Tak
Liczba drzwi: 2
Kolor producenta: Brak
Funkcje: Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Zmiana kierunku otwierania drzwi

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
33 opinii
33 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Głośność pracy
5 /5
Funkcjonalność
5 /5
Pojemność
5 /5
Energooszczędność
5 /5
Ergonomia wnętrza
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (9)
5/5
Dawidu 13 stycznia 2023
Stylowa lodówka
Przede wszystkim spełnia moje wszystkie oczekiwania, jest bardzo cicha w ogóle jej nie słychać gdy pracuje, bardzo dobrze prezentuje się w mieszkaniu wyróżnia się od innych lodówek przede wszystkim tym, że można ja sobie spersonalizować indywidualnie pod swoje wymagania, poza tym jedzenie przechowywane w niej bardzo długo pozostaje świeże. Godna polecenia. #PromocjaSamsungCashbackBespoke.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Włodek 24 stycznia 2023
5
Wszystko ok.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Tomasz 27 października 2022
#PromocjaSamsungCashbackBespoke Zakup lodówki Samsung Bespoke RB38A7B6CAP EF 203 cm
#PromocjaSamsungCashbackBespoke Zakup lodówki Samsung Bespoke RB38A7B6CAP EF 203 cm do personalizacji był strzałem w 10! Do lodówki zakupiłam szklane panele głęboka czerń. Lodówka prezentuje się elegancko, ponadczasowo, pasuje teraz do moich mebli kuchennych, a kiedy nadejdzie czas na wymianę mebli jest możliwość zmiany paneli lodówki na inny kolor i zyskujemy zupełnie inną lodówkę. Wnętrze lodówki jest ergonomiczne, przemyślane, posiada bardzo dużo miejsca no i bardzo przydatną półkę na butelki, więc można ich zmieścić naprawdę sporo. Plastiki w drzwiach w lodówce są bardzo dobrej jakości, nic się nie ugina. Jest super cicha co jest kwestią kluczową kiedy mamy salon z aneksem kuchennym oraz jest energooszczędna co jest najważniejsze w dzisiejszych czasach. Zastosowane w niej technologie są super nowoczesne np. szuflada Humidity Fresch+ pozwala ustawić odpowiednią wilgotność dla warzyw i owoców co przedkłada się na dłuższą ich świeżość. Funkcja Power Cool czyli tryb szybkiego chłodzenia oraz funkcja Power Freezer czyli tryb szybkiego mrożenia na pewno niejednokrotnie ułatwi mi życie. Zamrażarka posiada bardzo pojemne szuflady, no i oczywiście No Frost dzięki któremu nie ma potrzeby rozmrażania jej. Istotną rzeczą, która przekonała mnie do zakupu lodówki była opcja otwierania drzwi tak, że mogę ją postawić przy ścianie i bez problemu drzwi lodówki się otwierają. Lodówkę Bespoke polecam wszystkim niezdecydowanym, na pewno nie zawiodą się tak jak ja się nie zawiodłam, to już moja druga lodówka tej firmy i pewnie nie ostatnia!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Monika 13 października 2022
Lodówka do personalizacji
#PromocjaSamsungCashbackBespoke Zakup lodówki Samsung Bespoke RB38A7B6CAP EF 203 cm do personalizacji był strzałem w 10! Do lodówki zakupiłam szklane panele głęboka czerń. Lodówka prezentuje się elegancko, ponadczasowo, pasuje teraz do moich mebli kuchennych, a kiedy nadejdzie czas na wymianę mebli jest możliwość zmiany paneli lodówki na inny kolor i zyskujemy zupełnie inną lodówkę. Wnętrze lodówki jest ergonomiczne, przemyślane, posiada bardzo dużo miejsca no i bardzo przydatną półkę na butelki, więc można ich zmieścić naprawdę sporo. Plastiki w drzwiach w lodówce są bardzo dobrej jakości, nic się nie ugina. Jest super cicha co jest kwestią kluczową kiedy mamy salon z aneksem kuchennym oraz jest energooszczędna co jest najważniejsze w dzisiejszych czasach. Zastosowane w niej technologie są super nowoczesne np. szuflada Humidity Fresch+ pozwala ustawić odpowiednią wilgotność dla warzyw i owoców co przedkłada się na dłuższą ich świeżość. Funkcja Power Cool czyli tryb szybkiego chłodzenia oraz funkcja Power Freezer czyli tryb szybkiego mrożenia na pewno niejednokrotnie ułatwi mi życie. Zamrażarka posiada bardzo pojemne szuflady, no i oczywiście No Frost dzięki któremu nie ma potrzeby rozmrażania jej. Istotną rzeczą, która przekonała mnie do zakupu lodówki była opcja otwierania drzwi tak, że mogę ją postawić przy ścianie i bez problemu drzwi lodówki się otwierają. Lodówkę Bespoke polecam wszystkim niezdecydowanym, na pewno nie zawiodą się tak jak ja się nie zawiodłam, to już moja druga lodówka tej firmy i pewnie nie ostatnia!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Tomasz 27 października 2022
#PromocjaSamsungCashbackBespoke
#PromocjaSamsungCashbackBespoke Zakup lodówki Samsung Bespoke RB38A7B6CAP EF 203 cm. Produkt godny polecenia. Firma samsung i jej produkty to sam profesjonalizm. Każdemu polecam produkty tej firmy. Wnętrze lodówki jest ergonomiczne, przemyślane, posiada bardzo dużo miejsca no i bardzo przydatną półkę na butelki, więc można ich zmieścić naprawdę sporo. Plastiki w drzwiach w lodówce są bardzo dobrej jakości, nic się nie ugina. Jest super cicha co jest kwestią kluczową kiedy mamy salon z aneksem kuchennym oraz jest energooszczędna co jest najważniejsze w dzisiejszych czasach. Zastosowane w niej technologie są super nowoczesne np. szuflada Humidity Fresch+ pozwala ustawić odpowiednią wilgotność dla warzyw i owoców co przedkłada się na dłuższą ich świeżość. Funkcja Power Cool czyli tryb szybkiego chłodzenia oraz funkcja Power Freezer czyli tryb szybkiego mrożenia na pewno niejednokrotnie ułatwi mi życie. Zamrażarka posiada bardzo pojemne szuflady, no i oczywiście No Frost dzięki któremu nie ma potrzeby rozmrażania jej. Istotną rzeczą, która przekonała mnie do zakupu lodówki była opcja otwierania drzwi tak, że mogę ją postawić przy ścianie i bez problemu drzwi lodówki się otwierają. Lodówkę Bespoke polecam wszystkim niezdecydowanym, na pewno nie zawiodą się tak jak ja się nie zawiodłam, to już moja druga lodówka tej firmy i pewnie nie ostatnia!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Lulla 13 października 2022
fantastyczna lodówka
#PromocjaSamsungCashbackBespoke. Wybierając lodówkę najważniejsza dla mnie była jej funkcjonalność czyli wnętrze. Myślę ,że to sprawdzi się idealnie: -składana półka dzięki której wstawię wysoki garnek -półka na butelki- na której można przetrzymywać także inne rzeczy -fantastyczna dodatkowa szuflada z dedykacją do mięsa która utrzymuje niższą temperaturę niż w całej lodówce dla dłuższej świeżości -szuflada na owoce utrzymująca odpowiedni poziom wilgoci by owoce i warzywa nie obsychały -4 półki na drzwiach które sporo pomieszczą -3 pojemne szuflady zamrażarki. Ogromnym dodatkowym atutem jest możliwość wyboru panelu kolorystycznego drzwi co mnie bardzo zdziwiło przy lodówkach nie do zabudowy , wybrałam satynowy błękit który wygląda obłędnie a na matowym szklanym wykończeniu nie widać odcisków palców. Kolejną rzeczą na którą zwróciłam uwagę była oszczędność prądu o której mam nadzieje się przekonać przy kolejnym rachunku za energię. Plus za brak wyświetlacza z zewnątrz a umieszczenie go w środku lodówki , dotykowa regulacja temperatury. Mały minus za brak możliwości regulacji wysokości półek oraz jak dla mnie zbyt mało otwierające się drzwi kąt 90, osobiście wolała bym 180:) Mam nadzieje , że posłuży mi jak poprzednia lodówka także Samsung kolejne 16 lat :O #PromocjaSamsungCashbackBespoke.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Anna 13 października 2022
fantastyczna lodówka
#PromocjaSamsungCashbackBespoke Wybierając lodówkę najważniejsza dla mnie była jej funkcjonalność czyli wnętrze. Myślę ,że to sprawdzi się idealnie: -składana półka dzięki której wstawię wysoki garnek -półka na butelki- na której można przetrzymywać także inne rzeczy -fantastyczna dodatkowa szuflada z dedykacją do mięsa która utrzymuje niższą temperaturę niż w całej lodówce dla dłuższej świeżości -szuflada na owoce utrzymująca odpowiedni poziom wilgoci by owoce i warzywa nie obsychały -4 półki na drzwiach które sporo pomieszczą -3 pojemne szuflady zamrażarki. Ogromnym dodatkowym atutem jest możliwość wyboru panelu kolorystycznego drzwi co mnie bardzo zdziwiło przy lodówkach nie do zabudowy , wybrałam satynowy błękit który wygląda obłędnie a na matowym szklanym wykończeniu nie widać odcisków palców. Kolejną rzeczą na którą zwróciłam uwagę była oszczędność prądu o której mam nadzieje się przekonać przy kolejnym rachunku za energię. Plus za brak wyświetlacza z zewnątrz a umieszczenie go w środku lodówki , dotykowa regulacja temperatury. Mały minus za brak możliwości regulacji wysokości półek oraz jak dla mnie zbyt mało otwierające się drzwi kąt 90, osobiście wolała bym 180:) Mam nadzieje , że posłuży mi jak poprzednia lodówka także Samsung kolejne 16 lat :O #PromocjaSamsungCashbackBespoke.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Michał 25 października 2022
Lodówka dla Każdego
Miałem duży dylemat co do wyboru i zakupu lodówki ,niby prosta decyzja ma spełniać swoje podstawowe funkcję. Lecz nie u mnie jestem osobą wymagając i zwracając na detale. Nachodziłem się po sklepach aby szukać odpowiednie spełniające moje wymagania a to były : min. 200 cm ,energooszczędna i przede wszystkim ciemny kolor grafit lub czarna. Miałem 3 modele na oku LG ,Beko i Samsung wszystkie te lodówki spełniały moje wymagania lecz SMSUNG BESPOKE RB38A7B6CAP EF najbardziej mnie do siebie przekonał i nie chodzi tu o koszt zakupy bo wszystkie były w podobnej półce cenowej. Samsung przekonał mnie do siebie funkcjonalnością ,personalizacją frontów ich kolorystyka bo kto wie czy za jakiś czas nie zmienię sobie wystroju kuchni i nie będę musiał wymieniać całej lodówki tylko fronty i sprawą rozwiązana. Kolejny atut na rzecz tej lodówki to ma najbardziej pojemny zamrażalnik wśród konkrecji. Po kilku dniach użytkowania myślę że zakup lodówki Samsung to strzał w 10 w kuchni prezentuje się wyśmienicie ,jest cicha i prosta w obsłudze i łatwa w utrzymaniu czystości. Przy kasie dowiedziałem się że jest na nią promocja w postaci zwrotu aż do 749 zł na konto co mnie zaskoczyło i ucieszyło bo nie to był mój cel jej przy wyborze. #PromocjaSamsungCashbackBespoke.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Aroks94 12 listopada 2022
Lodówka której nic nie brakuje !!!
Wcześniej były inne. mniejsze, większe, ale dopiero lodówka Samsung ma to wszystko, czego tamte inne nie miały razem. Lodówka Samsung spełniła oczekiwania wszystkich członków rodziny. Każdy znalazł coś co mu się szczególnie podoba. Tata zadowolony jest z z większej półki na butelki i szklanej składanej półki. Takie rozwiązanie daje większe możliwości przechowywania różnych napoi w poziomie i pionie. Ja zachwycony jestem szufladami Optimal Fresh i Humidity Control. Warzywa i owoce są zawsze świeże i chrupiące. Mamie natomiast podoba się możliwość zmiany kolorów paneli. Dzisiaj lodóweczka jest w szkle w kolorach błękitno -granatowych. Za rok będzie inaczej ubrana bo planowany jest remont kuchni. Super , hiper pomysł i rozwiania. A i jeszcze jedno w kuchni pojawiło się lustro od podłogi do sufitu i to też za sprawą lodówki. Króciutko jeszcze wspomnę o Metal Cooling nowatorskim rozwiązaniu na utrzymaniu właściwej temperatury w chwili otwierania drzwi. Pełnym no Frost, cichutkiej pracy, dużej pojemności. No same plusy. Polecam wszystkim z pełną świadomością. #PromocjaSamsungCashbackBespoke
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
KTM44 29 października 2022
#PromocjaSamsungCashbackBespoke Samsung Bespoke RB38A7B6CAP
#PromocjaSamsungCashbackBespoke Ta lodówka to świetny wybór dla osób ceniących sobie funkcjonalność i niskie zużycie energii elektrycznej w ciągu roku. Składana półka w centralnej części umożliwia wstawienie dużego garnka lub innego dużego naczynia. W prostszych lub starszych modelach musieliśmy wyjmować jedną z półek aby to uzyskać. Ogólnie wnętrze lodówki jest obszerne i ciekawie zaprojektowane. Półka na butelki może być wykorzystana do różnych pojemników. U innego producenta półka jest wykonana z profilowanego drutu, co czyni ją mniej funkcjonalną. Ogromny plus za możliwość personalizacji paneli na drzwiach. Czarny szklany panel to nasz wybór - pasuje do pozostałych sprzętów AGD w naszej kuchni. Wygląda świetnie i naprawdę jest łatwiejsza do utrzymania w czystości z uwagi na zastosowanie szklanej powierzchni frontu. Pojemnik na warzywa lub owoce umożliwia regulację wilgotności a tylni panel wykonany z metalu wpływa korzystnie na szybsze schłodzenie wnętrza. Lodówka jest energooszczędna i bardzo cicha. To bardzo udany zakup.
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Nie działa wyświetlacz w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy!
Rozmrożona żywność? Zwrócimy Ci koszt żywności do 300 zł.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Lodówka przestała chłodzić po gwarancji producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Wariant zawiera wszystkie korzyści Ochrony Podstawowej oraz dodatkowo:
Lodówka przestała chłodzić po gwarancji producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Naprawa lodówki okaże się niemożliwa? Wymienimy ją na nową!
Nie działa wyświetlacz w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy!
Rozmrożona żywność? Zwrócimy Ci koszt żywności do 300 zł.
Urwane drzwi lub pęknięta szyba w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 24 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 24 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Pakiet Standard (Lodówka, Zamrażarka)


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Wypoziomowanie i stabilizacja
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Wniesienie, rozpakowanie, ustawienie i wypoziomowanie

Dowiedz się więcej
109 99
54,99

Pakiet Pełen Komfort (Lodówka, Zamrażarka)

Nieprawidłowo wypoziomowane urządzenie może ulec uszkodzeniu oraz głośno pracować.


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Wypoziomowanie i stabilizacja
 • Usunięcie zabezpieczeń elementów ruchomych
 • Montaż półek i szuflad
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej
 • Sprawdzenie ułożenia uszczelek drzwi
 • Zabranie pozostałości opakowania

Usługa nie obejmuje wykonania zmiany kierunku otwierania drzwi


Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Wniesienie, rozpakowanie, ustawienie, wypoziomowanie, usunięcie zabezpieczeń, montaż półek, podłączenie, zabranie opakowania.

Dowiedz się więcej
144 99
72,49

Wniesienie urządzenia do pomieszczenia/lokalu


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia (na życzenie)
 • Ustawienie we wskazanym miejscu (na życzenie)
 • Zabranie pozostałości opakowania (na życzenie)

Usługa nie obejmuje montażu i uruchomienia


W celu sprawnej realizacji usługi przygotuj swobodne przejście do miejsca ustawienia urządzenia.Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
Dowiedz się więcej
59 99

Zmiana kierunku otwierania drzwi lodówki (bez wyświetlacza)


 • Demontaż osłon, blend i zaślepek, przewodów
 • Zdjęcie drzwi lodówki
 • Przełożenie zawiasów i drzwi w lodówce - zmiana kierunku otwierania
 • Sprawdzenie ułożenia uszczelek drzwi
 • Montaż osłon, blend i zaślepek

Usługa nie obejmuje wniesienia do pomieszczenia/lokalu


Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
Dowiedz się więcej
129 99
64,99

Instrukcje

Instrukcja obsługi Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6CAP EF No frost bez panelu

Inne produkty w kategorii:

Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6CAP EF No frost bez panelu
Lodówka SAMSUNG BESPOKE RB38A7B6CAP EF No frost bez panelu
3 099 00
154,95 zł x 20 rat 0%
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie pojutrze
Odbieramy zużyty sprzęt
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Odbieramy zużyty sprzęt

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 3099,00 zł
3 099 00