Pralka ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A
Pralka ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A
5 799 00
289,95 zł x 20 rat 0%
Do 20 rat 0% i do września nie płacisz!
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Odbieramy zużyty sprzęt
Do 20 rat 0% i do września nie płacisz!
Odbieramy zużyty sprzęt

Opis produktu

Jedno urządzenie, wiele możliwości

Pranie na wysokim poziomie

Funkcjonalna pralka, to marzenie każdego z nas! Poznaj pralkę idealną - ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A. To urządzenie zapewni Ci pranie na wysokim poziomie, dzięki wielu funkcjom. Sprawdź i się przekonaj, że warto ją mieć!

ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A pralka idealna rodzinna funkcje urządzenie programy codzienne rodzinne delikatne

Świetne rezultaty prania

Detergent mieszany jest z wodą poza bębnem pralki, co eliminuje ryzyko powstawania plam na ciemnych tkaninach i poprawia efektywność prania nawet w niskich temperaturach. Dzięki tej technologii nie tylko zaoszczędzisz detergent i osiągniesz doskonałe rezultaty prania, ale także zadbasz o tkaniny oraz o środowisko naturalne.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A detergent woda bęben pralka plamy ciemne tkaniny efektywność pranie niskie temperatury technologia

Technologia Steel Seal™

Gumowy kołnierz z czasem ulega zniszczeniu i ma tendencje do magazynowania brudu. Wyeliminowanie gumowych uszczelek zapewnia higieniczne mycie i szczelność drzwi. Dzięki dużemu otworowi Steel Seal™ urządzenie jest łatwiej dostępne.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A gumowy kołnierz magazynowanie uszczelka szczelność drwi otwór steel seal

Para idealna

Para to świeżość i wygoda, która pomaga błyskawicznie odświeżyć odzież, bez konieczności stosowania detergentów czy płynów do płukania. Po 20 minutach działania pary w naszym programie Odświeżania parowego - pozostaje tylko krótki czas suszenia, zanim będzie można użyć odświeżonej odzieży. Para jest bardzo skutecznym i delikatnym środkiem do pielęgnacji koszul, marynarek i spodni. Można parować zarówno włókna naturalne, takie jak bawełna i len, jak i tworzywa sztuczne. Pralka oferuje Ci także specjalny program do koszul, który kończy się krótkim cyklem parowym, aby zredukować zmarszczki i zagniecenia, które mogą pojawić się na tkaninach po wirowaniu.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A para świeżość wygoda odświeżanie odzież detergenty płyny suszenie skuteczny delikatny środek pielęgnacja program koszule redukcja zmarszczki zagniecenia tkaniny wirowanie

Active Drum™

Dzięki systemowi Active Drum™ zdejmowane zabieraki w kształcie klepsydry kierują ładunek do łagodniejszej środkowej części bębna, dbając o bezpieczeństwo tkanin. Brud i żwir jest usuwany przez większe otwory na obrzeżach bębna.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A system active drum zabieraki klepsydra ładunek bęben bezpieczeństwo tkaniny brud żwir otwory

Program: higieniczny

To program, który został opracowany z myślą o tkaninach, które naprawdę muszą być czyste. Wykorzystuje wysoką temperaturę, działanie mechaniczne, dodatkowe płukania oraz 15-minutowe wstrzymanie temperatury, aby zdezynfekować tkaninę.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A program higieniczny tkaniny czystość wysoka temperatura działanie mechaniczne płukanie wstrzymanie dezynfekcja

Program Szybki Pro

Program jest bardzo wydajny, ale wykorzystuje delikatne wirowanie i niższą prędkość wirowania, kończąc pranie w ciągu godziny.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A program wydajność delikatne wirowanie niska prędkość

Super Płukanie

Ta funkcja dodaje dwa dodatkowe cykle płukania do wybranego programu. Może to być szczególnie pomocne, jeśli masz wrażliwą skórę i/lub masz miękką wodę.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A cykl płukanie funkcja super wrażliwa skóra miękka woda

Program dla alergików

Aby chronić Twoje dobre samopoczucie, tryb dla alergików w pralce ASKO W4086C.W dodaje dodatkową ilość wody, czasu i energii oraz pierze Twoje ubrania z niezwykłą starannością. Ani na ubraniach, ani na pralce nie pozostają żadne pozostałości.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A tryb alergicy woda czas energia staranność pranie ubrania pralka

Ochrona przed zagnieceniami

Opcja ochrony przed zagnieceniami to delikatny proces suszenia prania, redukujący ilość zagnieceń. Bądź delikatny dla swoich ubrań i oszczędzaj czas na prasowaniu.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A ochrona zagniecenia delikatny proces suszenie redukcja zagniecenia ubrania prasowanie czas oszczędność

Bezpieczeństwo wodne

Aqua Safe™, w pralce ASKO W4086C.W to zaawansowany system bezpieczeństwa wodnego, obejmujący zarówno solidną konstrukcję, taką jak wąż PEX i spawany zbiornik nierdzewny, jak i inteligentne systemy, takie jak pompa spustowa zapobiegająca blokowaniu, czujnik Aqua Detect i zabezpieczenie przed wodą stojącą.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A aqua safe bezpieczeństwo wodna konstrukcja wąż zbiornik nierdzewny system pompa blokowanie czujnik aqua detect woda stojąca zabezpieczenie

Program automatyczny

Program ten optymalizuje czas prania i liczbę płukań w zależności od ładunku i wybranego programu. Teraz możesz bez obaw prać mniejsze ładunki. Wystarczy aktywować program.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A optymalizacja czas pranie liczba płukanie ładunek program

Program przeznaczony do pościeli

Program wykorzystuje dodatkowe cykle płukania, aby utrzymać pościel, kołdry i poduszki w czystości i wolne od roztoczy. Upewnij się tylko, że najpierw sprawdziłeś instrukcję prania.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A cykl płukanie pościel poduszki kołdry czystość roztocza pranie

Bezszczotkowy silnik

Silnik bezszczotkowy utrzymuje poziom hałasu na niskim poziomie nawet przy najwyższych prędkościach wirowania. Jest to wysoce wydajny silnik o długiej żywotności, który daje możliwość tworzenia nowych programów - dopasowanych do wszystkich potrzeb.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A silnik bezszczotkowy niski poziom hałas prędkość wirowanie wydajność żywotność

Ciemne tkaniny

Pralka ASKO W4086C.W wyposażona jest w program do prania ciemnych tkanin, który wykorzystuje dodatkowe płukania, niskie działanie mechaniczne i niską prędkość wirowania, dzięki czemu detergent nie pozostaje na Twoich ulubionych ciemnych ubraniach.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A program ciemne tkaniny płukanie działanie mechaniczne prędkość wirowanie detergent

Wyświetlacz w kolorze

Kolorowy, pozbawiony migotania wyświetlacz zaprowadzi Cię do właściwych wyborów dla każdego prania. Wyświetlacz, podobnie jak reszta urządzenia, charakteryzuje się niskim zużyciem energii.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A wyświetlacz kolroowy pranie niskie zużycie energia

Program czyszczenia bębna

Regularne korzystanie z programu czyszczenia bębna w pralce ASKO W4086C.W - pozwoli zachować świeżość prania i przedłuży żywotność pralki. Jeden przycisk, dwie korzyści.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A czyszczenie bęben świeżość pranie żywotność pralka

Program uniwersalny

Ten program dba o Twoje codzienne pranie, automatycznie dostosowując poziom wody i czas trwania prania w zależności od ładunku. Każdy dzień powinien być idealny.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A lampka load light oświetlenie wnętrze załadunek opróżnienie urządzenie kontrola czyszczenie integracja zawias drzwi

Program intensywny

Zajmuje się wyraźnymi plamami i silnymi zabrudzeniami. Wykorzystuje on silne działanie mechaniczne i dokładną procedurę płukania. Dodatkowe obroty usuwają wszelkie rozpuszczone zabrudzenia.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A lampka load light oświetlenie wnętrze załadunek opróżnienie urządzenie kontrola czyszczenie integracja zawias drzwi

Program mieszany/syntetyczny

Program idealny do lekko zabrudzonych tkanin mieszanych i bawełny. Podczas wirowania wykorzystuje on niższą prędkość, aby ograniczyć powstawanie zagnieceń.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A plamy zabrudzenia

Program szybki

Program ten jest ograniczony do określonych temperatur i jest szybszy, dzięki niższej temperaturze i lżejszemu ładunkowi.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A program temperatura

Idealne płukanie

Skorzystaj z programu płukania, aby przywrócić świeżość ulubionemu ubraniu. Dokładne płukanie, a następnie krótkie wirowanie sprawi, że znów będą jak nowe.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A program płukanie świeżość ubranie wirowanie

Program czasowy

Skorzystaj z programu czasowego, aby zoptymalizować pranie w zależności od czasu, jakim dysponujesz. Inteligentny sposób na szybkie uzyskanie czystych ubrań.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A program czasowy pranie czas czyste ubrania

Zadbaj o środowisko

System Sensi Save™ zmniejsza negatywny wpływ na środowisko naturalne, obliczając, ile wody i energii potrzebuje każdy ładunek. Zoptymalizowany cykl prania oszczędza również Twój cenny czas.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A sensi save środowisko naturalne woda energia ładunek cykl pranie czas

Idealne wirowanie istnieje

Użyj programu wirowania do odwirowania wody z czegoś, aby szybciej wyschło.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A wirowanie woda szybkie wysychanie

Pranie bawełny

Program Bawełna to najbardziej efektywny program do prania bawełny. Dostosowany do prania bielizny z widocznymi zabrudzeniami i/lub lekkimi plamami, program ten dostosowuje poziom wody i czas trwania prania do ładunku.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A bawełna pranie bielizna zabrudzenia plamy poziom woda

Żeliwna przeciwwaga tylna

Pralka jest wzmacniana i stabilizowana za pomocą solidnej, żeliwnej przeciwwagi - umieszczonej w tylnej części naszych urządzeń. Zapewnia to mocniejszą, cichszą pracę i dłuższą żywotność.

 ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A bawełna pranie bielizna zabrudzenia plamy poziom woda

Zawartość zestawu

W zestawie z pralką ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A otrzymasz: instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie. Nasi specjaliści ustawią pralkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie. Pamiętaj, że nieusunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem pralki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana pralka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.

ASKO W6098X.W 3 usługa

ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Sposób załadunku: Od przodu
Pojemność [kg]: 8
Wymiary (GxSxW) [cm]: 59 x 60 x 85
Zużycie energii na 100 cykli [kWh]: 47 kWh = 36.19 zł
Poziom hałasu (wirowanie) [dB]: 76
Rodzaj pralki: Pralka wolnostojąca
Funkcje parowe: Tak
Zdejmowany blat: Nie

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Elektroniczny wyświetlacz nie wskazuje ustawień po przepięciu prądu? Naprawimy!
Urwane drzwiczki lub pęknięty dozownik w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Wariant zawiera wszystkie korzyści Ochrony Podstawowej oraz dodatkowo:
Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Naprawa pralki okaże się niemożliwa lub nieopłacalna? Wymienimy ją na nową!
Elektroniczny wyświetlacz nie wskazuje ustawień po przepięciu prądu? Naprawimy!
Urwane drzwiczki lub pęknięty dozownik w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 20 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 20 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Pakiet Standard (Pralka, Suszarka)

 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Wniesienie, rozpakowanie, ściągnięcie blokad, ustawienie, zabranie pozostałości opakowania

Dowiedz się więcej
119 99
59,99

Pakiet Pełen Komfort (Pralka, Suszarka)

 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Wypoziomowanie i stabilizacja (z montażem zakupionych w sklepie podkładek antywibracyjnych)
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
 • Weryfikacja poziomu twardości wody. Instalacja filtra/magnetyzera zakupionego osobno (w razie konieczności)
 • Sprawdzenie szczelności układu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Wniesienie, rozpakowanie, ustawienie, ściągnięcie blokad, wypoziomowanie, test szczelności, podłączenie i zabranie opakowania.

Dowiedz się więcej
139 99
69,99

Podłączenie zestawu pralki i suszarki

Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi
 • Wniesienie
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Montaż łącznika i połączenie urządzeń w zestaw - lista dostępnych łączników
 • Wypoziomowanie i stabilizacja
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
 • Sprawdzenie szczelności układu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi

Dowiedz się więcej
269 99
134,99

Wniesienie urządzenia do pomieszczenia/lokalu


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia (na życzenie)
 • Ustawienie we wskazanym miejscu (na życzenie)
 • Zabranie pozostałości opakowania (na życzenie)

Usługa nie obejmuje montażu i uruchomienia


W celu sprawnej realizacji usługi przygotuj swobodne przejście do miejsca ustawienia urządzenia.Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
Dowiedz się więcej
59 99

Instrukcje

Instrukcja obsługi Pralka ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A

Inne produkty w kategorii:

Pralka ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A
Pralka ASKO W4086C.W 3 8 kg 1600 obr A
5 799 00
289,95 zł x 20 rat 0%
Do 20 rat 0% i do września nie płacisz!
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Odbieramy zużyty sprzęt
Do 20 rat 0% i do września nie płacisz!
Odbieramy zużyty sprzęt

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 5799,00 zł
5 799 00