Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w lipcu!

Pralka SAMSUNG WW80T554DAT AddWash AI Control 8kg 1400 obr

(299)
Kod: 346566

Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w lipcu!

Wymiary (GxSxW) [cm]: 55 x 60 x 85
Sposób załadunku: Od przodu
Pojemność [kg]: 8
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1400
Zużycie energii na 100 cykli [kWh]: 55 kWh = 33.55 zł
Funkcje: Funkcje parowe, Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny
Drzwi AddWash™ - dodawaj w trakcie prania
Panel AI Control - personalizacja ustawień
Zobacz cały opis
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G Dawniej: A+++
Pralka SAMSUNG WW80T554DAT AddWash AI Control 8kg 1400 obr
Pralka SAMSUNG WW80T554DAT AddWash AI Control 8kg 1400 obr
2 299
00
76,63 zł x 30 rat 0%
Pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
Odbierz
Pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Charakterystyka

EcoBubble

EcoBubble™

Przywrócisz czystość tkanin, piorąc już w niskich temperaturach.

Panel AI Control

Panel AI Control

Dostosowywanie ustawień oraz podpowiedzi programów według indywidualnych potrzeb użytkownika.

phptr798w icon klasa 2021 151x151px (1)-02

Klasa energetyczna B

Oszczędna praca pozwalająca obniżyć rachunki za prąd.

AddWash™

AddWash™

Dodatkowe drzwi umożliwiają dodanie zapomnianej odzieży w trakcie cyklu.

 Higieniczna para

Higieniczna para

Para dezynfekuje odzież, pościel oraz pluszowe zabawki.

Digital Inverter

Digital Inverter

Pracuje cicho i niezawodnie – otrzymał 10 lat gwarancji.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

W pralce Samsung zastosowana została technologia EcoBubble™, pozwalająca prać skutecznie już w niskich temperaturach*. Łączy ona na początku cyklu detergent z wodą i powietrzem, tworząc aktywną pianę. W takiej postaci łatwiej przenika przez tkaniny i rozpuszcza zabrudzenia, jednocześnie zachowując ich kolor i strukturę. Zaletą EcoBubble™ jest także oszczędność energii elektrycznej**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

 Pranie w niskiej temperaturze

Pranie w niskiej temperaturze

Świetne rezultaty dzięki aktywnej pianie.

 Dodatkowa ochrona tkanin

Dodatkowa ochrona tkanin

Skuteczne i delikatne działanie, nawet dla wymagających tkanin.

 Zwiększona energooszczędność

Zwiększona energooszczędność

Pranie w niskich temperaturach zużywa mniej prądu.

Inteligentny panel AI Control

Inteligentny panel AI Control wyświetla ustawienia dostosowane indywidualnie do Ciebie. Zapamiętuje Twoje nawyki i przygotowuje spersonalizowane wskazówki. Podpowie Ci, który program suszenia aktywować na podstawie wybranego programu prania. Możesz kontrolować i sterować urządzeniem również zdalnie, za pomocą aplikacji SmartThings*.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

Dostosowanie ustawień pralki do własnych potrzeb

Personalizacja ustawień i parametrów

Wybierane przez Ciebie opcje zapisywane są w pamięci urządzenia. Na ich podstawie dostosowywane są ustawienia na panelu sterowania.

Najlepszy zestaw pralka i suszarka z tej samej serii

Rekomendacja cyklu suszenia na podstawie wybranego cyklu prania

Dzięki funkcji Auto Cycle Link urządzenie automatycznie dobierze najlepszy cykl suszenia do zakończonego cyklu prania*.

* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

Możliwość sterowania smartfonem

Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

Aplikacja SmartThings to łatwe sterowanie pracą pralki za pomocą smartfona. Szybko wybierzesz najlepszy program, ustawisz harmonogram prania czy sprawdzisz rozwiązania problemów.

Klasa energetyczna B

Jeśli szukasz pralki, która zużywa mniej energii elektrycznej, model Samsung WW80T554DAT jest dla Ciebie! Otrzymał klasę energetyczną B, która przyznawana jest energooszczędnym urządzeniom. Umożliwi Ci płacenie niższych rachunków i zadbanie o środowisko.

Dodatkowe drzwi AddWash™

W trakcie prania przypomniałeś sobie, że ulubione dżinsy wymagają odświeżenia? To już nie problem. Dodatkowe drzwi AddWash™ umożliwią Ci dodanie odzieży już po rozpoczęciu prania. Możesz również uzupełnić detergent lub płyn zmiękczający*. Są także bardzo praktycznym rozwiązaniem, by wywietrzyć wnętrze po zakończonym praniu.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Higienicznie czyste pranie

Higieniczna para to program, który skutecznie radzi sobie z trudnymi zabrudzeniami, podobnie jak Pranie wstępne. Dodatkowo za pomocą pary dezynfekuje odzież, likwidując do 99,9% bakterii* oraz alergenów**.


* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić. ** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Dla ułatwienia Ci domowych obowiązków w pralce Samsung WW80T554DAT zastosowano wiele praktycznych rozwiązań. Specjalne systemy sprawiają, że nie musisz już myć ręcznie wnętrza pralki ani szuflady na detergent. Z trudnymi plamami poradzi sobie funkcja Aktywnej piany, dlatego nie będziesz potrzebować odplamiaczy. Możesz włączyć urządzenie wieczorem i nie będzie przeszkadzało domownikom. Cichą pracę* oraz wydajność** zawdzięcza silnikowi Digital Inverter.


* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym. ** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

 Wysunięta szuflada na detergenty StayClean

Szuflada StayClean

Szuflada StayClean będzie idealnie czysta i pozbawiona nieestetycznych osadów. Nie musisz już tracić czasu i myć jej ręcznie. Otrzymała specjalny system przepłukiwania wodą, który usunie z jej wnętrza resztki detergentów oraz nieestetyczne zacieki.

 Aktywna piana

Aktywna piana

Masz plamę na ubraniu lub obrusie? Użyj funkcji Aktywnej piany, która radzi sobie z trudnymi zabrudzeniami z owoców, trawy czy długopisu. Jeszcze przed rozpoczęciem prania tkaniny zostaną namoczone w aktywnej pianie. Dzięki temu brud zostanie rozmiękczony i efektywnie usunięty*.


* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

Duża pojemność aż do 8 kilogramów

Załadunek aż 8 kg

Bęben ma pojemność 8 kg. W jednym cyklu zmieścisz więcej rzeczy i będziesz prał rzadziej. Pozwoli Ci również wyprać większe rzeczy: koce, poduszkę czy zasłony.

Silnik Digital Inverter

Digital Inverter

Silnik Digital Inverter został pozbawiony szczotek, by pracować ciszej i wydajniej. Ma także dłuższą żywotność. Dostajesz na niego 10-letnią gwarancję.

 Bęben Diamond

Bęben Diamond

Dla dodatkowej ochrony tkanin i w celu ograniczenia zaciągania ich włókien bęben Diamond zyskał specjalne otwory w kształcie diamentów.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

W opakowaniu

Porównaj produkty

Tabela porównawcza model WW80T554DAT
Tabela porównawcza model WW80T634DLH
Tabela porównawcza model WW70T552DTW

WW80T554DAT

WW80T634DLH

WW70T552DTW

EcoBubble™

AddWash™

-

AI control

Pranie parowe

Super Speed

-

59 min

-

Silnik Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

-

-

Aktywna piana

Szuflada StayClean

-

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek

8 kg

8 kg

7 kg

Obroty rpm

1400

1400

1200

Ilość programów

22

22

22

Kolor

Biały

Biały

Biały

Wyświetlacz

Basic

Good

Basic

Poziom głośności

53 dB(A)

53 dB(A)

53 dB(A)

Klasa energetyczna

B

B

B

Wymiary (WxSxG) mm

600x850x550

600x850x550

600x850x550

Waga netto

68 kg

67 kg

67 kg

Warto wiedzieć

Jak dodać pralkę do domowego ekosystemu Samsung?

Zaloguj się na urządzeniu mobilnym do konta Samsung. Znajdź i otwórz aplikację SmartThings i kliknij w niej zakładkę „Urządzenia”. Następnie wybierz przycisk „plus”. Pralka powinna zostać automatycznie wykryta. Możesz także dodać ją do swoich urządzeń ręcznie – kliknij ikonkę „szukaj” i wpisz numer urządzenia. Następnie postępuj według wskazówek na ekranie. Od teraz możesz już zdalnie kontrolować i sterować pralką.

Jakie programy ma pralka Samsung?

W pralce Samsung masz do dyspozycji aż 22 programy prania, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Jeśli Ci się spieszy, skorzystaj z programu Pranie Szybkie 15’. Pralka posiada wiele programów dedykowanych różnym typom odzieży: sportowej, dżinsowej, koszulom czy odzieży wierzchniej oraz rodzajom tkanin: między innymi programy do wełny, syntetyków czy tkanin delikatnych. Higieniczną czystość Twoich ubrań czy pościeli zapewni program z parą, usuwający bakterie i alergeny. Inteligentna pralka posiada również specjalny cykl służący utrzymaniu jej wnętrza w czystości Czyszczenie bębna.

Czy na wypranych w pralce Samsung ubraniach pozostają resztki detergentu?

W technologii EcoBubble™ detergent łączy się z wodą i powietrzem na początku prania, tworząc aktywną pianę. Wypłukanie z tkanin rozpuszczonego proszku jest więc łatwiejsze, nie pozostają także zacieki na ciemnych ubraniach.

Do czego służy funkcja Aktywnej piany?

To najlepszy sposób, by usunąć uporczywe plamy z ubrań czy obrusu. Tkaniny przed właściwym praniem zostają namoczone w aktywnej pianie, która tworzy się z detergentu, wody i powietrza przez poruszający się bęben. Bąbelki równomiernie wnikają w ubrania i rozpuszczają zanieczyszczenia. Nie musisz już kupować drogich odplamiaczy.
Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści ustawią pralkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieusunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem pralki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana pralka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.


Dane techniczne

Techniczne

Funkcje

Programy

Wirowanie

Parametry

Klasy

Wymiary

Zużycie

Bezpieczeństwo użytkowania Blokada panelu sterowania, System przeciwdziałania pienieniu się, Zabezpieczenie przed przepięciami
Możliwość zabudowy pod blatem Tak
Pojemność [kg] 8
Poziom hałasu (pranie) [dB] 53
Poziom hałasu (wirowanie) [dB] 74
Rodzaj pralki Pralka wolnostojąca
Sposób załadunku Od przodu
Zdejmowany blat Nie
Kierunek otwierania drzwi W lewo
Funkcje dodatkowe AddWash, Czyszczenie bębna, Eco Bubble, Funkcja aktywnej piany, Panel AI Control, Wi-Fi
Funkcje parowe Tak
Seria AddWash AI Control
Możliwość podłączenia do ciepłej wody Nie
Opóźnienie startu pracy Tak
Programator (sterowanie) Elektroniczny
Silnik inwerterowy Tak
Wyświetlacz elektroniczny Tak
Sterowanie smartfonem Tak
Autodozowanie Nie
Czas prania w programie bawełna 40 st [min.] 254
Czas prania w programie bawełna 60 st [min.] 314
Dobór wody do wielkości załadunku Automatyczny
Programy prania Bawełna, Ciche pranie, Eco, Higiena, Mieszany, Pranie optymalne, Program super szybki
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min] 1400
Regulacja prędkości wirowania Tak
Kolor Biało-czarny
Regulacja temperatury Tak
Wilgotność resztkowa [%] 44
Gwarancja 10 lat silnik Digital Inverter
Klasa prania A
Klasa wirowania A
Klasa emisji hałasu A
Nowa klasa energetyczna B
Głębokość [cm] 55
Szerokość [cm] 60
Wysokość [cm] 85
Zużycie energii [kWh] 0.56
Zużycie wody na cykl [l] 48
Zużycie energii na 100 cykli [kWh] 55 kWh = 33.55 zł

Dokumenty do pobrania

Producent

 • Nazwa producenta/importera Samsung Electronics Polska sp. z o.o.
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  5/5
  299 opinii
  299 użytkowników poleca ten produkt
  Głośność pracy
  5 /5
  Pojemność
  5 /5
  Energooszczędność
  5 /5
  Jakość prania
  5 /5
  Ilość programów
  5 /5
  Bezawaryjność/Stabilność
  5 /5
  Sortuj wg:
  Najbardziej przydatne
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Artur 15 stycznia 2022
  Pralka Samsung
  Dzień dobry. Używam od jakiegoś czasu urządzeń marki Samsung. Jestem bardzo szczęśliwych mogąc wzbogacić swoje mieszkanie o jeszcze jeden produkt tej firmy. Zawsze niezawodny Samsung.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Natalia 8 stycznia 2022
  Polecam
  Sprzęt jak najbardziej spełnia swoje zadanie. Dużym plusem jest aplikacja, dzięki której można precyzyjnie dobrać program prania.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Bartłomiej 9 stycznia 2022
  Pralka
  Super produkt.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Paweł 17 października 2021
  Samsung WW80T554DAE AddWash AI Control
  #AkcjaLaczProduktyDlaWygody Zakupiłem pralkę i jestem przeszczęśliwy. Żona od trzech dni zrobiła już ponad 10 prań. Pralka ma piękny nowoczesny wygląd, bardzo dobrze komponuje się w naszej kuchni. Chodzi naprawdę w porównaniu do poprzedniej pralki cicho a po zakończeniu prania pralka sama się wyłącza co nie jest wbrew pozorom takie oczywiste. Synowi bardzo podoba się melodia, która wydaje pralka na sam koniec prania. Pranie po wyjęciu nie jest tak wilgotne i znacznie szybciej się suszy co jest wielkim plusem biorąc pod uwagę obecną porę roku. Duży bęben pozwala skompresować ilość prań przy pięcioosobowej rodzinie. Plusem jest to, że można w trakcie prania dodać dodatkowe rzeczy. Ile to razy po nastawieniu prania znajdowało się jeszcze jakąś rzecz która musiała czekać, a była zawieruszona w dziecięcym pokoju. Wielkim plusem jest to, że pralka czyści bęben po 40 praniach, bo nie raz zapominało się o włączeniu i nastawienia czyszczenia poprzedniej pralki oraz trzeba było kupować dodatkowe produkty czyszczące co teraz odeszło w zapomnienie. Koszule nie są zniszczone po praniu i nie są pogniecione co znacząco ułatwia ich prasowanie. Opcja pary i program dziecięcy są odpowiedzią na potrzeby naszej rodziny. Bo doprać dziecięce ubranka w szczególności na etapie rozszerzania diety to nie jest prosta sprawa a tutaj pralka daje rade nawet z takimi zabrudzeniami co nie jest takie oczywiste. Obecnie na rynku jest to jedyny sensowny wybór jeśli chodzi o urządzenie piorące w tym zakresie cenowym. Bo tutaj jakość przewyższa cenę jaką się płaci za dany produkt. Brak problemów przy montażu. Przy poprzedniej pralce miałem problem przy ściągnięciu blokad bębna i śruba nie chciała puścić a tu poszło wszystko prosto i bez problemów. Atutem tej pralki przy montażu dodatkowo jest fakt, że zawór wyprowadzenia zimnej wody jest przykręcony do obudowy na stałe w poprzedniej pralce był on na zatrzaski. Przez co przy mocnym dokręceniu przewodu zasilającego uszkodziły się zatrzaski co stanowiło później problem przy odkręcaniu i dokręcaniu węża. Dołączony klucz do zestawu został prawidłowo przemyślany gdyż nie pojawiły się problemy podczas poziomowania pralki(klucz miał odpowiednią grubość i bez problemów mógł być wsunięty w śrubę). Dodatkowy pozytywny atut to długość przewodu w poprzedniej pralce musiałem używać przedłużacza tu bez przeszkód starczył aby podłączyć urządzenie do gniazdka elektrycznego. Pralka do tego wszystkiego wpisuje się w obecny trend bardziej ekologicznego podejścia do życia. Nie zużywa aż tyle energii elektrycznej ani wody bo na rynku w dalszym ciągu przeważają urządzenia które nie starają się zbalansować zużywanej energii oraz pobieranej wody do prań. Jak to mówią szczęśliwa żona to szczęśliwy mąż i u nas się to sprawdza. Czasem niewiele potrzeba do szczęścia. Czyste pranie i spokój gwarantowany.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Paweł 18 października 2021
  Pralka nowe życie
  Zakupiłem pralkę i jestem przeszczęśliwy. Żona od trzech dni zrobiła już ponad 10 prań. Pralka ma piękny nowoczesny wygląd, bardzo dobrze komponuje się w naszej kuchni. Chodzi naprawdę w porównaniu do poprzedniej pralki cicho a po zakończeniu prania pralka sama się wyłącza co nie jest wbrew pozorom takie oczywiste. Synowi bardzo podoba się melodia, która wydaje pralka na sam koniec prania. Pranie po wyjęciu nie jest tak wilgotne i znacznie szybciej się suszy co jest wielkim plusem biorąc pod uwagę obecną porę roku. Duży bęben pozwala skompresować ilość prań przy pięcioosobowej rodzinie. Plusem jest to, że można w trakcie prania dodać dodatkowe rzeczy. Ile to razy po nastawieniu prania znajdowało się jeszcze jakąś rzecz która musiała czekać, a była zawieruszona w dziecięcym pokoju. Wielkim plusem jest to, że pralka czyści bęben po 40 praniach, bo nie raz zapominało się o włączeniu i nastawienia czyszczenia poprzedniej pralki oraz trzeba było kupować dodatkowe produkty czyszczące co teraz odeszło w zapomnienie. Koszule nie są zniszczone po praniu i nie są pogniecione co znacząco ułatwia ich prasowanie. Opcja pary i program dziecięcy są odpowiedzią na potrzeby naszej rodziny. Bo doprać dziecięce ubranka w szczególności na etapie rozszerzania diety to nie jest prosta sprawa a tutaj pralka daje rade nawet z takimi zabrudzeniami co nie jest takie oczywiste. Obecnie na rynku jest to jedyny sensowny wybór jeśli chodzi o urządzenie piorące w tym zakresie cenowym. Bo tutaj jakość przewyższa cenę jaką się płaci za dany produkt. Brak problemów przy montażu. Przy poprzedniej pralce miałem problem przy ściągnięciu blokad bębna i śruba nie chciała puścić a tu poszło wszystko prosto i bez problemów. Atutem tej pralki przy montażu dodatkowo jest fakt, że zawór wyprowadzenia zimnej wody jest przykręcony do obudowy na stałe w poprzedniej pralce był on na zatrzaski. Przez co przy mocnym dokręceniu przewodu zasilającego uszkodziły się zatrzaski co stanowiło później problem przy odkręcaniu i dokręcaniu węża. Dołączony klucz do zestawu został prawidłowo przemyślany gdyż nie pojawiły się problemy podczas poziomowania pralki(klucz miał odpowiednią grubość i bezproblemów mógłbyć wsunięty w śrubę). Dodatkowy pozytywny atut to długość przewodu w poprzedniej pralce musiałem używać przedłużacza tu bez przeszkód starczył aby podłączyć urządzenie do gniazdka elektrycznego. Pralka do tego wszystkiego wpisuje się w obecny trend bardziej ekologicznego podejścia do życia. Nie zużywa aż tyle energii elektrycznej ani wody bo na rynku w dalszym ciągu przeważają urządzenia które nie starają się zbalansować zużywanej energii oraz pobieranej wody do prań. Jak to mówią szczęśliwa żona to szczęśliwy mąż i u nas się to sprawdza. Czasem niewiele potrzeba do szczęścia. Czyste pranie i spokój gwarantowany. #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Tomasz 5 grudnia 2021
  Bardzo polecam produkt
  Pralka WW80T554DAT kupiona po przeanalizowaniu modeli kilku producentów w tym przedziale cenowym. Wraz z żoną szukaliśmy pralki, która przede wszystkim nie będzie pobierała drastycznych ilości prądu oraz będzie miała dużą pojemność co jest konieczne przy wielodzietnej rodzinie. Uważam iż zakup owej pralki był to strzał w 10 pralka jest cicha, 8kg pojemności zdecydowanie wystarcza by nie prać nie wiadomo ile pralek w tygodniu. Pralka w trybie EKO pobiera niewielkie ilości prądu, a jakość prania jest świetna. Ilość programów pozwala na dostosowanie prania do każdej sytuacji możliwość sterowania pralką poprzez urządzenie mobilne działa bez zarzutów i jest bardzo proste w obsłudze. Pralka ma piękny nowoczesny wygląd, bardzo dobrze komponuje się w naszej łazience. Za nami wykonane już 3 prania przy użyciu proszku widoczny efekt aktywnej piany. Brak uwag co do jakości prania, wirowanie z prędkością 1400 obrotów (pranie lekko wilgotne- super). Jest prosta w obsłudze sama podpowiada na przykład przed rozpoczęciem wirowania, że wkład pralki nie może być równomiernie rozłożony i należ wtedy samemu dokonać korekty wkładu bębna (taki przypadek mieliśmy piorąc kołdrę razem z poduszką). Poduszki po praniu i wirowaniu odzyskały swoją sprężystość. Bardzo fajną sprawą jest możliwość dołożenia wsadu w czasie prania umożliwiają to małe drzwiczki (przydatne dla zapominalskich). Żona zauważyła, że pranie intensywniej pachnie mimo, że użyła takiej samej ilości płynu do płukania jak w przypadku poprzedniej pralki. Cieszę się, że nie tylko wygląd pralki usatysfakcjonował mnie, ale przede wszystkim jej funkcjonalność. Blokada rodzicielska, System przeciwdziałania pienieniu się, Zabezpieczenie przed przepięciami, AddWash, Eco Bubble, Funkcja aktywnej piany, Higieniczna para, Panel AI Control, Silnik Digital Inverter. Do tego jeszcze wiele programów prania Bawełna, Ciche pranie, Czyszczenie bębna, Eco, Higiena, Mieszany, Płukanie + Wirowanie, Pranie optymalne, Program super szybki. Podsumowując, z czystym sumieniem polecam tą pralkę osobom stojącym przed zakupem swojej pralki, gdyż posiada ona wiele funkcji za rozsądną cenę. Pralkę polecił mi pracownik Media Expert i uważam, iż ja również mogę ją polecić każdemu.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Cezary 1 października 2021
  Smart pralka na miarę naszych czasów
  Właśnie przeprowadzamy się z żoną z wynajmowanego mieszkania do domu. Czemu o tym mówię? Na wynajętym mieliśmy bardzo małą pralkę z pojemnością bębna 5kg. Stwierdziliśmy, że nigdy więcej takich wynalazków i półśrodków! Dlatego też przy zakupie własnego sprzętu stwierdziliśmy, że tym razem skoro możemy decydować o własnej wygodzie, to sprzęt będzie wygodny na maksa! Wybór oczywiście padł na Samsunga, jako że jesteśmy już posiadaczami dwóch flagowych telefonów tejże marki (ale o tym później). Dlatego też kupiliśmy suszarkę i pralkę jednej marki. Niewątpliwą zaletą pralki jest funkcja czyszczenia bębna. Z wcześniejszą pralką był ten problem, że nie dało się jej doprowadzić do porządku żadnymi specyfikami. Po praniu zostawał nieprzyjemny zapach. Tutaj tego się nie boję, ponieważ pralka ma specjalną funkcję właśnie do tego. Następną funkcją wspomagającą utrzymanie pralki w czystości jest Szuflada StayClean. Ile to razy szuflada w zwykłej pralce zachodziła osadem lub wymagała wyjmowania i czyszczenia w specjalnych środkach do pralek? Kolejną zaletą związaną właśnie z wcześniej wspomnianymi smartfonami jest możliwość sterowania z poziomu urządzenia mobilnego. Jako że jestem gadżeciarzem i fanem Smart Home, to wszelakie opcje automatyzacji za pomocą sprzętu Samsunga czy Bixby Routines są szczególnie pożądane. Pralka posiada funkcję AI Contro. Dzięki temu można ją łączyć z suszarką z funkcją Auto Cycle Link, która na podstawie parametrów prania dobierze automatycznie program suszenia, minimalizując przy tym ingerencję człowieka i oszczędzając kolejne minuty na ciekawsze zajęcia. Jest to niewątpliwa nowość i kolejny krok w kierunku automatyzacji domu. Jedną z ważniejszych zalet jest również funkcja AddWash. Szukaliśmy pralki właśnie z tą funkcją, ponieważ często podczas prania okazywało się, że trzeba coś jeszcze dorzucić, ale było już za późno. Przy tej pralce, nie ma tego problemu. Generalnie jestem pełny optymizmu co do tego zestawu. #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  pasged 26 października 2021
  NOWOCZESNA I FUNKCJONALNA
  #AkcjaLaczProduktyDlaWygody. Nareszcie się udało sfinalizować. Żona zapragnęła suszarki do prania, a że w łazience nie ma zbyt dużo miejsca, a poprzednia pralka (slim) nie zapewniała możliwości montażu na niej suszarki, decyzja mogła być tylko jedna, kupujemy też pralkę. Długo rozglądałem się i porównywałem cena/jakość/parametry, dopytywałem znajomych i wybór padł na ten model. Co mnie przekonało? Pralka ma ładny design, drzwiczki do dołożenia zapomnianych sztuk prania (AddWash), co szczególnie przydaje się przy małych dzieciach (zawsze gdzieś się zaplącze jakaś skarpetka) i funkcję EcoBubble, która pomaga skutecznie prać ubrania i 10 lat gwarancji na silnik, a to ważne, gdy pierze się dużoooo. Fajnie, że przy okazji ma funkcję WiFi, co ułatwia życie, można wszystko kontrolować nie będąc w mieszkaniu, taki gadżet, ale z suszarką sprawdza się super (inteligentne podpowiedzi dla suszarki). Dodatkowo sprawdzałem parametry poboru energii i wody i tu wyszło bardzo dobrze. Ilość programów też ok. więc decyzja podjęta, przyjechała. A jak w praktyce? Pralka fajnie prezentuje się razem z suszarką (suszarka stoi na niej na łączniku), biały kolor i czarne drzwiczki pasują do reszty łazienki, pralka pracuje cicho, sporo ciszej od poprzedniej, wirowanie 1400obrotów robi swoje i pranie jest tylko wilgotne, nie mokre. Dużą zaletą są spore drzwiczki, łatwo można włożyć większe "gabaryty" i dość duży bęben, co razem poprawia funkcjonalność urządzenia. Już wykorzystaliśmy blokadę rodzicielską, bo nasza mała pociecha lubi "naciskać przyciski", a tu nie dość, że prawie ich nie ma (nie rzucają się w oczy), co dla mnie jest plusem, to jeszcze blokada robi swoje. Wyświetlacz czytelny i intuicyjny pozwala łatwo wybrać program który najbardziej pasuje do zawartości pralki. Pranie wychodzi czyste, doprane, co wcześniej nie było regułą. Żona zadowolona, mówi że "świetny zakup". Zgrany duet Samsunga (z suszarką)! Jesteśmy zadowoleni.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Janusz P. 20 października 2021
  Zakup pralki Samsung WW80T554DAT
  #AkcjaLaczProduktyDlaWygody W ramach tej akcji zakupiłem pralkę Samsung WWW80T554DAT ponieważ poprzednia uległa awarii. Po przeanalizowaniu z żoną ofert zdecydowaliśmy się na zakup tej pralki. Pomimo krótkiego okresu użytkowania jesteśmy zachwyceni. Żona już zrobiła kilka zaległych prań. Pralka ma ładny wygląd, czarne duże drzwiczki robią robotę. W drzwiczkach zamontowane są dodatkowe drzwiczki do dodania do prania dodatkowych rzeczy jest wspaniałe (funkcja AddWash), człowiek często się zapomina. Pralka jest łatwa w obsłudze posiada elektroniczny wyświetlacz, łatwy w obsłudze po ustawieniu języka polskiego. Chodzi naprawdę w porównaniu do poprzedniej pralki cicho a po zakończeniu prania pralka sama się wyłącza, co nie jest wbrew pozorom takie oczywiste. Duży bęben pomieści 8Kg prania, co stanowi spore oszczędności w budżecie rodziny. Obroty bębna 1400 sprawiają, że pranie po wyjęciu nie jest tak wilgotne i znacznie szybciej się suszy co jest wielkim plusem biorąc pod uwagę obecną porę roku. Wielość programów ustawień prań jest proste i intuicyjne. Wielkim plusem jest to, że pralka czyści bęben. Opcja pary i program dziecięcy są odpowiedzią na potrzeby wielu rodzin. Szybkie pranie to dla spieszących się. Biorąc pod uwagę cenę, ta pralka jest wspaniałym zakupem. Jakość wykonania przewyższa cenę jaką się płaci za dany produkt. Prosty montaż, instrukcja i klucz w załączeniu do urządzenia. Niskie zużycie prądu oraz klasa energetyczności A+++ to w obecnym okresie podwyżek prądu wspaniały zakup i takiej pralki szukaliśmy. Niskie zużycie wody, ważenie wielkości prania oraz wybieranie czasu prania to trendy dla tego sprzętu. Urządzenie posiada AI Control, dzięki czemu nie tylko można sterować nim z poziomu smartfona, ale też działa kompatybilnie. Uważamy z żoną że jest to trafiony zakup. Polecam ten sprzęt innym niezdecydowanym użytkownikom.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Paulina99 18 listopada 2021
  Pralka EcoBubble, #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
  Jakiś czas temu kupiliśmy pralkę i suszarkę. Myślałam "pralka jak pralka.." myliłam się.. Nie spodziewałam się, że będę aż tak zadowolona! Pobiera tyle wody ile jest kilogramów wsadu co się równa oszczędnością wody, przy większej rodzinie jest to istotne, a ta pralka nam to umożliwia. Jest energooszczędna, a to ile prądu pobrała w danym miesiącu można szybko zobaczyć w aplikacji. Pralka po skończonym programie wysyła dane do suszarki (na nasz telefon również) jaki program był ustawiony, przez co nie musimy się bać, że ustawimy jakiś zupełnie inny. Jeżeli jakiś cykl ustawiamy dość często, ona wszystko zapamiętuje. Wszystko można sterować telefonem, tzn. ustawić program, sprawdzić ile czasu jeszcze pozostało na ukończenie prania, itp. Jest cicha w porównaniu z naszą poprzednią pralką, jest wiele dostępnych funkcji prania, nawet czyszczenie bębna! Już nie trzeba kupować różnych specyfików aby wyczyścić pralkę...Pranie zawsze pachnące i czyste, duży plus za możliwość dodawania zagubionej skarpetki czy bluzki w trakcie prania dzięki drzwiczkom addWash! Posiada funkcję higienicznej pary czy prania ubranek dziecięcych co przy noworodku czy w ogóle dziecku jest znakomitym rozwiązaniem. Trzeba wspomnieć, że Samsung jest jedną z najlepszych marek na rynku, która ze swoją technologią idzie mocno do przodu. Uważam, że jest to super jakość za adekwatne pieniądze. Ładny wygląd wpasuje się w każde wnętrze. Poprzez dodatkowe elementy w podajniku na płyny (miarka w przegrodzie z płynem do płukania i płynem do prania) nie musimy się bać, że nalejemy zbyt dużo płynu. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu. #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
  Czy ta opinia była pomocna?

  Ubezpieczenie Gwarancja Plus

  Gwarancja Plus
  Pełna Ochrona
  Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 5 lat od zakupu.
  Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 5 lat od zakupu.
  Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
  Bez dodatkowej ochrony
  Gwarancja Plus
  Pełna Ochrona
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Bez dodatkowej ochrony
  Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 5 lat od zakupu.
  Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
  Naprawa pralki okaże się niemożliwa lub nieopłacalna? Wymienimy ją na nową!
  Elektroniczny wyświetlacz nie wskazuje ustawień po przepięciu prądu? Naprawimy!
  Urwane drzwiczki lub pęknięty dozownik w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Usługi

   Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

   Usługi realizowane przy dostawie kurierem

   Pakiet Standard (Pralka, Suszarka)

   • Wniesienie
   • Rozpakowanie urządzenia
   • Usunięcie blokad transportowych
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Pakiet Pełen Komfort (Pralka, Suszarka)

   • Wniesienie
   • Rozpakowanie urządzenia
   • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
   • Usunięcie blokad transportowych
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Wypoziomowanie i stabilizacja (z montażem zakupionych w sklepie podkładek antywibracyjnych)
   • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
   • Weryfikacja poziomu twardości wody. Instalacja filtra/magnetyzera zakupionego osobno (w razie konieczności)
   • Sprawdzenie szczelności układu
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Podłączenie zestawu pralki i suszarki

   Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi
   • Wniesienie
   • Usunięcie blokad transportowych
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Montaż łącznika i połączenie urządzeń w zestaw - lista dostępnych łączników
   • Wypoziomowanie i stabilizacja
   • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
   • Sprawdzenie szczelności układu
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Instrukcje

   Instrukcja obsługi Pralka SAMSUNG WW80T554DAT AddWash AI Control 8kg 1400 obr
   Pralka SAMSUNG WW80T554DAT AddWash AI Control 8kg 1400 obr
   Pralka SAMSUNG WW80T554DAT AddWash AI Control 8kg 1400 obr
   2 299
   00
   76,63 zł x 30 rat 0%
   Pół roku nie płacisz! I raty 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   U Ciebie
   Odbierz
   Pół roku nie płacisz! I raty 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756