Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Zyskaj nawet 6800 zł!

Pralka SAMSUNG WW80T554DAT AddWash AI Control 8kg 1400 obr

(118)
Kod: 346566

Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Zyskaj nawet 6800 zł!

Drzwi AddWash™ - dodawaj w trakcie prania
Panel AI Control - personalizacja ustawień
Zobacz cały opis
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G Dawniej: A+++
Pralka SAMSUNG WW80T554DAT AddWash AI Control 8kg 1400 obr
Pralka SAMSUNG WW80T554DAT AddWash AI Control 8kg 1400 obr

Cena z kodem obowiązuje do dnia 29.09.2021 godz. 23:59

Nowy
Outlet - od 1 889,00 zł
Cena z kodem
ME24-290921
2 099
00

Cena z kodem obowiązuje do dnia 29.09.2021 godz. 23:59

Cena regularna
2 249
99
Cena regularna: 2 249,99 zł
74,99 zł x 30 rat 0%
Pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
Odbierz
Pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Charakterystyka

EcoBubble

EcoBubble™

Przywrócisz czystość tkanin, piorąc już w niskich temperaturach.

Panel AI Control

Panel AI Control

Dostosowywanie ustawień oraz podpowiedzi programów według indywidualnych potrzeb użytkownika.

phptr798w icon klasa 2021 151x151px (1)-02

Klasa energetyczna B

Oszczędna praca pozwalająca obniżyć rachunki za prąd.

AddWash™

AddWash™

Dodatkowe drzwi umożliwiają dodanie zapomnianej odzieży w trakcie cyklu.

 Higieniczna para

Higieniczna para

Para dezynfekuje odzież, pościel oraz pluszowe zabawki.

Digital Inverter

Digital Inverter

Pracuje cicho i niezawodnie – otrzymał 10 lat gwarancji.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

W pralce Samsung zastosowana została technologia EcoBubble™, pozwalająca prać skutecznie już w niskich temperaturach*. Łączy ona na początku cyklu detergent z wodą i powietrzem, tworząc aktywną pianę. W takiej postaci łatwiej przenika przez tkaniny i rozpuszcza zabrudzenia, jednocześnie zachowując ich kolor i strukturę. Zaletą EcoBubble™ jest także oszczędność energii elektrycznej**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

 Pranie w niskiej temperaturze

Pranie w niskiej temperaturze

Świetne rezultaty dzięki aktywnej pianie.

 Dodatkowa ochrona tkanin

Dodatkowa ochrona tkanin

Skuteczne i delikatne działanie, nawet dla wymagających tkanin.

 Zwiększona energooszczędność

Zwiększona energooszczędność

Pranie w niskich temperaturach zużywa mniej prądu.

Inteligentny panel AI Control

Inteligentny panel AI Control wyświetla ustawienia dostosowane indywidualnie do Ciebie. Zapamiętuje Twoje nawyki i przygotowuje spersonalizowane wskazówki. Podpowie Ci, który program suszenia aktywować na podstawie wybranego programu prania. Możesz kontrolować i sterować urządzeniem również zdalnie, za pomocą aplikacji SmartThings*.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

Dostosowanie ustawień pralki do własnych potrzeb

Personalizacja ustawień i parametrów

Wybierane przez Ciebie opcje zapisywane są w pamięci urządzenia. Na ich podstawie dostosowywane są ustawienia na panelu sterowania.

Najlepszy zestaw pralka i suszarka z tej samej serii

Rekomendacja cyklu suszenia na podstawie wybranego cyklu prania

Dzięki funkcji Auto Cycle Link urządzenie automatycznie dobierze najlepszy cykl suszenia do zakończonego cyklu prania*.

* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

Możliwość sterowania smartfonem

Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

Aplikacja SmartThings to łatwe sterowanie pracą pralki za pomocą smartfona. Szybko wybierzesz najlepszy program, ustawisz harmonogram prania czy sprawdzisz rozwiązania problemów.

Klasa energetyczna B

Jeśli szukasz pralki, która zużywa mniej energii elektrycznej, model Samsung WW80T554DAT jest dla Ciebie! Otrzymał klasę energetyczną B, która przyznawana jest energooszczędnym urządzeniom. Umożliwi Ci płacenie niższych rachunków i zadbanie o środowisko.

Dodatkowe drzwi AddWash™

W trakcie prania przypomniałeś sobie, że ulubione dżinsy wymagają odświeżenia? To już nie problem. Dodatkowe drzwi AddWash™ umożliwią Ci dodanie odzieży już po rozpoczęciu prania. Możesz również uzupełnić detergent lub płyn zmiękczający*. Są także bardzo praktycznym rozwiązaniem, by wywietrzyć wnętrze po zakończonym praniu.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Higienicznie czyste pranie

Higieniczna para to program, który skutecznie radzi sobie z trudnymi zabrudzeniami, podobnie jak Pranie wstępne. Dodatkowo za pomocą pary dezynfekuje odzież, likwidując do 99,9% bakterii* oraz alergenów**.


* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić. ** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Dla ułatwienia Ci domowych obowiązków w pralce Samsung WW80T554DAT zastosowano wiele praktycznych rozwiązań. Specjalne systemy sprawiają, że nie musisz już myć ręcznie wnętrza pralki ani szuflady na detergent. Z trudnymi plamami poradzi sobie funkcja Aktywnej piany, dlatego nie będziesz potrzebować odplamiaczy. Możesz włączyć urządzenie wieczorem i nie będzie przeszkadzało domownikom. Cichą pracę* oraz wydajność** zawdzięcza silnikowi Digital Inverter.


* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym. ** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

 Wysunięta szuflada na detergenty StayClean

Szuflada StayClean

Szuflada StayClean będzie idealnie czysta i pozbawiona nieestetycznych osadów. Nie musisz już tracić czasu i myć jej ręcznie. Otrzymała specjalny system przepłukiwania wodą, który usunie z jej wnętrza resztki detergentów oraz nieestetyczne zacieki.

 Aktywna piana

Aktywna piana

Masz plamę na ubraniu lub obrusie? Użyj funkcji Aktywnej piany, która radzi sobie z trudnymi zabrudzeniami z owoców, trawy czy długopisu. Jeszcze przed rozpoczęciem prania tkaniny zostaną namoczone w aktywnej pianie. Dzięki temu brud zostanie rozmiękczony i efektywnie usunięty*.


* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

Duża pojemność aż do 8 kilogramów

Załadunek aż 8 kg

Bęben ma pojemność 8 kg. W jednym cyklu zmieścisz więcej rzeczy i będziesz prał rzadziej. Pozwoli Ci również wyprać większe rzeczy: koce, poduszkę czy zasłony.

Silnik Digital Inverter

Digital Inverter

Silnik Digital Inverter został pozbawiony szczotek, by pracować ciszej i wydajniej. Ma także dłuższą żywotność. Dostajesz na niego 10-letnią gwarancję.

 Bęben Diamond

Bęben Diamond

Dla dodatkowej ochrony tkanin i w celu ograniczenia zaciągania ich włókien bęben Diamond zyskał specjalne otwory w kształcie diamentów.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

W opakowaniu

Porównaj produkty

Tabela porównawcza model WW80T554DAT
Tabela porównawcza model WW80T634DLH
Tabela porównawcza model WW70T552DTW

WW80T554DAT

WW80T634DLH

WW70T552DTW

EcoBubble™

AddWash™

-

AI control

Pranie parowe

Super Speed

-

59 min

-

Silnik Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

-

-

Aktywna piana

Szuflada StayClean

-

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek

8 kg

8 kg

7 kg

Obroty rpm

1400

1400

1200

Ilość programów

22

22

22

Kolor

Biały

Biały

Biały

Wyświetlacz

Basic

Good

Basic

Poziom głośności

53 dB(A)

53 dB(A)

53 dB(A)

Klasa energetyczna

B

B

B

Wymiary (WxSxG) mm

600x850x550

600x850x550

600x850x550

Waga netto

68 kg

67 kg

67 kg

Warto wiedzieć

Jak dodać pralkę do domowego ekosystemu Samsung?

Zaloguj się na urządzeniu mobilnym do konta Samsung. Znajdź i otwórz aplikację SmartThings i kliknij w niej zakładkę „Urządzenia”. Następnie wybierz przycisk „plus”. Pralka powinna zostać automatycznie wykryta. Możesz także dodać ją do swoich urządzeń ręcznie – kliknij ikonkę „szukaj” i wpisz numer urządzenia. Następnie postępuj według wskazówek na ekranie. Od teraz możesz już zdalnie kontrolować i sterować pralką.

Jakie programy ma pralka Samsung?

W pralce Samsung masz do dyspozycji aż 22 programy prania, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Jeśli Ci się spieszy, skorzystaj z programu Pranie Szybkie 15’. Pralka posiada wiele programów dedykowanych różnym typom odzieży: sportowej, dżinsowej, koszulom czy odzieży wierzchniej oraz rodzajom tkanin: między innymi programy do wełny, syntetyków czy tkanin delikatnych. Higieniczną czystość Twoich ubrań czy pościeli zapewni program z parą, usuwający bakterie i alergeny. Inteligentna pralka posiada również specjalny cykl służący utrzymaniu jej wnętrza w czystości Czyszczenie bębna.

Czy na wypranych w pralce Samsung ubraniach pozostają resztki detergentu?

W technologii EcoBubble™ detergent łączy się z wodą i powietrzem na początku prania, tworząc aktywną pianę. Wypłukanie z tkanin rozpuszczonego proszku jest więc łatwiejsze, nie pozostają także zacieki na ciemnych ubraniach.

Do czego służy funkcja Aktywnej piany?

To najlepszy sposób, by usunąć uporczywe plamy z ubrań czy obrusu. Tkaniny przed właściwym praniem zostają namoczone w aktywnej pianie, która tworzy się z detergentu, wody i powietrza przez poruszający się bęben. Bąbelki równomiernie wnikają w ubrania i rozpuszczają zanieczyszczenia. Nie musisz już kupować drogich odplamiaczy.
Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści ustawią pralkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieusunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem pralki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana pralka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.


Dane techniczne

Techniczne

 • Bezpieczeństwo użytkowania
  Blokada panelu sterowania, System przeciwdziałania pienieniu się, Zabezpieczenie przed przepięciami, Zabezpieczenie przed zalaniem
 • Możliwość zabudowy pod blatem
  Tak
 • 8
 • 53
 • 74
 • Rodzaj pralki
  Pralka wolnostojąca
 • Od przodu
 • Nie
 • Funkcje

 • seria
  AddWash AI Control
 • Funkcje dodatkowe
  AddWash, Czyszczenie bębna, Eco Bubble, Funkcja aktywnej piany, Panel AI Control, Wi-Fi
 • Tak
 • Nie
 • Tak
 • Elektroniczny
 • Tak
 • Tak
 • Sterowanie smartfonem
  Tak
 • Autodozowanie
  Nie
 • Programy

 • Czas prania w programie bawełna 40 st [min.]
  254
 • Czas prania w programie bawełna 60 st [min.]
  314
 • Automatyczny
 • Programy prania
  Bawełna, Ciche pranie, Eco, Higiena, Mieszany, Pranie optymalne, Program super szybki
 • Wirowanie

 • 1400
 • Regulacja prędkości wirowania
  Tak
 • Parametry

 • Kolor
  Biało-czarny
 • Tak
 • Wilgotność resztkowa [%]
  44
 • Gwarancja
  10 lat silnik Digital Inverter
 • Wymiary

 • Głębokość [cm]
  55
 • Szerokość [cm]
  60
 • Wysokość [cm]
  85
 • Zużycie

 • 0.56
 • 36
 • 8100
 • Zużycie wody na cykl [l]
  48
 • Zużycie energii na 100 cykli [kWh]
  55
 • 55 kWh = 33.55 zł
 • Dokumenty do pobrania

 • Instrukcja obsługi Pobierz
 • Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
 • Karta produktu Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera Samsung Electronics Polska sp. z o.o.
 • Opinie

  5/5
  119 opinii
  119 użytkowników poleca ten produkt
  Głośność pracy
  5 /5
  Pojemność
  5 /5
  Energooszczędność
  5 /5
  Jakość prania
  5 /5
  Ilość programów
  5 /5
  Bezawaryjność/Stabilność
  5 /5
  Sortuj wg:
  Najbardziej przydatne
  5/5
  Miłosz D 14 września 2021
  To jest to! #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
  Ostatnio zdecydowałem się na zakup pralki SAMSUNG WW80T554DAT i już od samego wypakowania jej, byłem pod dużym wrażeniem jej wizualnego wdzięku, mega zgrabna, pięknie dobrane kolory, a tworzywo z którego została zrobiona jest zachwycające. Zdecydowałem się na model z panelem dotykowym i nie ukrywam, że był to strzał w 10’siątkę. Nie ma żadnego problemu z wybieraniem programu, nawet, jeżeli nasze palce są lekko mokre, czy po prostu wilgotne. A o to bałem się najbardziej. Pralka pierze bardzo cicho, a to też był jeden z ważnych czynników dla mnie, ponieważ mam ją dosłownie obok pokoju w którym pracuję. No i przejdźmy teraz do najważniejszej rzeczy, czyli jakie są rzeczy po wypraniu. Powiem szczerze i w tym wypadku Samsung mnie nie zawiódł, a mogę nawet powiedzieć, że przewyższył moje oczekiwania. Rzeczy po praniu pachnął obłędnie, a wyglądają - co było dla mnie osobiście zaskoczeniem - jakby dosłownie wyszły z jakiegoś SPA, mięciutkie, niepogniecione, pięknie wyprane. Jestem też wielkim zwolennikiem rozwiązania, które nam Samsung zagwarantował, czyli możliwość podłączenia pralki z naszym telefonem, bardzo wygodna rzecz! Jestem świadom, że przede mną jeszcze wiele pięknych odkryć tego pralkowego cuda, ale już teraz z pełną odpowiedzialnością mogę dać 5/5! #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  LUKA 14 września 2021
  Polecam!!!
  Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem i szczerze polecam. Nowoczesność, intuicyjność i bogate wyposażenie sprawia, że był to świetny wybór: - funkcja add wash - możliwość dodania rzeczy już w trakcie prania sprawdza się rewelacyjnie - cicha praca dzięki silnikowi inwerterowemu - kompaktowe wymiary, - duża ładowność, - możliwość połączenia się z wifi i korzystania z funcji smart - zdalnego włączania programów pralki, - podpowiedzi aplikacji jak prać, - funkcja usuwania za pomocą pary alergenów i wszelkich bakterii - wysoka jakość wykonania, - nowoczesny design, - przemyślana funkcjonalność, - intuicyjne menu - łatwa w obsłudze - bogata w dodatkowe funkcje i programy Dobry stosunek ceny do jakości! Polecam!!! #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Katarzyna 26 września 2021
  Polecam
  To jest już moja kolejna pralka marki Samsung. Co model, to odkrywam kolejne nowości wprowadzane w tym sprzęcie. Pralka pracuje cicho, ma dużą moc wirowania, co jest dla mnie bardzo ważne. Posiada łatwa obsługę programów. No i nowość w pralce tzn wifi- dla mnie fajna sprawa, bo lubię nowinki, mogę sama ustawić sobie kolejność programów, które najczęściej używam. Pojemność pralki tzn 8kg jest dużym atutem, mieszczą się duże kołdry bez problemu. Ilość programów zadowoli każdego kto przykłada wagę do jakości wypranych ubrań. Pralka SAMSUNG WW80T554DAT AddWash AI Control 8kg 1400 obr radzi sobie z bardzo trudnymi do usunięcia plamami. Mimo ustawionych wysokich obrotów wirowania pranie nie jest pogniecione. Szczerze polecam ten produkt !
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Piotr Paszczak 16 września 2021
  Rewelacyjna pralka!
  Polecam tą pralkę każdemu bez cienia wątpliwości. -Cicha praca -Duża ładowność -Wiele programów które można dopasować do swoich preferencji -Drzwiczki AddWash: świetna sprawa gdy zagubi nam się jakaś skarpetka :) -Funkcja EcoBubble: pranie w niskiej temperaturze pozwala zaoszczędzić więcej na rachunkach za prąd -Pralka posiada WiFi: dzięki aplikacji łączy się z telefonem i w ten sposób możemy sterować pralką jak i również możemy ją sparować z suszarką, która dobierze odpowiedni program suszenia do programu prania -Bardzo łatwa i intuicyjna obsługa -Czytelne menu -Nowoczesny wygląd Podsumowując pralka spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. #akcjalaczproduktydlawygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Aneta 22 września 2021
  Pralka
  Polecam tą pralkę każdemu bez cienia wątpliwości. -Cicha praca -Duża ładowność -Wiele programów które można dopasować do swoich preferencji -Drzwiczki AddWash: świetna sprawa gdy zagubi nam się jakaś skarpetka :) -Funkcja EcoBubble: pranie w niskiej temperaturze pozwala zaoszczędzić więcej na rachunkach za prąd -Pralka posiada WiFi: dzięki aplikacji łączy się z telefonem i w ten sposób możemy sterować pralką jak i również możemy ją sparować z suszarką, która dobierze odpowiedni program suszenia do programu prania -Bardzo łatwa i intuicyjna obsługa -Czytelne menu -Nowoczesny wygląd Podsumowując pralka spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. #akcjalaczproduktydlawygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Anna 26 września 2021
  Pralka idealna - cicha i nowoczesna!
  Zdecydowałam się na zakup pralki SAMSUNG WW80T554DAT ze względu na awarię poprzedniego sprzętu, a po poszukiwaniach ten model wydawał się najlepszym wyborem. Nie myliłam się. Pralka jest bardzo cicha i oszczędna, co było dla mnie istotne, ze względu na dużą rodzinę. Jak dla mnie ogromnym plusem jest nowoczesne rozwiązanie z aplikacją, która pozwala zarówno ustawić tryb/włączyć, jak i przypomina o zakończeniu pracy poprzez przychodzące powiadomienie, dzięki czemu nie trzeba tego kontrolować. Różnorodne tryby pozwalają na znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla każdego rodzaju ubrań, tkanin oraz zabrudzeń. Bardzo polecam, idealny wybór dla każdego.#AkcjaŁączProduktyDlaWygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  ALEKSANDRA 22 września 2021
  SUPER#AkcjaŁączProduktyDlaWygody
  Zakupu pralki SAMSUNG model WW80T554DAT w promocji #AkcjaŁączProduktyDlaWygody dokonaliśmy po awarii poprzedniej pralki marki innej firmy. Wiedząc, że właśnie urodziło się nam dziecko i pralka będzie używana praktycznie codziennie szukaliśmy produktu o jak najlepszych opiniach innych użytkowników. To pierwsza w naszym domu pralka tej firmy ale już po pierwszym dniu używania mamy pozytywne odczucia. Z zalet wymienię: estetyczny i nowoczesny wygląd, panel dotykowy, bardzo cicha praca, przejrzyste menu użytkowania, możliwość ściągnięcia aplikacji na smartfona, większa od poprzedniej pojemność bębna, energooszczędność. Myślę, że każdy użytkownik powinien być usatysfakcjonowany.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Martin 21 września 2021
  Udany zakup
  Wraz z rodziną szukaliśmy pralki, która będzie energooszczędna oraz cicha. Naszą uwagę przykuły pralki firmy Samsung a w szczególności model WW80T554DAT. Użytkujemy ją od niespełna tygodnia a już jesteśmy nią zachwyceni. Dzięki dużej ilości programów, można dobrać odpowiedni program do każdej tkaniny, przez co wszelkie plamy i zabrudzenia nie stwarzają dla niej problemu. Dużym plusem jest program dla ubranek dziecięcych, który zabija bakterie nie uszkadzając materiału. Ogromną zaletą jest możliwość kontrolowania pralki poprzez aplikacje SmartThings na smartfona, w której możemy sprawdzić jaki jest pobór energii oraz zdalnie sterować pralką. #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Martin 21 września 2021
  Udany zakup
  Wraz z rodziną szukaliśmy pralki, która będzie energooszczędna oraz cicha. Naszą uwagę przykuły pralki firmy Samsung a w szczególności model WW80T554DAT. Użytkujemy ją od niespełna tygodnia a już jesteśmy nią zachwyceni. Dzięki dużej ilości programów, można dobrać odpowiedni program do każdej tkaniny, przez co wszelkie plamy i zabrudzenia nie stwarzają dla niej problemu. Dużym plusem jest program dla ubranek dziecięcych, który zabija bakterie nie uszkadzając materiału. Ogromną zaletą jest możliwość kontrolowania pralki poprzez aplikacje SmartThings na smartfona, w której możemy sprawdzić jaki jest pobór energii oraz zdalnie sterować pralką.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Konrad 21 września 2021
  Super #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
  Pralka nie była jeszcze użytkowana, więc na temat efektów prania na razie wypowiedzieć się nie mogę. Jednak pralka wizualnie wygląda naprawdę ładnie i wszystko jest zgodne z opisem. Otwieranie bębna jest lekkie i bezproblemowe, komora AddWash również chodzi bez zarzutu (działa na mechanizm klik-klak). Panel sterowania wygląda bardzo nowocześnie - zdjęcia nie do końca oddają rzeczywisty wygląd. Panel nie jest czysto czarny, ale lekko metaliczny, więc z utrzymaniem go w czystości nie powinno być problemu. Sama obsługa panelu bardzo intuicyjna - jedno główne pokrętło, reszta informacji wyświetla się na panelu. #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  Podziel się swoją opinią
  /5
  Głośność pracy
  /5
  Pojemność
  /5
  Energooszczędność
  /5
  Jakość prania
  /5
  Ilość programów
  /5
  Bezawaryjność/Stabilność
  Zaznacz wszystkie
  Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

  Akcesoria

  Ubezpieczenie Gwarancja Plus

  Gwarancja Plus
  Pełna Ochrona
  Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 5 lat od zakupu.
  Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 5 lat od zakupu.
  Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
  Bez dodatkowej ochrony
  Gwarancja Plus
  Pełna Ochrona
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Bez dodatkowej ochrony
  Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 5 lat od zakupu.
  Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
  Naprawa pralki okaże się niemożliwa lub nieopłacalna? Wymienimy ją na nową!
  Elektroniczny wyświetlacz nie wskazuje ustawień po przepięciu prądu? Naprawimy!
  Urwane drzwiczki lub pęknięty dozownik w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.

   Wypełniasz wniosek na stronie, potwierdzasz tożsamość wysyłając przelew 1 zł i podpisujesz

   umowę - wszystko przez Internet

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Usługi

   Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

   Usługi realizowane przy dostawie kurierem

   Pakiet Standard (Pralka, Suszarka)


   • Wniesienie
   • Rozpakowanie urządzenia
   • Usunięcie blokad transportowych
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

   Pakiet Pełen Komfort (Pralka, Suszarka)


   • Wniesienie
   • Rozpakowanie urządzenia
   • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
   • Usunięcie blokad transportowych
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Wypoziomowanie i stabilizacja (z montażem zakupionych w sklepie podkładek antywibracyjnych)
   • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
   • Weryfikacja poziomu twardości wody. Instalacja filtra/magnetyzera zakupionego osobno (w razie konieczności)
   • Sprawdzenie szczelności układu
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

   Podłączenie zestawu pralki i suszarki


   Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi
   • Wniesienie
   • Usunięcie blokad transportowych
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Montaż łącznika i połączenie urządzeń w zestaw - lista dostępnych łączników
   • Wypoziomowanie i stabilizacja
   • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
   • Sprawdzenie szczelności układu
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

   Instrukcje

   Instrukcja obsługi Pralka SAMSUNG WW80T554DAT AddWash AI Control 8kg 1400 obr
   Pralka SAMSUNG WW80T554DAT AddWash AI Control 8kg 1400 obr
   Pralka SAMSUNG WW80T554DAT AddWash AI Control 8kg 1400 obr

   Cena z kodem obowiązuje do dnia 29.09.2021 godz. 23:59

   Nowy
   Outlet - od 1 889,00 zł
   Cena z kodem
   ME24-290921
   2 099
   00

   Cena z kodem obowiązuje do dnia 29.09.2021 godz. 23:59

   Cena regularna
   2 249
   99
   Cena regularna: 2 249,99 zł
   74,99 zł x 30 rat 0%
   Pół roku nie płacisz! I raty 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   U Ciebie
   Odbierz
   Pół roku nie płacisz! I raty 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756