Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w lipcu!

Pralko-suszarka BOSCH WNA13400PL

(7)
Kod: 392101

Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w lipcu!

Wielkość załadunku - pranie [kg]: 8
Wielkość załadunku - suszenie [kg]: 5
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1400
Wymiary (GxSxW) [cm]: 59 x 59.8 x 84.8
Funkcje: Funkcje parowe, Silnik inwerterowy, Opóźnienie startu pracy, Wyświetlacz elektroniczny
Zobacz cały opis
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Pralko-suszarka BOSCH WNA13400PL
Pralko-suszarka BOSCH WNA13400PL
Taniej o 700 , 99
2 899 , 99
2 199
00
73,30 zł x 30 rat 0%
Teraz 2 raty gratis! Raty 30 x 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie pojutrze
Teraz 2 raty gratis! Raty 30 x 0%
Sprawdź leasing dla firm
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Nareszcie urządzenie, które suszy równie dobrze jak pierze

Silnik EcoSilence Drive™

Nadmiar hałasu może utrudnić wypoczynek w domowym zaciszu. Zwłaszcza, gdy chcemy zrelaksować się przy wspólnej kolacji z rodziną. Napęd EcoSilence Drive marki BOSCH jest tak cichy, że możesz zapomnieć o włączonej pralce. Został on wyposażony w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z optymalnie wyciszonymi odgłosami tarcia, który zapewnia cichą pracę, przy wyjątkowo długim czasie eksploatacji.

Pralko-suszarka BOSCH WNA13400PL silnik EcoSilence

Bęben VarioDrum

Dzięki nowemu, 63-litrowemu bębnowi VarioDrum pralko-suszarka marki BOSCH potrafi wyprać jednorazowo do 8 kg bielizny. Przy praniu połączonym z suszeniem limit załadunku wynosi 5 kg. W obu przypadkach efekt jest równie imponujący: góra czystych rzeczy!

Pralko-suszarka BOSCH WNA13400PL VarioDrum

Odświeżanie parowe

Dzięki specjalnemu programowi, podczas którego do bębna emitowana jest para, ubrania są w delikatny sposób odświeżane. Przepływ ciepłego powietrza w połączeniu z parą umożliwiają odświeżanie ubrań usuwając z nich niepożądane zapachy. Ciesz się świeżością swoich ubrań bez potrzeby ich prania.

Pralko-suszarka BOSCH WNA13400PL odświeżanie parowe

Funkcja IronAssist

Funkcja IronAssist powstała z myślą o ułatwieniu, a nawet wyeliminowaniu prasowania. Umieszczona w bębnie sucha odzież zostaje delikatnie podgrzana, a następnie spryskana mgiełką wodną: powstała w ten sposób para skutecznie wygładza zagniecenia. Precyzyjnie dostosowana do potrzeb ilość pary zapewnienia optymalną pielęgnację różnych załadunków, takich jak noszone kilka razy garnitury, koszule lub bluzki.

Pralko-suszarka BOSCH WNA13400PL IronAssist

Lepsza ochrona przed zagnieceniami to mniej prasowania

Po zakończeniu suszenia bęben obraca się od czasu do czasu, aby zapobiec nadmiernemu gnieceniu się ubrań oraz przyśpieszyć proces stygnięcia załadunku. Po około 30 minutach i całkowitym wyrównaniu temperatury wsadu ryzyko powstania zagnieceń jest znacznie mniejsze. Efekt? Całkowicie suche ubrania i mniej prasowania!

Pralko-suszarka BOSCH WNA13400PL lepsze efekty mniej prasowania

Wash&Dry 60

Teraz możesz dokładnie wyprać i wysuszyć swoje ubrania w zaledwie godzinę. Ten program jest odpowiedni do prania lekko zabrudzonej odzieży oraz do prania i suszenia tekstyliów wrażliwych na wysoką temperaturę, takich jak bawełna czy len. Maksymalne obciążenie to 5 kg.

Pralko-suszarka BOSCH WNA13400PL Wash&Dry

Program Super krótki 15'

Program Super15' oferuje kompletne pranie 2 kg załadunku zaledwie w kwadrans! Ten najszybszy z dostępnych programów doskonale nadaje się do bieżących przepierek lekko zabrudzonej bawełny lub innych, łatwych w pielęgnacji tekstyliów.

Pralko-suszarka BOSCH WNA13400PL Super Krótki

SpeedPerfect

SpeedPerfect to specjalna funkcja opracowana z myślą o dniach, w których liczy się każda chwila. Dzięki SpeedPerfect możesz skrócić czas prania nawet o 65%. Opcja może być wykorzystana w połączeniu z większością programów, niezależnie od wielkości załadunku oraz rodzaju tekstyliów. Na przykład, wybierając program Mix z opcją SpeedPerfect, możesz wyprać do 4 kilogramów wsadu różnych tekstyliów w zaledwie 41 minut.

Pralko-suszarka BOSCH WNA13400PL SpeedPerfect

Start / Pauza + Opcja dołożenia prania

Kiedy ostatnio załadowałeś pralko-suszarkę, uruchomiłeś cykl prania i wtedy uświadomiłeś sobie, że zapomniałeś o podkoszulku lub skarpetce dziecka? Funkcja Start/pauza z opcją dołożenia prania w naszych urządzeniach umożliwia dołożenie zapomnianych ubrań lub wyjęcie ich nawet w trakcie cyklu prania. Wystarczy zapauzować bieżący cykl i otworzyć drzwiczki, aby dołożyć zapomnianą sztukę odzieży do bębna i kontynuować pranie.

Pralko-suszarka BOSCH WNA13400PL Start/pauza dokładanie prania

ActiveWater Plus

Wyjątkowa oszczędność oraz precyzyjne dostosowanie ilości pobieranej wody do każdego prania. Dzięki automatycznemu wykrywaniu wielkości załadunku i czujnikowi przepływu wody możesz być pewny, że Twoja pralko-suszarka nie zmarnuje ani kropli tego cennego zasobu.

Pralko-suszarka BOSCH WNA13400PL ActiveWater

SelfCleaning Condenser

Zwykłe wymienniki ciepła w pralko-suszarkach wymagają regularnego oczyszczania z włókien i osadów, aby uniknąć zahamowania przepływu powietrza, mocno obniżającego wydajność urządzenia. Rozwiązaniem problemu jest SelfCleaning Condenser – pierwszy wymiennik ciepła z systemem automatycznego samoczyszczenia podczas każdego cyklu. Efekty są doskonałe: niezakłócona cyrkulacja powietrza pozwala utrzymać zużycie energii na niezmiennie niskim poziomie przez cały czas eksploatacji urządzenia.

Pralko-suszarka BOSCH WNA13400PL SelfCleaning Condenser

AntiVibration Design™

Dzięki innowacyjnemu silnikowi EcoSilence Drive™ z hermetyczną obudową, nasze pralko-suszarki są wyjątkowo ciche. Dodatkowe wyciszenie zapewnia izolacja ścian, a także specjalny amortyzator, który działa jak tłumik w samochodzie. Amortyzator i wytłoczenia AntiVibration Design™ na ścianach bocznych pralki skutecznie eliminują drgania przy wirowaniu.

Pralko-suszarka BOSCH WNA13400PL AntiVibration Design™

Program Do szafy/Do szafy plus

Program Do szafy zapewnia perfekcyjne suszenie standardowych, jednowarstwowych tkanin. Ubrania po wyjęciu z pralko-suszarki mogą być włożone bezpośrednio do szafy. Całkowicie suche.

Program Do szafy plus do suszenia grubszej odzieży lub ubrań z elementami wielowarstwowymi, jak na przykład spodnie ze wzmocnionym paskiem. Tak wysuszona odzież nadaje się do umieszczenia w szafie natychmiast po wyjęciu z bębna.

Pralko-suszarka BOSCH WNA13400PL do szafy

Do prasowania

Do suszenia lżejszej, delikatnej odzieży, która powinna pozostać lekko wilgotna przed planowanym prasowaniem lub rozwieszaniem. To oczywiście dopiero początek możliwości jakie daje pralko-suszarka marki BOSCH. Nastawiona na odpowiedni program wypierze i wysuszy wszystkie ubrania w troskliwy i skuteczny sposób.

Pralko-suszarka BOSCH WNA13400PL do prasowania

Co zawiera zestaw?

Kupując pralko-suszarkę BOSCH WNA13400PL w zestawie otrzymujesz: urządzenie, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.

Pralko-suszarka BOSCH WNA13400PL zestaw

Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Nasi specjaliści ustawią pralko-suszarkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Pamiętaj, że nie usunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem pralko-suszarki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana pralko-suszarka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.

Pralka - suszarka usługa

Dane techniczne

Funkcje

Klasy

Techniczne

Wirowanie

Wymiary

Zużycie

Parametry

Charakterystyka

Bezpieczeństwo użytkowania Blokada przed dziećmi, Zabezpieczenie przed zalaniem
Funkcje dodatkowe ActiveWater Plus, AntiVibration Design, AutoDry, Kontrola piany, Kontrola zrównoważenia wsadu, Ochrona przed zgnieceniem, Pranie wstępne, Silnik EcoSilence Drive, SpeedPerfect, Start/Pauza z opcją dołożenia prania, System automatycznego czyszczenia wymiennika ciepła, VarioDrum, Wash&Dry, Wskaźnik przedozowania, Wybór czasu suszenia
Funkcje parowe Tak
Opóźnienie startu pracy Tak
Rodzaj suszarki Wywiewowa
Silnik inwerterowy Tak
Wyświetlacz elektroniczny Tak
Sterowanie smartfonem Nie
Seria Seria 4
Autodozowanie Nie
System suszenia pompą ciepła Nie
Seria Seria 4
Klasa prania C
Nowa klasa energetyczna E
Klasa emisji hałasu w fazie wirowania programu EKO A
Nowa klasa wirowania B
Kierunek otwierania drzwi W lewo
Poziom hałasu pranie [dB] 47
Poziom hałasu suszenie [dB] 59
System kontroli piany Tak
Wielkość załadunku - pranie [kg] 8
Wielkość załadunku - suszenie [kg] 5
Czas trwania cyklu prania [min] 212
Czas trwania cyklu prania i suszenia [min] 450
Pojemność dla cyklu prania i suszenia [kg] 5
Poziom emisji hałasu w fazie wirowania programu EKO [dB] 70
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min] 1400
Regulacja prędkości wirowania Tak
Wysokość [cm] 84.8
Głębokość [cm] 59
Szerokość [cm] 59.8
Zużycie prądu pranie [kWh/cykl] 1.45
Zużycie prądu pranie z suszeniem [kWh/cykl] 3.85
Zużycie prądu dla cyklu prania 63 kWh = 38.43 zł
Zużycie wody na cykl dla cyklu prania [l] 41
Zużycie wody na cykl dla cyklu prania i suszenia [l] 70
Kolor Biały
Gwarancja 24 miesiące
Wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

Dokumenty do pobrania

Producent

 • Nazwa producenta/importera BSH SPRZET GOSPODARSTWA DOMOWEGO Sp.zo.o.
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  5/5
  7 opinii
  7 użytkowników poleca ten produkt
  Głośność pracy
  5 /5
  Energooszczędność
  5 /5
  Jakość prania
  5 /5
  Jakość suszenia
  5 /5
  Ilość programów
  5 /5
  Prostota obsługi
  5 /5
  Sortuj wg:
  Najbardziej przydatne
  5/5
  Joanna 28 listopada 2021
  Numer jeden
  Jest tak cudowna, że muszę napisać opinię. Pierze tak cicho, że myślałam, że nie działa. Przy obrotach 1000 wyjęte pranie jest prawie suche. Nie ma potrzeby suszenia. Dżinsy i bluzy uprane z funkcją suszenia do prasowania są leciutko wilgotne. Bardzo dobrze dopiera brudne skarpetki i ubrania. Pranie jest super pachnące. Pod względem prania i suszenia jest numer jeden. Dobre funkcje i dobry czas prania. Przy zakupie pralko suszarki czytałam najważniejsze o ilości poboru prądu i wody i o czasie prań. Niektóre inne pralki piorą dużo dłużej i dużo więcej pobierają prądu i wody.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Maria 31 grudnia 2021
  Pozytywna
  Jak zwykle produkty Bosch nie zawodzą. Bardzo estetyczny wygląd i prosta obsługa. Pralka jest bardzo cicha. Podczas suszenia pracuje troszkę głośnej. Bardzo ładnie pierze, a suszenie prosto do szafy jest fantastyczne. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Jeżeli ktoś chce mieć pralkę i suszarkę w jednym to polecam.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Olga 1 grudnia 2021
  Pralko- suszarka Bosch
  Polecam. Akurat była wielka okazja w Media Expert o 400 zł taniej. Jak zwykle nikt mnie nie zawiódł ani Media Expert ani Bosch. Polecam ten produkt. Działa bez zarzutów. Jest cichy. Świetnie dopiera. Suszy też bardzo dobrze.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  mirosław 24 sierpnia 2021
  Pralko-suszarka Bosch WNA13400PL
  Zakupiliśmy z pewną dozą niepewności co do połączonych funkcji tego urządzenia, ale nie zawiedliśmy się - działanie urządzenia pozytywnie nas zaskoczyło, pracuje cicho, dobrze wypiera i odpowiednio wysusza wg zadanego mu działania. Poprzednią pralkę Bosch mieliśmy 19,5 roku bez żadnej naprawy. Polecamy dla wymagających.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  mirosław 25 sierpnia 2021
  Bardzo dobre urządzenie
  Zakupiliśmy z pewną dozą niepewności co do połączonych funkcji tego urządzenia, ale nie zawiedliśmy się - działanie urządzenia pozytywnie nas zaskoczyło, pracuje cicho, dobrze wypiera i odpowiednio wysusza wg zadanego mu działania. Poprzednią pralkę Bosch mieliśmy 19,5 roku bez żadnej naprawy. Polecamy dla wymagających.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Andrzej 5 sierpnia 2021
  Wspaniała
  Naprawdę nie przypuszczałem, że produkt ten jest tak dobry. Żałuję, że tak długo zwlekałem z wymianą starej pralki. Nie czekajcie. Pędźcie do Media Expert. Polecam.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Michał 20 lipca 2021
  Super
  Jak na razie super. Cicha, szybkie tryby prania. I suszenie na gotowo do szafy.
  Czy ta opinia była pomocna?

  Ubezpieczenie Gwarancja Plus

  Gwarancja Plus
  Pełna Ochrona
  Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 5 lat od zakupu.
  Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 5 lat od zakupu.
  Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
  Bez dodatkowej ochrony
  Gwarancja Plus
  Pełna Ochrona
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Bez dodatkowej ochrony
  Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 5 lat od zakupu.
  Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
  Naprawa pralki okaże się niemożliwa lub nieopłacalna? Wymienimy ją na nową!
  Elektroniczny wyświetlacz nie wskazuje ustawień po przepięciu prądu? Naprawimy!
  Urwane drzwiczki lub pęknięty dozownik w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

             

   • Do 18 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 18 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Usługi

   Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

   Usługi realizowane przy dostawie kurierem

   Pakiet Standard (Pralka, Suszarka)

   • Wniesienie
   • Rozpakowanie urządzenia
   • Usunięcie blokad transportowych
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Pakiet Pełen Komfort (Pralka, Suszarka)

   • Wniesienie
   • Rozpakowanie urządzenia
   • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
   • Usunięcie blokad transportowych
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Wypoziomowanie i stabilizacja (z montażem zakupionych w sklepie podkładek antywibracyjnych)
   • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
   • Weryfikacja poziomu twardości wody. Instalacja filtra/magnetyzera zakupionego osobno (w razie konieczności)
   • Sprawdzenie szczelności układu
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Podłączenie zestawu pralki i suszarki

   Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi
   • Wniesienie
   • Usunięcie blokad transportowych
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Montaż łącznika i połączenie urządzeń w zestaw - lista dostępnych łączników
   • Wypoziomowanie i stabilizacja
   • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
   • Sprawdzenie szczelności układu
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Instrukcje

   Instrukcja obsługi Pralko-suszarka BOSCH WNA13400PL
   Pralko-suszarka BOSCH WNA13400PL
   Pralko-suszarka BOSCH WNA13400PL
   Taniej o 700 , 99
   2 899 , 99
   2 199
   00
   73,30 zł x 30 rat 0%
   Teraz 2 raty gratis! Raty 30 x 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   U Ciebie
   W sklepie pojutrze
   Teraz 2 raty gratis! Raty 30 x 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756