Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w listopadzie!

Pralko-suszarka SAMSUNG WD90T954ASH QuickDrive AddWash

(29)
Kod: 346560

Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w listopadzie!

Wielkość załadunku - pranie [kg]: 9
Wielkość załadunku - suszenie [kg]: 6
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1400
Wymiary (GxSxW) [cm]: 60 x 60 x 85
Funkcje: Funkcje parowe, Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Opóźnienie startu pracy, Wyświetlacz elektroniczny
QuickDrive™ - pranie krótsze nawet o połowę
Drzwi AddWash™ - dodawaj w trakcie prania
Zobacz cały opis
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G Dawniej: B
Pralko-suszarka SAMSUNG WD90T954ASH QuickDrive AddWash
Pralko-suszarka SAMSUNG WD90T954ASH QuickDrive AddWash

Cena z kodem obowiązuje do dnia 23.05.2022 godz. 08:59

Nowy
Outlet - od 2 924,00 zł
Cena z kodem
ME21-2305G9
3 339
00

Cena z kodem obowiązuje do dnia 23.05.2022 godz. 08:59

Taniej o 300
4 199 , 00
Cena regularna
3 899
00
4 199 , 00
Cena regularna: 3 899,00 zł
389,90 zł x 10 rat 0%
Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Charakterystyka

Dwie funkcjonalności

Pralka i suszarka 2w1

Jedno urządzenie, które oferuje Ci dwie funkcjonalności.

Krótszy cykl prania

QuickDrive™

Pełny i skuteczny cykl prania jest o połowę krótszy.

EcoBubble zapewnia efektywne pranie w niskich temperaturach

EcoBubble™

Technologia umożliwia efektywne pranie w niskich temperaturach.

Panel Al Control umożliwia dostosowanie ustawień do parametrów użytkowania

Panel AI Control

Automatycznie dostosowuje ustawienia do użytkownika.

Dodawanie ubrań w trakcie prania przez dodatkowe drzwi

AddWash™

Dołóż zapomnianą odzież w trakcie prania przez dodatkowe drzwi.

AirWash zapewnia odświeżenie ubrań bez użycia detergentów

AirWash

Odświeżanie ubrań bez prania i bez używania detergentów.

Zalety pralko-suszarki

Pralko-suszarka ułatwi Ci domowe obowiązki. Urządzenie typu 2w1 sprawdzi się wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona, a więc przede wszystkim w mieszkaniach z małymi łazienkami czy w kawalerkach. Zapewni Ci dwie funkcjonalności i pozwoli zaoszczędzić miejsce, czas oraz pieniądze. Dodatkowo jest intuicyjna w obsłudze, dlatego jeszcze łatwiej zyskasz czyste i wysuszone ubrania.

Więcej miejsca

Oszczędność miejsca

Standardowe rozmiary odpowiednie do każdej łazienki.

Kupując jedno urządzenie oszczędzamy pieniądze

Oszczędność pieniędzy

Dwie funkcjonalności bez kupowania dwóch urządzeń.

Komfortowe użytkowanie

Komfort użytkowania

Ciesz się salonem i sypialnią bez rozstawionej tradycyjnej suszarki.

Delikatne działanie

Bezpieczne ubrania

Delikatne działanie z myślą o wymagających tkaninach.

QuickDrive™ to krótszy o 50% czas prania

QuickDrive™ to pranie o 50% krótsze z oszczędnością 20% energii elektrycznej i z zachowaniem pełnej skuteczności*. To efekt zastosowania specjalnej konstrukcji bębna Q-Drum™, na który składa się bęben główny oraz pulsator, czyli niezależnie obracająca się płyta tylna. Ruch ubrań jest teraz wielokierunkowy, co powoduje szybsze i efektywniejsze usuwanie zabrudzeń.

* Testowany na serii Samsung WW8000T w porównaniu z WW6500K. Oszczędność do 50%  i 20% energii elektrycznej czasu przy programie Bawełna (40°C, połowa wsadu) z jakością prania ±5% na podstawie danych Intertek.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Technologia EcoBubble™ łączy na początku prania detergent z wodą i powietrzem, tworząc aktywną pianę. Jest ona odpowiedzialna za skuteczne usuwanie zabrudzeń już w niskich temperaturach*. Wnika w głąb tkanin i rozpuszcza brud, równocześnie dbając o zachowanie kolorów i struktury materiałów. Pranie w niskiej temperaturze oznacza także większą energooszczędność**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić.  ** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła aktywnej piany EcoBubble

Aktywna piana usuwa zabrudzenia w niskiej temperaturze

Pranie w niskiej temperaturze

Aktywna piana przenika przez tkaniny, efektywnie usuwając zabrudzenia.

Pranie w niskiej temperaturze pomaga ochronić tkaniny

Dodatkowa ochrona tkanin

Pranie w niskiej temperaturze jest łagodniejsze dla tkanin.

Niska temperatura wody zapewnia mniejsze zużycie prądu

Zwiększona energooszczędność

Niska temperatura wody pozwala na mniejsze zużycie prądu.

Inteligentny panel AI Control

Nowa linia urządzeń Samsung jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Dzieje się tak za sprawą inteligentnego panelu AI Control, który uczy się sposobu, w jaki korzystasz z urządzenia i dostosowuje do niego ustawienia prania i suszenia. Podpowie Ci także, który cykl suszenia wybrać, opierając się na zakończonym cyklu prania. Równie prosto steruje się pralko-suszarką z poziomu aplikacji SmartThings – możesz to zrobić z dowolnego miejsca*.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

Kobieta w stroju sportowym siedzi na podłodze a obok niej jest piłka do ćwiczeń

Personalizacja ustawień i parametrów

Sztuczna inteligencja analizuje wybierane przez Ciebie opcje oraz programy i na ich podstawie sugeruje ustawienia odpowiednie do Twojego stylu życia.

Możliwość sterowania urządzeniem za pomocą aplikacji

Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

Kontroluj i steruj urządzeniem zdalnie za pomocą aplikacji SmartThings. Możesz włączyć urządzenie z dowolnego miejsca lub wybrać odpowiedni program dla danego wsadu.

Dodatkowe drzwi AddWash™

Możliwość dodania zapomnianych ubrań w trakcie prania

Dodatkowe drzwi AddWash™ otworzysz nawet w trakcie prania! W ten sposób dodasz do niego zapomnianą koszulę czy skarpetę. Możesz również uzupełnić detergent albo płyn zmiękczający*. To dobre rozwiązanie, jeśli część odzieży pierzesz ręcznie i chcesz ją tylko wypłukać i odwirować w pralko-suszarce. Ułatwiają wietrzenie urządzenia po zakończonym cyklu.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Praktyczne programy prania i suszenia

AirWash

Bez prania i stosowania detergentów wyeliminujesz nieprzyjemne zapachy z odzieży. Technologia AirWash do działania wykorzystuje jedynie gorące powietrze. W jednym cyklu odświeży ubrania ważące do 1 kg.

Higienicznie czyste pranie

Wysoką skuteczność usuwania zabrudzeń zapewnia Higieniczna para. Możesz bez aktywowania Prania wstępnego pozbyć się nawet trudnych plam. Pozwala na to gorąca para, która przenika przez tkaniny, likwidując brud i do 99,9% bakterii* oraz alergenów**.


* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Krótszy czas prania 39 minut

Czyste ubrania w 39 minut

Zaledwie 39 minut zajmuje wypranie ubrań z zachowaniem pełnej skuteczności*. Przyczynia się do tego połączenie silnego natrysku Speed Spray z intensywnym wirowaniem, które skracają czas płukania oraz usuwania wody z tkanin.


* Na podstawie testów dla wsadu 5 kg przy użyciu programu Super szybkiego.

Co jeszcze oferuje pralko-suszarka Samsung?

Pralko-suszarka Samsung WD90T954ASH to szybko i bez kłopotu wyprane oraz wysuszone ubrania. Łatwiej zadbasz o czystość wnętrza urządzenia z dedykowanymi systemami odpowiadającymi za usuwanie zanieczyszczeń z bębna i szuflady na detergent. Prościej pozbędziesz się uporczywych plam, korzystając z funkcji Aktywnej piany. Dodatkowo komfort użytkowania podnosi jego cicha* i wydajna** praca zapewniana przez silnik Digital Inverter.


* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym. ** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

Utrzymanie bębna w czystości

Czyszczenie bębna+

Czyszczenie bębna+ wykorzystuje moc strumienia wody i szybkiego wirowania, aby wyczyścić wnętrze pralki. Utrzymuje bęben i gumowy kołnierz w czystości. Usuwa do 99,9% bakterii odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach*. Aktywuj program, gdy na wyświetlaczu zobaczysz odpowiedni komunikat**.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki. ** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

Szuflada StayClean usuwa pozostałości po detergentach

Szuflada StayClean

Szuflada StayClean otrzymała specjalny system przepłukiwania wodą. Dokładnie usuwa z niej pozostałości po detergentach i płynach zmiękczających. Bez ręcznego czyszczenia i bez używania środków chemicznych przywrócisz jej idealną czystość.

Funkcja Aktywnej piany pozwala na pozbycie się trudnych plam

Aktywna piana

Funkcja Aktywnej piany aktywuje namaczanie tkanin jeszcze przed rozpoczęciem prania. Pozwala to łatwiej i skuteczniej usunąć trudne plamy z ubrań czy obrusów*. Włącz ją, gdy na tkaninach zauważysz plamy z trawy, sosów czy owoców.


* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

Duża pojemność wnętrza bębna

 Duża pojemność

Jeden cykl pozwala na wypranie do 9 kg odzieży. Natomiast podczas suszenia w bębnie może znajdować się do 6 kg tkanin.

Cichą pracę i 10 lat gwarancji zapewnia silnik Digital Inverter

Digital Inverter

Silnik Digital Inverter to nowoczesna bezszczotkowa konstrukcja, zapewniająca cichą pracę i dłuższą żywotność silnika. Producent przyznał mu 10 lat gwarancji.

Wnętrze bębna zapobiega rozciąganiu tkanin

Bęben Swirl+

Specjalnie wypolerowane otwory w bębnie lepiej zabezpieczają Twoje ubrania przed zaciąganiem się ich włókien czy mechaceniem.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

Porównaj produkty

Przód pralko - suszarki Samsung
Przód pralko - suszarki Samsung
Przód pralko - suszarki Samsung

WD90T954ASH

WD90T754ABH

WD80T554DBX

QDrive™

-

AddWash™

EcoBubble™

AI control

Pranie parowe

Super Speed

39 min

39 min

-

AirWash

Kompresor Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

Aktywna piana

Szuflada StayClean

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek prania

9 kg

9 kg

8 kg

Załadunek suszenia

6 kg

6 kg

5 kg

Obroty rpm

1400

1400
1400

Ilość programów

23

23

22

Kolor

Biały

Biały

Inox

Kolor drzwi

Czarny

Czarny

Czarny

Wyświetlacz

Best

Better

Basic

Poziom głośności prania

49 dB(A)

54 dB(A)

54 dB(A)

Poziom głośności suszenia

62 dB(A)

59 dB(A)

59 dB(A)

Klasa energetyczna

B

B

B

Wymiary (WxSxG) mm

600x850x600

600x850x650

600x850x600

Waga netto

81 kg

71 kg

71 kg

Warto wiedzieć

Czy warto kupować pralko-suszarkę?

To świetne rozwiązanie, gdy masz ograniczoną przestrzeń. W jednym urządzeniu zyskujesz dwie funkcjonalności. Pomoże Ci wyprać i wysuszyć odzież. Kupując urządzenie 2w1 zyskujesz więcej miejsca, które możesz wykorzystać na kabinę prysznicową albo szafkę na ręczniki. Dodatkowo nie będziesz już potrzebować tradycyjnej suszarki. To wygoda oraz oszczędność czasu, gdy nie trzeba już rozwieszać prania ani przekładać odzieży z pralki do suszarki. Wybierając urządzenie Samsung możesz liczyć na jego intuicyjną, prostą obsługę.

Do czego służy technologia AirWash?

Technologia AirWash wykorzystuje podgrzane powietrze, by usunąć z odzieży nieprzyjemne zapachy dymu tytoniowego, środków chemicznych, smażonych potraw czy potu. Taka dezodoryzacja przeznaczona jest do ubrań, które założyłeś i nie chcesz ich jeszcze prać albo do odzieży zewnętrznej: kurtek, wełnianych płaszczy, marynarek.

Czy na wypranych w pralce Samsung ubraniach pozostają resztki detergentu?

W technologii EcoBubble™ detergent łączy się z wodą i powietrzem na początku prania, tworząc aktywną pianę. Wypłukanie z tkanin rozpuszczonego proszku jest więc łatwiejsze, nie pozostają także zacieki na ciemnych ubraniach.

Do czego służy funkcja Aktywnej piany?

To najlepszy sposób, by usunąć uporczywe plamy z ubrań czy obrusu. Tkaniny przed właściwym praniem zostają namoczone w aktywnej pianie, która tworzy się z detergentu, wody i powietrza przez poruszający się bęben. Bąbelki równomiernie wnikają w ubrania i rozpuszczają zanieczyszczenia. Nie musisz już kupować drogich odplamiaczy.

Jakie programy ma pralko-suszarka Samsung?

Pralko-suszarka Samsung WD90T954ASH otrzymała aż 23 automatyczne programy. Pomogą Ci uzyskać perfekcyjne rezultaty prania i suszenia. Są przeznaczone dla różnych ubrań np.: dla odzieży wierzchniej, sportowej czy dla koszul. W zależności od rodzaju tkanin możesz wybrać program dla bawełny, tkanin delikatnych, syntetycznych lub wełnianych. Posiada program Pranie Szybkie 15’, który możesz użyć gdy Ci się spieszy. Do odświeżenia tkanin skorzystaj z programu AirWash, a gdy chcesz mieć higienicznie czyste ubrania użyj programu Higieniczna para. Nie musisz ręcznie myć bębna – także do tego masz specjalny program Czyszczenie bębna+.Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Nasi specjaliści ustawią suszarkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Pamiętaj, że nie usunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem suszarki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana suszarka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.


Pralka - suszarka usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Wielkość załadunku - pranie [kg] 9
Wielkość załadunku - suszenie [kg] 6
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min] 1400
Wymiary (GxSxW) [cm] 60 x 60 x 85
Kierunek otwierania drzwi W lewo
Poziom hałasu pranie [dB] 52
Nowa klasa energetyczna E
Funkcje Funkcje parowe, Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Opóźnienie startu pracy, Wyświetlacz elektroniczny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
29 opinii
29 użytkowników poleca ten produkt
Głośność pracy
4.8 /5
Energooszczędność
4.9 /5
Jakość prania
5 /5
Jakość suszenia
5 /5
Ilość programów
5 /5
Prostota obsługi
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (17)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Krystian 19 kwietnia 2022
Nowa jakość prania
Do tej pory myśleliśmy, że pralka to po prostu element wyposażenia domu. Pralko-suszarka WD90T954ASH Samsung zmieniła nasze podejście i stała się czymś znacznie więcej. Asystentem, który pozwala oszczędzać czas i nerwy! Ale od początku... Drzwi AddWash to idealne rozwiązanie dla zapominalskich, ileż to razy wcześniej traciliśmy cierpliwość, znajdując zapomniane elementy garderoby do uprania, 5 minut po wstawieniu pralki. Teraz ten problem nie istnieje! AirWash to z kolei idealna opcja dla młodych rodziców. Zabija bakterie bez konieczności prasowania wszystkich elementów garderoby malucha. A każda mama wie, że prasowanie skarpetek czy piżamek potrafi być naprawdę mozolne. Żona jest zachwycona! No i suszenie. Kto mieszka w Polsce, ten zdaje sobie sprawę, że pogoda potrafi być tu naprawdę kapryśna i szybkie wysuszenie ubrań staje się w najbardziej newralgicznym momencie niemożliwe. A pakowanie wilgotnych ubrań do wakacyjnej walizki to nic przyjemnego. Dzięki tej pralko - suszarce mamy czyste i suche ubrania zawsze, kiedy tego potrzebujemy. A poza tym ten sprzęt jest po prostu ładny i świetnie prezentuje się w łazience, co też nie pozostaje bez znaczenia. W skrócie, polecam, bo od kiedy dokonaliśmy zakupu, zupełnie zmieniliśmy swoje podejście do prania. Przestało być męczącym obowiązkiem, a to jest warte każdej ceny. #akcjalaczproduktydlawygody
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Przemysław 3 maja 2022
#akcjalaczproduktydlawygody
#akcjalaczproduktydlawygody pralko-suszarkę użytkujemy tydzień czasu jesteśmy zadowoleni. Pierwszy raz zakupiliśmy pralkę z suszarką. Wcześniej użytkowaliśmy pralkę i suszarkę osobno mieliśmy wątpliwości przed zakupem połączenia tych dwóch produktów razem. Byliśmy w błędzie po wstawieniu pralko-suszarki mamy więcej przestrzeni w łazience, piękny wygląd który dopełnia wygląd naszej łazienki. Dzięki połączeniu telefonu z pralką mogę nadzorować pranie i nadzorować męża czy ją opróżnia. Dzięki drzwiczkom addwash mogę dodać ubrania w trakcie prania. Posiada sporo programów dzięki którym możemy sami zdecydować w jaki sposób prać. Ubrania mięciutkie i znakomicie wysuszone. Jest cicha, pranie w niskich temperaturach efektywnie usuwa zabrudzenia. Posiada czyszczenie bębna którego brakowało mi we wcześniejszej pralce i suszarce. Posiada funkcję parowe które muszę przetestować. Duża pojemność i co najważniejsze czas prania i suszenia dostosowuje się do pojemności. Spośród przeglądanych pralko-suszarek była wysoko w rankingach. Jesteśmy mega zadowoleni i polecamy. Pozdrawiam
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Przemo 3 maja 2022
#akcjalaczproduktydlawygody
#akcjalaczproduktydlawygody pralko-suszarkę użytkujemy tydzień czasu jesteśmy zadowoleni. Pierwszy raz zakupiliśmy pralkę z suszarką. Wcześniej użytkowaliśmy pralkę i suszarkę osobno mieliśmy wątpliwości przed zakupem połączenia tych dwóch produktów razem. Byliśmy w błędzie po wstawieniu pralko-suszarki mamy więcej przestrzeni w łazience, piękny wygląd który dopełnia wygląd naszej łazienki. Dzięki połączeniu telefonu z pralką mogę nadzorować pranie i nadzorować męża czy ją opróżnia Dzięki drzwiczkom addwash mogę dodać ubrania w trakcie prania. Posiada sporo programów dzięki którym możemy sami zdecydować w jaki sposób prać. Ubrania mięciutkie i znakomicie wysuszone. Jest cicha, pranie w niskich temperaturach efektywnie usuwa zabrudzenia. Posiada czyszczenie bębna którego brakowało mi we wcześniejszej pralce i suszarce. Posiada funkcję parowe które muszę przetestować. Duża pojemność i co najważniejsze czas prania i suszenia dostosowuje się do pojemności. Spośród przeglądanych pralko-suszarek była wysoko w rankingach. Jesteśmy mega zadowoleni i polecamy. Pozdrawiam
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Tomasz 20 kwietnia 2022
Dobra pralko-suszarka
To już moja druga pralko-suszarka z rodziny SAMSUNGa. Sprzęt dostarczony szybko i sprawnie, urządzenie sprawia wrażenie dobrego wykonania a reszta okaże się w praniu. Szkoda tylko, że poprzednie urządzenie firmy SAMSUNG WD7101CKW jest do wyrzucenia ponieważ nie można do niego dokupić części tj. nowego krzyżaka. Wolałbym naprawić starą pralkę tym bardziej, że byłem z niej zadowolony. Duży plus za możliwość sterowania przez aplikację oraz fajna koncepcja małych drzwiczek do dodawania prania. Jeśli chodzi o wygląd to mogłoby być lepiej. #akcjalaczproduktydlawygody
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Krystian 22 kwietnia 2022
Pranie, które stało się przyjemnością
Wypełnianie obowiązków domowych potrafi być uciążliwe. Ale nie z naszą nową pralko-suszarką! Brzmi to nader optymistycznie? No to posłuchajcie i oceńcie sami! Panel, który zapamiętuje preferencje prania i opcja AddWash to funkcje, które zmieniły nasze myślenie o praniu ubrań. Opcja czyszczenia parą bez użycia detergentów to prawdziwe złoto w dobie pandemii. Dodatkowo cicha praca urządzenia i doskonały design sprawiają, że każda złotówka wydana na pralko - suszarkę Samsung była świetną inwestycją.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Robert 10 lutego 2022
Opinia pozakupowa
To dopiero pierwsze dni z nową pralko-suszarką. Sam proces zakupu i dostawy przebiegł w błyskawicznym tempie. Zero problemu z wniesieniem ciężkiej pralki na piętro. Rozpakowanie i uruchomienie banalnie proste. Wygląd bardzo estetyczny. Teraz czas na dogłębniejsze testy.
Czy ta opinia była pomocna?
4.2/5
jacek 4 lutego 2022
Zawód
Ładna pralka wykonanie współczesne. Pralka hałasuje - stuka piszczy i łomoce. W porównaniu z poprzednią, sprzed 14 lat (która 14 lat pracowała bez napraw!) wypada marnie.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
marek z T. 26 listopada 2021
Znakomita
REWELACJA!!! Jesteśmy wraz z żoną szczęśliwymi posiadaczami pralko-suszarki Add Wash od ponad miesiąca. Nigdy wcześniej nie mieliśmy doświadczeń z suszarkami. Do tej pory nie chciało mi się wierzyć, że efektywność suszenia w urządzeniu jest na takim poziomie aby można było zawartość włożyć do szafy lub na siebie. Okazuje się, że byłem w błędzie. Suszy znakomicie!!! Pierze równie znakomicie!!! Znajomi odradzali nam urządzenia typu combo, tym razem to oni się mylili. Pralko-suszarka QuickDrive Add Wash okazała się strzałem w "10". Oszczędność miejsca oraz jak się okazało aspekt ekonomiczny (jedno urządzenie jest wyraźnie tańsze od dwóch) są nie do przecenienia. Oczywiście cena to rzecz względna, zależna od zasobności portfela. Wydaje nam się jednak, że nasz ostatni zakup kapitalnie realizuje aspekt cena-jakość, w dodatku #AkcjaLaczProduktyDlaWygody pozwala dodatkowo zaoszczędzić parę złotych. Pralka jest bardzo solidnie wykonana, cicha (choć nieco głośniejsza od naszego poprzedniego Electroluxa) i bardzo efektywna. Drzwiczki Ad Wash to rewelacja, aż dziw, że inne firmy na to nie wpadł. Pewnym minusem jest brak możliwości sterowania czasem programów, ale ich "obfitość" pozwala dopasować "coś dla siebie". W dodatku możliwość zmiany temperatury i ilości płukań daje dodatkowe opcje modyfikacji prania. No i wygląd... jeśli sprzęt AGD może być ładny to ten akurat prezentuje się bardzo atrakcyjnie... W każdym razie żona jest zachwycona, a to rzecz bezcenna.. Polecam gorąco zarówno urządzenie jak i promocję #AkcjaLaczProduktyDlaWygody!!!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Sylwia 20 października 2021
Rewelacyjna pralko-suszarka
#akcjalaczproduktydlawygody Świetny sprzęt ułatwiający życie i oszczędzający mnóstwo czasu od pierwszego dnia użytkowania. Mnogość programów i funkcji dodatkowych oraz zapamiętywanie programów sprawia, że każdy znajdzie te dla siebie, bo wiadomo, że ciężko korzystać ze wszystkiego. Co najważniejsze- idealnie suszy, pranie mięciutkie i ciepłe. Funkcja opóźnienia końca programu pozwala na wyciągnięcie świeżo-wysuszonego prania po przyjściu z pracy i włożenia prosto do szafy. AddWash to idealne rozwiązanie w moim domu- głównie dla tej opcji wybrałam model tej marki, inne konkurencyjne tego nie mają. Da się dorzucić po starcie też większe rzeczy niż skarpetki. Do tego sprzęt prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie. Miałam zabudowywać, ale zastanawiam się czy jest potrzeba. Wirowanie bardzo ciche pomimo 1400 obrotów, suszenie też pozytywnie mnie zaskoczyło, można suszyć spokojnie w nocy w mieszkaniu w bloku. Polecam wszystkim ceniącym czas i szukającym niezawodnego, nowoczesnego sprzętu.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Emil 11 listopada 2021
#akcjalaczproduktydlawygody
#akcjalaczproduktydlawygody Pralko-suszarka to był strzał w dziesiątkę! Ilość funkcji jest zadawalająca, każdy znajdzie coś dla siebie. Ubrania są świeże, pachnące i czyste, dodatkowa funkcja eco bubble idealnie radzi sobie z plamami i zabrudzeniami. Suszarka przy dwójce dzieci to niezwykła wygoda zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Bardzo cicha w użytkowaniu. A dzięki połączeniu z aplikacją smart mogę sprawdzać na jakim etapie jest pranie czy suszenie. Polecam każdemu kto zastanawia się nad zakupem! Na pewno kupiłbym ponownie. Dodatkowym atutem jest nowoczesny design. Drzwiczki umożliwiające dorzucenie rzeczy na każdym etapie prania są genialne. W końcu nie trzeba stopować wszystkiego i czekać jak odblokują się drzwi.
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Elektroniczny wyświetlacz nie wskazuje ustawień po przepięciu prądu? Naprawimy!
Urwane drzwiczki lub pęknięty dozownik w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Wariant zawiera wszystkie korzyści Ochrony Podstawowej oraz dodatkowo:
Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Naprawa pralki okaże się niemożliwa lub nieopłacalna? Wymienimy ją na nową!
Elektroniczny wyświetlacz nie wskazuje ustawień po przepięciu prądu? Naprawimy!
Urwane drzwiczki lub pęknięty dozownik w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Usługi

  Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

  Usługi realizowane przy dostawie kurierem

  Pakiet Standard (Pralka, Suszarka)

  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Usunięcie blokad transportowych
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Zabranie pozostałości opakowania

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Pakiet Pełen Komfort (Pralka, Suszarka)

  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
  • Usunięcie blokad transportowych
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Wypoziomowanie i stabilizacja (z montażem zakupionych w sklepie podkładek antywibracyjnych)
  • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
  • Weryfikacja poziomu twardości wody. Instalacja filtra/magnetyzera zakupionego osobno (w razie konieczności)
  • Sprawdzenie szczelności układu
  • Zabranie pozostałości opakowania

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Podłączenie zestawu pralki i suszarki

  Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi
  • Wniesienie
  • Usunięcie blokad transportowych
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Montaż łącznika i połączenie urządzeń w zestaw - lista dostępnych łączników
  • Wypoziomowanie i stabilizacja
  • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
  • Sprawdzenie szczelności układu
  • Zabranie pozostałości opakowania

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi Pralko-suszarka SAMSUNG WD90T954ASH QuickDrive AddWash
  Pralko-suszarka SAMSUNG WD90T954ASH QuickDrive AddWash
  Pralko-suszarka SAMSUNG WD90T954ASH QuickDrive AddWash

  Cena z kodem obowiązuje do dnia 23.05.2022 godz. 08:59

  Nowy
  Outlet - od 2 924,00 zł
  Cena z kodem
  ME21-2305G9
  3 339
  00

  Cena z kodem obowiązuje do dnia 23.05.2022 godz. 08:59

  Taniej o 300
  4 199 , 00
  Cena regularna
  3 899
  00
  4 199 , 00
  Cena regularna: 3 899,00 zł
  389,90 zł x 10 rat 0%
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756