Suszarka MIELE TWC364 WP

Kod: 492895
Porównaj
Wielkość załadunku [kg]: 9
Typ suszarki: Kondensacyjna
Wymiary (GxSxW) [cm]: 60 x 59.6 x 85
Roczne zużycie prądu: 225 kWh = 173.25 zł
Poziom hałasu [dB]: 66
Funkcje: Sterowanie smartfonem, Wyświetlacz elektroniczny, Możliwość montażu na pralce, System suszenia pompą ciepła
Pielęgnacja prania - bęben SoftCare 9 kg 
Pranie pachnące zapachem-FragranceDos
Zobacz opis produktu
Suszarka MIELE TWC364 WP
Suszarka MIELE TWC364 WP
5 209 99
260,49 zł x 20 rat 0%

I do września nie płacisz!

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Odbieramy zużyty sprzęt

I do września nie płacisz!

Odbieramy zużyty sprzęt

Opis produktu

Szybkie suszenie przy najwyższej wydajności energetycznej

Najwyższa skuteczność kondensacji

Ważnym kryterium jakości suszarki kondensacyjnej jest jej szczelność. Im mniej wilgotnego i ciepłego powietrza suszącego ulatnia się z urządzenia, tym wyższy jest efekt kondensacyjny. Ponadto duża utrata wilgoci w zamkniętych pomieszczeniach jest bardzo nieprzyjemna: osadzająca się wilgotna para może spowodować pleśnienie ścian. Suszarki MIELE osiągają najlepsze wartości szczelności - i dzięki temu najwyższą klasę efektywności kondensacji.

Suszarka MIELE TWC364 WP szczelność kondensacja

Technologia EcoDry

Technologia EcoDry gwarantuje na stałe niskie zużycie energii i krótki czas suszenia. Dzięki efektywnej współpracy opatentowanego systemu filtrów MIELE z bezobsługowym wymiennikiem ciepła kłaczki nie mają żadnych szans, żeby zapchać wymiennik ciepła i zmniejszyć wydajność urządzenia. Suszarki z pompą ciepła MIELE z EcoDry pracują zawsze ekonomicznie – przez cały czas działania urządzenia.

Suszarka MIELE TWC364 WP mniejsze zużycie energii

Bezobsługowy wymiennik ciepła

W suszarkach z pompą ciepła MIELE wymiennik ciepła jest chroniony przez efektywny system filtracji i nie musi być czyszczony. W ten sposób gwarantowane jest stale niskie zużycie energii - przez całe życie urządzenia.

Suszarka MIELE TWC364 WP wymiennik ciepła

Silnik ProfiEco

Silnik ProfiEco firmy MIELE to wyjątkowo wydajny napęd falownikowy, który jest niezwykle ekonomiczny i cichy. Ponieważ silnik jest sterowany elektronicznie, nie potrzebuje szczotek węglowych i dzięki temu nie ulega zużyciu. Skuteczna i wygodna pielęgnacja prania przez wiele lat.

Pralko-suszarka MIELE WTD280 WCS 8/5kg 1600 obr silnik cicha praca

Testowane na 20 lat użytkowania

Gdy niektórzy producenci testują silniki na 3000 godzin, my testujemy stałą wydajność nawet na 10 000 godzin. 1 Dzień i noc. Kompleksowo i precyzyjnie. Aby każdego roku cieszyli się Państwo doskonałymi rezultatami.

Pralko-suszarka MIELE WTD280 WCS 8/5kg 1600 obr testowanie

Zintegrowane odprowadzanie wody kondensacyjnej

Wszystkie suszarki z pompą ciepła MIELE są wyposażone w zintegrowane odprowadzanie wody kondensacyjnej ze zwijaczem węża. Dzięki temu kondensat można odpompować bezpośrednio do umywalki lub syfonu – bez konieczności opróżniania pojemnika na kondensat.

Suszarka MIELE TWC364 WP odprowadzanie wody

Łączenie urządzeń w sieć z MIELE@home

Dzięki innowacyjnemu systemowi MIELE@home można w pełni korzystać z potencjału urządzeń MIELE na co dzień. Wszystkie inteligentne urządzenia domowe MIELE można wygodnie i bezpiecznie łączyć w sieć. Obsługa jest prosta – przez aplikację MIELE, obsługę głosową lub integrację z istniejącymi rozwiązaniami dla inteligentnego domu. Łączenie w sieć odbywa się za pośrednictwem domowego routera WLAN i chmury MIELE Cloud.

Pralko-suszarka MIELE WTD280 WCS 8/5kg 1600 obr łączenie WIFI zdalne sterowanie

Komfortowy w użyciu filtr kłaczków

Dzięki inteligentnemu filtrowi kłaczków MIELE nareszcie uwolnisz się od uciążliwych kłaczków. Filtr kłaczków jest też niezwykle komfortowy: gdy pojawi się komunikat „Wyczyścić drogi powietrzne“, filtr kłaczków MIELE z łatwością można oczyścić, wysuwając go do przodu. Szczególnie gładkie powierzchnie sita sprawiają, że czyszczenie jest niezwykle proste. Filtr kłaczków i pranie są zawsze od siebie oddzielone – to gwarancja prania bez kłaczków.

Suszarka MIELE TWC364 WP filtr kłaczków

Bęben SoftCare

Dzięki strukturze powierzchni w formie plastra miodu bęben SoftCare MIELE pomiędzy ścianką bębna a tekstyliami tworzy się cienka warstwa wody. Na niej ślizga się pranie w sposób bardzo delikatny, co je chroni optymalnie. Dzięki zmniejszonym i wypolerowanym na brzegach otworom Państwa tkaniny są chronione przed mechaceniem i zaciąganiem. Ciała obce jak klamerki do bielizny czy druty ze staników nie mogą przedostać się do pompy.

Pralko-suszarka MIELE WTD280 WCS 8/5kg 1600 obr bęben plaster miodu

Ochrona przed zagniataniem

Jeśli nie mogą Państwo wyjąć tekstyliów bezpośrednio po zakończeniu programu, funkcja ochrony przed zagniataniem zadba o to, aby pranie w regularnych odstępach czasu było napuszane i się nie gniotło.

Suszarka MIELE TWC364 WP ochrona przed zagniataniem

Technologia pompy ciepła

Suszarki z pompą ciepła są znane przede wszystkim ze swojej wysokiej efektywności energetycznej. Dzięki temu pranie jest suszone szczególnie oszczędnie. Niskie temperatury technologii pompy ciepła chronią jednak również cenne tkaniny w Państwa praniu. Dzięki temu także wrażliwe tekstylia mogą zostać wygodnie wysuszone.

Suszarka MIELE TWC364 WP technologia pompy ciepła

Suszenie „w punkt“ – PerfectDry

Ten system gwarantuje, że pranie będzie dobrze wysuszone – także w przypadku wody o dużej zawartości wapnia. Nie jest to takie oczywiste w przypadku braku funkcji PerfectDry, ponieważ zawartość wapnia w wodzie wpływa na pomiar wilgotności resztkowej i na wynik suszenia. System PerfektDry precyzyjnie dopasowuje parametry suszenia do aktualnej zawartości wapnia w wodzie. Dzięki temu zawsze uzyskiwany jest żądany stopień wysuszenia.

Suszarka MIELE TWC364 WP perfekcyjne suszenie

System zapachowy FragranceDos

Za pomocą kapsułek zapachowych MIELE pranie nabierze podczas suszenia Twojego ulubionego zapachu. Zapachy powstają w rodzinnej firmie na południu Francji, która zajmuje się kreowaniem zapachów już od 1871 roku. Dzięki zastosowaniu opatentowanych procesów uzyskuje się wartościowe esencje zapachowe. Wynik: przyjemnie świeży i naturalny zapach prania do 4 tygodni. W zależności od modelu można wykorzystać jeden lub nawet dwa zapachy.

Suszarka MIELE TWC364 WP zapach kapsułki

Zawartość zestawu

Kupując suszarkę MIELE TWC364 WP w zestawie otrzymujesz: urządzenie, instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Nasi specjaliści ustawią suszarkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Pamiętaj, że nie usunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem suszarki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana suszarka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.

Pralka - suszarka usługa

ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Wielkość załadunku [kg]: 9
Typ suszarki: Kondensacyjna
Wymiary (GxSxW) [cm]: 60 x 59.6 x 85
Roczne zużycie prądu: 225 kWh = 173.25 zł
System suszenia pompą ciepła: Tak
Silnik inwerterowy: Nie
Funkcje parowe: Nie
Poziom hałasu [dB]: 66
Funkcje: Sterowanie smartfonem, Wyświetlacz elektroniczny, Możliwość montażu na pralce, System suszenia pompą ciepła

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Suszarka MIELE TWC364 WP

Inne produkty w kategorii:

Suszarka MIELE TWC364 WP
Suszarka MIELE TWC364 WP
5 209 99
260,49 zł x 20 rat 0%

I do września nie płacisz!

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Odbieramy zużyty sprzęt

I do września nie płacisz!

Odbieramy zużyty sprzęt

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 5209,99 zł
5 209 99