Polecane produkty podobne

Opis produktu

Pielęgnacja sierści u psów ze średnim i długim włosem powinna być prowadzona, oprócz szczotki, również przy pomocy grzebienia. W szczególności sierść za uszami, na ogonie, pod brzuchem i na tylnych kończynach, ma tendencje do splątywania się i powinna być regularnie czesana. Zwykle czesanie rozpoczyna się rzadszym grzebieniem, a później w zależności od rodzaju włosa kończy się grzebieniem o średniej gęstości lub gęstym.


Zgrzebło WAHL:

- Polecane dla średnich i długich włosów.
- Usuwa martwe włosy i pozwala na rozczesanie sierści.
- Bezpieczne przy codziennym użytkowaniu
- Miękki i antypoślizgowy uchwyt

Wymiary: 11 × 15 × 2 cm


Istotne jest, aby nie sprawiać zwierzęciu bólu podczas pielęgnacji, dlatego w razie wątpliwości należy zastosować zgrzebło lub grzebień o rzadszych zębach, który daje się swobodnie przesuwać przez włosy.

Uwaga!
Pamiętaj, żeby czesać swojego pupila, gdy jego włosy będą suche, gdyż mokre włosy mają tendencję do łamania się.

Czesanie psa jest bardzo ważne, dlatego zaleca się czesać lub szczotkować jego włosy raz w tygodniu, gdyż przyczynia się to nie tylko do pięknej i błyszczącej sierści, ale również pobudza krążenie krwi do skóry. Dodatkowo szczotkując pupila można zauważyć rany, kleszcze i inne pasożyty.

Dane techniczne

Parametry

Kolor: Zielono-biały
Materiał: Guma, Plastik, Stal nierdzewna
Rodzaj: Zgrzebło
Rodzaj sierści: Długa
Wielkość rasy: Duża, Średnia
Zalety: Antypoślizgowa rączka, Usuwanie martwych włosów
Przeznaczenie: Dla psa

Producent

 • Nazwa producenta/importera: Wahl
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Zgrzebło WAHL Animal Undercoat Rake 858457-016

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756