Spraw, że spacery z Twoim psem nabiorą kolorów! Smycz Go Shine 4,5 m z konfigurowalnym podświetleniem LED nie tylko prezentuje się znakomicie, ale też zwiększa Wasze bezpieczeństwo w ciemności - wbudowana latarka doskonale oświetli Wam drogę. Produkt został wyposażony w półautomatyczną blokadę, dzięki której zyskasz niezbędną kontrolę nad swoim pupilem. Do ładowania smyczy służy oddzielna baza magnetyczna.
Na obu stronach smyczy znajdziesz stylowe, świecące okręgi. Barwę podświetlenia ustawisz za pomocą wbudowanego panelu dotykowego. Kilka dostępnych kolorów i efektów pozwoli Ci idealnie dostosować smycz do swoich upodobań i nadać jej jedyny w swoim rodzaju charakter. Z PETKIT wyróżnisz się z tłumu!
Właściciele czworonogów często muszą zabierać swoich podopiecznych na spacery po zmroku. Nietrudno wtedy o wypadek - w ciemności łatwo przeoczyć wystający krawężnik, o który można się potknąć, a także niebezpieczne dla psich łapek rozbite szkło. Dlatego smycz Go Shine została wyposażona w latarkę o dużym zasięgu, która pozwoli Ci bezpiecznie prowadzić pupila również w nocy.
Obsługa Go Shine jest bajecznie prosta. Aby błyskawicznie zablokować smycz, wystarczy nacisnąć umieszczony w łatwo dostępnym miejscu przycisk. Już nie musisz się obawiać, że Twój psiak nagle wybiegnie na ruchliwą ulicę lub ruszy w kierunku nadchodzącego z naprzeciwka innego zwierzaka. Z PetKit możesz mieć pewność, że Twój pupil będzie zawsze blisko Ciebie i nie wymknie Ci się spod kontroli.
Każdy właściciel psa wie, że odpowiednie działanie smyczy jest niezbędne, aby zapewnić bezpieczeństwo jemu oraz innym użytkownikom parków, lasów czy chodników. Mechanizm Go Shine z pewnością Cię nie zawiedzie. Nie będzie się zacinać ani blokować. Smycz jest przy tym niesamowicie wytrzymała i odporna na przerwanie, a jej rozwijanie i zwijanie zaskoczą Cię płynnością.
Smycz została wyposażona w wytrzymały akumulator o pojemności 800 mAh. Dzięki temu wyróżnia się imponująco długim czasem pracy. Naładujesz ją za pomocą oddzielnej, magnetycznej bazy, która umożliwia też wygodne przechowywanie smyczy. To niezwykle praktyczne rozwiązanie pozwoli Ci zachować porządek i zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu!
Przeznaczenie: | Dla psa |
---|---|
Materiał: | Tworzywo ABS |
Rozmiar: | XL |
Długość [m]: | 4.5 |
Automatyczna: | Tak |
Przepinana: | Nie |
Funkcje dodatkowe: | Funkcja ładowania przez USB, Podświetlenie, System hamowania i blokowania smyczy, Wbudowana latarka |
Kolor: | Biały |
Gwarancja: | 24 miesiące |
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.
Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.
Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.