Agregat prądotwórczy ACTIVE AG 3800

Kod: 493193
Porównaj
Moc silnika [kW]: 4.3
Moc ciągła [W]: 3000
Liczba faz: Jednofazowa
Typ prądnicy: Synchroniczna
Rodzaj paliwa: Benzyna
Rozruch: Ręczny
Czas pracy na zbiorniku [h]: 9
Waga [kg]: 50
Czujnik oleju: Tak
Pojemność silnika [cm3]: 223
Do 9 godzin pracy na jednym zbiorniku
Zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Agregat prądotwórczy ACTIVE AG 3800
Agregat prądotwórczy ACTIVE AG 3800
3 689 00
Odbierz

Opis produktu

Brak zasilania? Żaden problem!

Przyłączenie do sieci elektrycznej w przypadku awarii

Agregat prądotwórczy ACTIVE AG 3800 to funkcjonalne urządzenie, dzięki któremu można cieszyć się niezależnym dostępem do energii elektrycznej. Agregat charakteryzuje się dużą mocą wyjściową, generuje płynną sinusoidę i może być łatwo przenoszony w dowolne miejsce. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Agregat prądotwórczy ACTIVE AG 3800 energia przyłączenie moc wyjściowa

Mnóstwo mocy = mnóstwo możliwości

Niewielki, ale za to bardzo poręczny agregat prądotwórczy ACTIVE AG 3800 to urządzenie, które może w trybie pracy ciągłej wygenerować aż 3000 W mocy ciągłej. To oznacza, że można podłączyć do niego większość domowych odbiorników AGD. Kompaktowa konstrukcja urządzenia sprawia, że można go też zabrać na wakacje, gdzie posłuży jako funkcjonalne źródło energii elektrycznej. Jego moc całkowicie wystarczy, by zasilić wszystkie turystyczne odbiorniki elektryczne.

Agregat prądotwórczy ACTIVE AG 3800 możliwości turystyczne

Wysokiej jakości silnik

Agregat prądotwórczy ACTIVE AG 3800 jest urządzeniem napędzanym silnikiem synchronicznym spalinowym, który w procesie spalania wykorzystuje benzynę bezołowiową. Do zatankowania zbiornika wystarczy paliwo oznaczone numerem 95, dzięki czemu eksploatacja agregatu będzie jeszcze tańsza. Pojemność zamontowanej tu jednostki napędowej wynosi 223 cm³. Ogólna moc silnika to około 4,3 kW.

Agregat prądotwórczy ACTIVE AG 3800 pojemność działanie moc silnik

Pojemny zbiornik

Atutem urządzenia jest wysoka ekonomiczność pracy. Agregat prądotwórczy ACTIVE AG 3800 nie zużywa dużo paliwa, spalając w ciągu godziny jedynie 0,395 litra. To oznacza, że zabudowany w nim zbiornik o pojemności około 17 litrów wystarczy aż na 9 godzin ciągłej pracy. Na uwagę zasługuje również fakt, że agregat posiada system rozruchu ręcznego. Oznacza to, że wystarczy pociągnąć odpowiednią rączkę, by już po chwili silnik został uruchomiony.

Agregat prądotwórczy ACTIVE AG 3800 zbiornik pojemność rozruch praca

Idealnie dopracowana sinusoida

Agregat prądotwórczy ACTIVE AG 3800 to urządzenie, które generuje idealnie dopracowany przebieg sinusoidalny. Dzięki temu można podłączyć do niego urządzenia, których architektura zasilająca jest bardziej wymagająca (np. komputery, sterowniki, instalacje zautomatyzowane itd.). Generowanie idealnej sinusoidy (a nie przebiegu prostokątnego) przedkłada się również na mniejsze straty mocy i ograniczenie wystąpienia awarii po stronie odbiornika.

Agregat prądotwórczy ACTIVE AG 3800 precyzja sinusoida

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Urządzenie zostało zaprojektowane tak, by korzystanie z niego było maksymalnie bezpieczne. Agregat prądotwórczy ACTIVE AG 3800 posiada szereg zabezpieczeń, które chronią go przed skutkami przepięć, zwarć, przeciążeń i wielu innych awarii elektrycznych. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w stabilizator napięcia, dzięki któremu parametry prądu wyjściowego są praktycznie niezmienne i to niezależnie od podłączonego do agregatu obciążenia.

Agregat prądotwórczy ACTIVE AG 3800 bezpieczeństwo zabezpieczenia stabilizator

Prosty system smarowania

W przeciwieństwie do jednostek dwusuwowych silnik agregatu prądotwórczego ACTIVE AG 3800 jest układem czterosuwowym. Oznacza to, że nie wymaga on podawania paliwa wraz z olejem. Urządzenie posiada odrębny wlew oleju, dzięki któremu proces smarowania jednostki odbywa się w sposób zautomatyzowany. Warto też dodać, że agregat posiada wbudowany czujnik oleju, który aktywuje się w momencie, gdy jego ilość spada poniżej określonego poziomu. Dzięki temu urządzenie jest zabezpieczone przed zatarciem.

Agregat prądotwórczy ACTIVE AG 3800 przenoszenie paliwo olej silnik czujnik

Dodatkowe informacje

Agregat prądotwórczy ACTIVE AG 3800 jest stosunkowo lekki. Jego masa to około 50 kg, dzięki czemu z łatwością przeniosą go dwie osoby. Urządzenie posiada specjalnie skonstruowaną obudowę, która zapewnia stabilny chwyt podczas przenoszenia. Agregat jest dodatkowo wzmocniony specjalną ramą, która chroni go przed oddziaływaniami mechanicznymi. Urządzenie posiada też kółka, za pomocą których można je łatwo przetoczyć w wybrane miejsce. Zamontowana stopka pozwoli ustabilizować agregat w wybranym położeniu.

Agregat prądotwórczy ACTIVE AG 3800 wzmocnienie rama masa konstrukcja obusodwa

Wyposażenie

Do agregatu dołączono niezbędne akcesoria, instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną.

Agregat prądotwórczy ACTIVE AG 3800 wyposażenie

Dane techniczne

Dane podstawowe

Moc silnika [kW]: 4.3
Moc ciągła [W]: 3000
Liczba faz: Jednofazowa
Typ prądnicy: Synchroniczna
Czas pracy na zbiorniku [h]: 9
Rodzaj paliwa: Benzyna
Rozruch: Ręczny
Waga [kg]: 50
Czujnik oleju: Tak
Pojemność silnika [cm3]: 223

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Agregat prądotwórczy ACTIVE AG 3800
Agregat prądotwórczy ACTIVE AG 3800
Agregat prądotwórczy ACTIVE AG 3800
3 689 00
Odbierz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 3689,00 zł
3 689 00