Produkt archiwalny

Szlifierka oscylacyjna HAKA TOOLS HKR-01-066 (300 W)

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Opis produktu

Szlifierka kątowa HAKA TOOLS HKR-01-066 (750 W)

 

Wielofunkcyjny produkt wraz z kompletem niezbędnych akcesoriów oraz poręcznym kuferkiem transportowym. Urządzenie posiada w komplecie stopę szlifierską wraz z papierem ściernym, końcówkę do szlifowania, cięcia i skrobania.

To co wyróżnia naszą szlifierkę spośród konkurencyjnych produktów to ponadprzeciętna moc (300W), rękojeść boczna w komplecie (z możliwością montażu rękojeści z lewej lub z prawej strony korpusu), system QUICK RELEASE zapewniający szybką i wygodną wymianę akcesoriów bez konieczności używania klucza imbusowego. Multitool posiada również płynną regulację obrotów - co z kolei pozwala na dostosowanie jego prędkości do konkretnego zadania i materiału, który obrabiamy.

Dzięki zastosowaniu rękojeści bocznej i gumowanego korpusu typu SOFT GRIP mamy gwarancję pewnego chwytu narzędzia, nawet jeśli pracujemy na pełnych obrotach w niestabilnym materiale.

 

Dane techniczne

Dane podstawowe

Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: 11000
Wyposażenie: Rękojeść dodatkowa, Walizka

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu