Wkrętarka kątowa RYOBI RAD1801M SOLO
Kod: 271362
Typ uchwytu: Sześciokątny
Brak akumulatora w zestawie
Napięcie akumulatora [V]: 18
Zastosowanie: Do użytku domowego
Brak akumulatora w zestawie
Magnetyczny uchwyt końcówki
Kompatybilne akumulatory Ryobi 18V ONE+
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Sprawdź
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Mocna i kompaktowa
Idealna dla majsterkowicza
Ma moc
Sercem urządzenia jest bardzo wydajny akumulator Li-Ion o napięciu 18 V, który wytrzymuje nawet kilka tysięcy cykli ładowania! Akumulator pozwala osiągnąć maksymalną prędkość obrotową do 1100 obr/min. Maksymalny moment obrotowy 15 Nm zapewnia dużą moc i ułatwia odkręcanie śrub.
Produkt bez akumulatora i ładowarki.
Wiertarko-wkrętarka RYOBI ONE+ RAD1801M akumulator Li-Ion wydajny o napięciu 18 V maksymalna prędkość obrotowa do 1100 obr/min maksymalny moment obrotowy 15 Nm produkt bez akumulatora i ładowarki
Do wymagających prac
Wysoka trwałość
Pewny chwyt
Metalowy uchwyt bezkluczykowy 10 mm z szybkim mocowaniem pozwala na używanie wierteł do drewna i stali. Maksymalna średnica wiercenia w drewnie do 38 mm, natomiast w stali do 10 mm.
Wiertarko-wkrętarka RYOBI ONE+ RAD1801M metalowy uchwyt bezkluczykowy 10 mm z szybkim mocowaniem maksymalna średnica wiercenia w drewnie do 38 mm w stali i w murze do 10 mm magnetyczny uchwyt końcówki i wiertła