- Strona główna ›
- Warsztat i ogród ›
- Grille i akcesoria ›
- Grille gazowe ›
- Grill elektryczny FIELDMANN FZG 2005-E

Grill elektryczny FIELDMANN FZG 2005-E
Polecane produkty podobne
Czas rozpalić grilla!

Przygotuj się na wspaniałe grillowanie
Sezon grillowy tuż, tuż. Należy się więc odpowiednio przygotować i wybrać idealny grill ogrodowy. Poznaj FIELDMANN FZG 2005-E - stojący grill elektryczny niedużych rozmiarów. Jest to idealne urządzenie do wspaniałego grillowania na świeżym powietrzu.

Idealny ruszt na smaczne jedzenie
Średnica rusztu to 31 cm, co zapewnia dużo miejsca na wspaniałe dania! Grill wyposażony jest w 2 stalowe powierzchnie do grillowania - prostą i żebrowaną. Powierzchnia jest nieprzywierająca, co oznacza zdrowe grillowanie i łatwe czyszczenie. Dodatkowo - grill posiada regulowaną kontrolę temperatury. Wyposażony jest w specjalną tackę na przyprawy i tackę ociekową.

Stabilny na każdej powierzchni
Grill wyposażony jest w stabilną nogę, która go utrzymuje na powierzchniach twardych i miękkich, zapewniając mu stabilność.

Zawartość zestawu
W zestawie z grillem elektrycznym FIELDMANN FZG 2005-E otrzymasz: tackę na tłuszcz, tackę na przyprawy, ruszt oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.
Dane techniczne
Maksymalna moc [kW]: | 1.6 |
---|---|
Liczba palników: | 1 |
Liczba rusztów: | 1 |
Powierzchnia rusztu [cm]: | Średnica 31 |
Materiał wykonania grilla: | Stal |
Materiał wykonania rusztu: | Stal |
Termometr: | Nie |
Funkcje: | Pokrywa |
Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Ruszt, Taca na przyprawy, Taca na tłuszcz |