Polecane produkty podobne

Opis i dane

Opis i dane

Zestaw najwyższej klasy 3 czujników dymu FireAngel ST-630 z technologią THERMOPTEK, wyposażonych w możliwość bezprzewodowej komunikacji. Dzięki wykorzystaniu dodatkowych modułów, urządzenie można zintegrować w ramach sieci Wi-Safe2 lub systemami inteligentnego domu Z-Wave oraz Zigbee.

System Wi-Safe2
W ramach systemu Wi-Safe2 wszystkie podłączone do sieci czujniki reagują jednocześnie na zaistniałe zagrożenie podnosząc bezpieczeństwo użytkowników. Urządzenie posiada zaawansowaną technologią THERMOPTEK, która łączy zalety sensorów optycznych z termicznymi. W sieci Wi-Safe 2 może funkcjonować jednocześnie aż 50 urządzeń ostrzegawczych. Modułowi funkcjonowanie zapewnia łączność radiowa: 868 MHz.

Przycisk TEST/RESET
ST-630 wyposażono w przycisk testowy TEST/RESET, który pozwala na regularną kontrolę poprawności działania czujnika oraz na wyłączenie przypadkowo uruchomionego alarmu, np. w czasie gotowania, smażenia itp. Funkcja TEST sprawdza działanie czujnika, baterii oraz sygnalizacji dźwiękowej.

Sygnalizacja optyczna i dźwiękowa
Czujnik posiada sygnalizację optyczną włączonego alarmu w postaci diody LED oraz bardzo głośny sygnał dźwiękowy o maksymalnym natężeniu 85 dB (w odległości 3 m od czujnika). Posiada sygnalizację końca okresu eksploatacyjnego oraz oraz sygnalizację słabej baterii.

Wbudowana bateria litowa gwarantująca 10 lat ciągłej ochrony
Czujnik dymu ST-630 zasilany jest poprzez zintegrowaną baterię litową, która nie wymaga wymiany ani ładowania przez cały okres użytkowania. Takie rozwiązanie ogranicza do minimum koszty eksploatacyjne, umożliwia instalację czujki w najbardziej optymalnym miejscu oraz zapewnia ochronę, także w przypadku zaniku napięcia w sieci.

Zgodność z normą EN 14064:2005.

Dane techniczne

Techniczne

Parametry

Typ czujnika Czujnik dymu
Rodzaj czujnika Optyczny
Rodzaj wykrywanych zagrożeń Dym
Czujnik otwarcia drzwi Nie
Czujnik smogu Nie
Czujnik zmierzchowy Nie
Komunikacja Radiowa, Wi-Safe2
Komunikaty Optyczne, Sygnał dźwiękowy
Poziom dźwięku [dB] 85
Wyświetlacz Nie
Spełnione normy EN 14604:2005
Sygnalizacja stanu baterii Tak
Zasilanie Akumulatorowe
Czujnik dymu papierosowego Tak
Współpraca z systemami Brak
Wymiary [mm] 132 x 40.50
Gwarancja 5 lat

Producent

 • Nazwa producenta/importera FireAngel
 • Opinie

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Raty

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 20 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Produkt archiwalny

  Czujnik dymu FIREANGEL ST-630+W2 Wi-Safe2 (3 szt.)

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756