Kosiarka elektryczna NAC LE16-42-SI3-JR 1600W

NAC
Zakres regulacji koszenia [mm]
25 - 75
Moc silnika [W]
1600
Szerokość koszenia [mm]
420
Pojemność kosza [l]
45
Taniej o
120
719,99
599,99
599,99
719,99
Taniej o
120

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Niezastąpiona w każdym ogrodzie

Mała i sprytna

Innowacyjna kosiarka elektryczna NAC LE16-42-SI3-JR, która spełni oczekiwania osób, którym zależy na skróceniu czasu koszenia. Produkt gwarantuje efektywne działanie, a dzięki intuicyjnej obsłudze jest dobrym wyborem także dla początkujących użytkowników. To jeden z lepszych produktów w swojej klasie – większa precyzja, mobilność i więcej miejsca w szopie na narzędzia!

Warto zwrócić uwagę na obudowę, która została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Atutem jest niski poziom hałasu, który oscyluje na poziomie 96 dB, więc nie będziesz przeszkadzał swoim sąsiadom podczas wykonywania pracy.

Kosiarka elektryczna NAC LE16-42-SI3-JR 1600W inoowacyjna efektywne działanie intuicyjnej obsłudze obudowa z bardzo mocnych tworzyw niski poziom hałasu 96 dB większa precyzja mobilność

Mocny silnik

Sercem urządzenia jest wytrzymały bezszczotkowy silnik indukcyjny o mocy 1600W. Cechą charakterystyczną tego typu silników jest niezawodność i niski poziom głośności – 96 dB. Prostota uruchomienia – wystarczy przytrzymać dźwignię gazu i nacisnąć przycisk „START” sprawia, że obsługa jest bardzo komfortowa.

Kosiarka świetnie sprawdza się zarówno w niewielkim ogrodzie, jak i na dużej działce do 500m2. Dodatkowym atutem jest możliwość koszenia terenów o bardzo dużych pochyłościach.

Kosiarka elektryczna NAC LE16-42-SI3-JR 1600W silnik bezszczotkowy indukcyjny moc 1600 W głośność 96 dB prostota uruchomienia dźwignia gazu przycisk START do niewielich ogrodów na dużej działce do 500m2 możliwość koszenia terenów o dużych pochyłościach

Wygodny uchwyt

Jedną z ważniejszych cech podczas pracy w ogrodzie jest wygoda. Dzięki temu, że kosiarka NNAC LE16-42-SI3-JR posiada bardzo komfortową rączkę możesz pracować przez wiele godzin. Jej ergonomiczna forma zapewni doskonały komfort pracy, a miękkie wykończenie uchwytów skutecznie będzie przeciwdziałało powstawaniu odcisków. Ponadto specjalnie wyprofilowane rączki ułatwiają kierowanie kosiarką, nawet po nierównym terenie.

Kosiarka elektryczna NAC LE16-42-SI3-JR 1600W komfortowa rączka ergonomiczna forma miękkie wykończenie wyprofilowane rączki

Dostosuje się do Twoich potrzeb

Szerokość robocza kosiarki wynosi 42 cm, co zapewnia efektywne koszenie nawet w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowym atutem jest centralna regulacja koszenia, która pozwala na ustawienie wysokości w 6 poziomach od 25 mm do aż 75 mm..

Kosiarka elektryczna NAC LE16-42-SI3-JR 1600W szerokość robocza 38 cm centralna regulacja koszenia w 6 poziomach 25-75 mm

Innowacyjne rozwiązanie

W urządzeniu zastosowano niepospolite rozwiązanie, które polega na zastosowaniu jednego koła przedniego! Dzięki temu manewrowanie kosiarką NAC LE16-42-SI3-JR pomiędzy drzewami czy krzewami jest bardzo łatwe. Koło ma możliwość zablokowania, tak aby nie skręcało podczas prowadzenia na wprost.

Koła nie wystają poza obrys kosiarki, w związku z tym koszenie wzdłuż murów czy płotów odbywać się będzie bezproblemowo, bez konieczności dodatkowego podkaszania.

Kosiarka elektryczna NAC LE16-42-SI3-JR jedno koło przednie ma możliwość zablokowania koła nie wystają poza obrys kosiarki

Oszczędność czasu

Znajdujący się w zestawie z kosiarką siatkowy kosz z plastikową pokrywą o pojemności 45 l, który bez problemu pomieści ścinki nawet z całego terenu przydomowego ogródka, co skróci czas, jaki musisz przeznaczyć na pielęgnację swojego ogrodu, a także ułatwi Ci regularną pracę. Uchwyt na koszu pozwoli na bezproblemowe opróżnianie kosza, a wskaźnik napełnienia poinformuje Cię kiedy należy opróżnić kosz.

Kosiarka elektryczna NAC LE16-42-SI3-JR 1600W kosz siatkowy z plastikową pokrywą pojemność 45 l uchwyt na koszu wskaźnik napełnienia

Mocna obudowa

Jest to bardzo kompaktowe, ale jednocześnie bardzo solidne urządzenie. Samą obudowa kosiarki elektrycznej NAC LE16-42-SI3-JR została wykonana ze stali, a jej najważniejszą cechą jest odporność na uderzenia oraz działanie warunków atmosferycznych.

Niewielka waga (21,5 kg) sprawia, że kosiarka jest bardzo zwrotna.

Kosiarka elektryczna NAC LE16-42-SI3-JR 1600W obudowa ze stali waga 24,5 kg zwrotna kompaktowe solidne urządzenie

Gwarancja

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, co zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa na długi czas. Sprzęt NAC LE16-42-SI3-JR jest najwyższej jakości i nie zawiedzie Cię niezależnie od ilości skoszonych trawników. Producent dołącza do sprzętu instrukcję obsługi w polskiej wersji językowej, co z pewnością ułatwi pierwsze użytkowanie urządzenia.

Kosiarka elektryczna NAC LE16-42-SI3-JR 1600W gwarancja 2-letnia instrukcja obsługi w polskiej wersji językowej

Dane techniczne

Napęd Nie
Elementy tnące Nóż/noże
Konstrukcja Obudowa metalowa
Rodzaj kosiarki Elektryczna
Waga [kg] 21.5
Funkcje dodatkowe Silnik indukcyjny, Wskaźnik wypełnienia pojemnika
Rodzaj regulacji 6-stopniowa
Rozdrabnianie Nie
Wyrzut boczny Nie
Moc silnika [W] 1600
Pojemność kosza [l] 45
Szerokość koszenia [mm] 420
Zakres regulacji koszenia [mm] 25 - 75
Poziom hałasu [dB] 96
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera NAC
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Raty

Raty

Usługi

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy odbiorze w sklepie

Montaż i uruchomienie kosiarki elektrycznej

Montaż i uruchomienie kosiarki elektrycznej


W zakres usługi Montażu i uruchomienia kosiarki wchodzi:
  • Dokręcenie połączeń śrubowych elementów ruchomych (nóż, kółka itp.)
  • Smarowanie przekładni głowicy w podkaszarce
  • Uzupełnienie linki tnącej w głowicy
  • Montaż kosza
  • Pierwsze uruchomienie
  • Sprawdzenie działania zabezpieczeń

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
19,99

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert

599,99
719,99
Taniej o
120