Opis produktu

Ogrodowy pomocnik gotowy do pracy

Czas na koszenie

Poznaj kosiarkę rotacyjną DAKR Triton Honda GCV 200 z napędem i bębnem z podwójnym talerzem tnącym. Urządzenie przeznaczone jest do koszenia wysokich traw bez ich rozdrabniania. Jednostką napędową kosiarki jest wysokiej jakości silnik Honda GCV 200 o pojemności 201 cm3. Warto zwrócić uwagę na napęd kół, który znacznie ułatwia pracę, a prędkość jazdy jest regulowana poprzez zmianę położenia paska napędowego na kole pasowym. Kosiarka jeździ z 2 prędkościami - 2,3 / 3,0 km/h. Jednobębnowy układ koszenia - umożliwia koszenie trawy bez względu na jej wysokość.

DAKR kosiarka rotacyjna napęd talerz tnący trawy koszenie silnik honda prędkoś prędkość jednobębnowy

Elementy tnące

Należy zwrócić uwagę na noże, które w przypadku uderzenia w przeszkodę, taką jak kamień czy korzeń, odchylają się i chowają pod talerzem. Pojedynczy dysk tnący jest polecany na tereny, na których trawa nie będzie zbierana, podczas kolejnego koszenia noże skutecznie tną trawę i nie ulegają zapchaniu. Dodatkowo - pod bębnem roboczym został zamontowany dysk ślizgowy ustalający wysokość koszenia na poziomie 3,5-4 cm.

DAKR noże uderzenie pojedynczy dysk tnący ślizgowy

Funkcjonalne korzystanie

Obsługa urządzenia jest bardzo łatwa i nie wymaga wysiłku. Osobna dźwignia do sterowania napędem jazdy i załączaniem noży, ogumowana, ergonomiczna rączka oraz duże koła sprawiają, że maszynę prowadzi się w trakcie koszenia łatwo i wygodnie.

DAKR obsługa łatwa dźwignia sterowanie napęd ergonomiczna ogumowana rączka duże koła

Regulowana rączka

Kosiarka wyposażona jest w 4-pozycyjną regulację wysokości uchwytu. Jest przystosowana do transportu w bagażniku samochodu osobowego - a załadunek i przewożenie ułatwia składana rączka i uchwyt w przedniej części kosiarki, stworzony z myślą o podnoszeniu urządzenia.

DAKR kosiarka regulacja wysokość uchwyt transport bagażnik załadunek przewożenie składana rączka

Zawartość zestawu

W zestawie z kosiarką spalinową DAKR Triton Honda GCV 200 otrzymasz: instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Pojemność silnika [cm3]: 201
Typ silnika: Czterosuwowy, Jednocylindrowy, OHV górnozaworowy
Silnik marka: Honda
Moc nominalna urządzenia [kW]: 3.7
Szerokość koszenia [mm]: 600
Regulacja wysokości koszenia: Centralna (2-stopniowa)
Funkcje: Napęd
Waga [kg]: 52

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Kosiarka spalinowa DAKR Triton Honda GCV 200 z napędem

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756