Bateria OMNIRES
Jednouchwytowa, ścienna bateria wannowa OMNIRES Parma PM7430CRB Chrom/Biały. Została wyposażona w najwyższej jakości głowicę ceramiczną, a jej korpus został wykonany z wysokogatunkowego mosiądzu. Wyróżnia się minimalistycznym, eleganckim wzornictwem. Wyważona forma o wyraźnych krawędziach cechuje się lekkością i subtelnością. Przemyślane rozwiązania stylistyczne nadają kolekcji ponadczasowy charakter.
Bateria jednouchwytowa
Baterie z jednym uchwytem są cieszą się największą popularnością. Główna zaleta baterii OMNIRES Parma PM7430CRB Chrom/Biały - to łatwość regulowania strumienia wody oraz szybki sposób ustawienia temperatury, nawet przy pomocy tylko jednej ręki. Bateria ta pozwala na znaczne zmniejszenie zużycia wody w stosunku do baterii dwuuchwytowych.
Głowica ceramiczna
Zmniejsza możliwość powstawania kamiennych osadów i zanieczyszczeń. Ceramiczna głowica baterii OMNIRES Parma PM7430CRB Chrom/Biały jest trwalsza od tradycyjnej. Ponadto zapewnia płynną i precyzyjną regulację strumienia wody, zapobiega nieszczelnościom, umożliwia szybką regulację strumienia oraz gwarantuje niezawodne funkcjonowanie produktu przez lata.
Trwałość i estetyka
Zewnętrzna powłoka chromowa OMNIRES Parma PM7430CRB Chrom/Biały jest wykonana zaawansowaną metodą galwanostegii. Charakteryzuje się trwałością, odpornością na zarysowania oraz łatwością w czyszczeniu. Chrom jest uniwersalnym wykończeniem o srebrzystej barwie i idealnie gładkiej, lśniącej powierzchni. Dodatkowo biel i chrom to oryginalne zestawienie nieskazitelnych powierzchni dające uniwersalny efekt i lekki wygląd.
Typ: | Natynkowa |
---|---|
Bateria termostatyczna: | Tak |
Funkcje dodatkowe: | Głowica ceramiczna |
Seria: | Parma |
Kolor: | Biały-chrom |
Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Gwarancja: | 10 lat |
Rodzaj produktu: | Baterie wannowe |
Z prysznicem: | Nie |
Wykończenie: | Chrom |
Funkcje: | Głowica ceramiczna |
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.