Rozdrabniacz do gałęzi NAC SHE250B-BAG-LD2 elektryczny

Kod: 404550
Moc [W]: 2500
System cięcia: Nożowy
Maksymalna średnica gałęzi [mm]: 45
Waga [kg]: 10.5
Funkcje: Hamulec noża, Kółka transportowe
Hamulec noża: Tak
Funkcja biegu wstecznego: Nie
Zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe
Duży worek na odpady - mniej przerw w pracy
Zobacz cały opis
Rozdrabniacz do gałęzi NAC SHE250B-BAG-LD2 elektryczny
Rozdrabniacz do gałęzi NAC SHE250B-BAG-LD2 elektryczny
599 99
12,39 zł x 60 rat
RATA LEKKA JAK PIÓRKO!
U Ciebie
W sklepie jutro
RATA LEKKA JAK PIÓRKO!
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Idealny dla domowych pasjonatów zieleni

Ergonomia pracy

Gromadzą Ci się duże ilości gałęzi po podcinaniu drzew czy krzewów? Z rozdrabniaczem elektrycznym NAC SHE250B-BAG-LD2 masz okazję pozbyć się tego problemu. Dodatkowo jeszcze na tym zyskasz. Dzięki rozdrobnieniu zalegających sztywnych pędów możesz wykorzystać je w formie podsypki dla roślin lub zastosować jako kompost. Sprzęt proponowany jest w atrakcyjnej cenie adekwatnej do jakości jego wykonania.

Rozdrabniacz do gałęzi NAC SHE250B-BAG-LD2 elektryczny podsypka dla roślin jako kompost atrakcyjna cena do jakości wykonania

Duża moc silnika

Silnik o mocy 2500 W z łatwością poradzi sobie z rozdrabnianiem gałęzi, sztywnych pędów, gałązek z żywopłotu czy krzewów o średnicy maksymalnie 45 mm. Marka silnika to NAC. Urządzenie jest zasilane elektrycznie, a jego obsługa jest bardzo prosta. Wystarczy przełączyć włącznik i już można pracować! Proste prawda?

Rozdrabniacz do gałęzi NAC SHE250B-BAG-LD2 elektryczny silnik elektryczny marki NAC moc 2500W rozdrabnia gałęzie sztywne pędy gałązki z żywopłotu krzewów o średnicy 45 mm zasilane elektrycznie prosta obsługa włącznik

Podwójne noże

System cięcia wykorzystuje podwójne noże wykonane z hartowanej stali, które z łatwością poradzą sobie z rozdrabnianiem gałęzi. Możesz spodziewać się zastosowanego hamulca w celu zatrzymania ich pracy. Noże zostały osłonięte specjalna metalową osłoną, która zwiększa bezpieczeństwo pracy. Tarcza z nożami tnącymi obraca się z prędkością 4500 obr/min.

Rozdrabniacz do gałęzi NAC SHE250B-BAG-LD2 elektryczny system cięcia podwójne noże z hartowanej stali hamulec zatrzymujący ich pracę specjalna osłona metalowa tarcza z nożami tnącymi prędkość oborotowa 4500 obr/min

Wbudowane kółka transportowe

Dzięki dwóm kołom transportowym możesz bez problemu przenosić sprzęt samodzielnie. Nie jesteś zmuszony do dźwigania całej konstrukcji. Wystarczy, że lekko ją przechylisz i przejedziesz rozdrabniaczem w wybrane miejsce.

Rozdrabniacz do gałęzi NAC SHE250B-BAG-LD2 elektryczny koła transportowe dwa

Worek na odpady

Producent dołącza worek na odpady o pojemności 50 l. Nie musisz zatem martwić się, że rozdrabniane gałęzie będą rozsypywać się wokół urządzenia. W dodatku worek posiada wygodne uszy do przenoszenia, więc nawet wypełniony po brzegi nie będzie stanowił problemu, aby go dźwignąć.

Rozdrabniacz do gałęzi NAC SHE250B-BAG-LD2 elektryczny worek na odpady 50 l pojemności wygodne uszy do przenoszenia

Wbudowane zabezpieczenie

Martwisz się, że urządzenie będzie narażone na przegrzanie? To już nie problem. Rozdrabniacz posiada zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe. Możesz zatem spokojnie korzystać z niego bez ryzyka, że narazisz silnik na ewentualne usterki.

Silnik posiada również blokadę samoczynnego rozruchu, więc nie musisz się martwić, że sam się uruchomi podczas chwilowego wystąpienia zaniku napięcia.

Rozdrabniacz do gałęzi NAC SHE250B-BAG-LD2 elektryczny zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe blokada samoczynnego rozruchu

W pełni chroniony

Oferowany rozdrabniacz elektryczny NAC SHE250B-BAG-LD2 jest znakomitym wyborem w atrakcyjnej cenie, dzięki któremu poradzisz sobie z zalegającymi na placu stosami gałęzi drzew lub krzewów.

Urządzenie odznacza się certyfikatem ochrony elektrycznej IPX4. Waga całkowita konstrukcji to 10.5 kg. Do zestawu producent dołącza instrukcję obsługi napisaną w języku polskim. Masz zatem pewność, że szybko zaznajomisz się z możliwościami oferowanego rozdrabniacza.

Rozdrabniacz do gałęzi NAC SHE250B-BAG-LD2 elektryczny atrakcyjna cena certyfikat ochrony elektrycznej IPX4 instrukcja obsługi w języku polskim

Dane techniczne

Techniczne

Parametry

Moc [W] 2500
Silnik marka NAC
Zasilanie Elektryczne
System cięcia Nożowy
Hamulec noża Tak
Kółka transportowe Tak
Maksymalna średnica gałęzi [mm] 45
Pojemność pojemnika na odpady [l] 50
Rodzaj ochrony elektrycznej IPX4
Funkcja biegu wstecznego Nie
Waga [kg] 10.5
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące

Dokumenty do pobrania

 • Instrukcja obsługi Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera NAC
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Raty

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 20 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Instrukcje

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi Rozdrabniacz do gałęzi NAC SHE250B-BAG-LD2 elektryczny

  Inne produkty w kategorii:

  Rozdrabniacz do gałęzi NAC SHE250B-BAG-LD2 elektryczny
  Rozdrabniacz do gałęzi NAC SHE250B-BAG-LD2 elektryczny
  599 99
  12,39 zł x 60 rat
  RATA LEKKA JAK PIÓRKO!
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  RATA LEKKA JAK PIÓRKO!
  lub zamów telefonicznie 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 599,99 zł
  599 99