Polecane produkty podobne

Opis i dane

Niezbędny w Twoim ogrodzie

Zadbaj o swój trawnik

Trzeba przeprowadzać sporo zabiegów, aby móc w przyszłości cieszyć się bujną, a także piękną roślinnością. Bardzo ważnym zadaniem jest poprawa gospodarki wodno-powietrznej gleby. Z wertykulatorem elektrycznym MTD Optima 37 VE stanie się to dużo prostsze! Ten sprzęt znakomicie pobudzi twój trawnik do rozkwitu! Jest to niezwykle uniwersalne urządzenie, które nadaje się do częstej pracy w wymagających warunkach. Dzięki MTD Optima 37 VE uzyskasz znakomite rezultaty, które zachwycą zarówno Ciebie, jak i Twoją rodzinę, ale także Twoich gości! Sprzęt ten tworzy podłużne nacięcia w ziemi.

Wertykulator elektryczny MTD Optima 37 VE poprawa gospodarki wodno-powietrznej gleby pobudzi trawnik do rozkwitu uniwersalne urządzenie do częstej pracy w wymagających warunkach znakomite rezultaty podłużne nacięcia w ziemi

Z myślą o dużych trawnikach

Wertykulator MTD Optima 37 VE przygotowany został z myślą o dużych trawnikach. Jest to urządzenie, które łączy w sobie solidne wykonanie, wygodę, a ponad to dużą mocą. Urządzenie zasilane jest przez niezawodny silnik o mocy 1600 W.

Wertykulator elektryczny MTD Optima 37 VE solidne wykonanie wygoda duża moc silnik moc 1600 W

Stalowe noże

Ostrza urządzenia wbijane są w podłoże i przyczyniają się do powstania charakterystycznych poziomych nacięć, które przypominają rowki. Pozytywnie wpływa to na wygląd zielonej murawy szczególnie w ciepłych miesiącach. Zaletą wertykulatora MTD Optima 37 VE jest wytrzymałość, skuteczność, a także wygoda użytkowania.

Element roboczy urządzenia to bęben wertykulacyjny z 14 ostrzami, które skutecznie napowietrzają i rozluźniają podłoże. Dzięki temu do gleby lepiej przenika woda, a w efekcie trawa ma lepsze warunki do rozwoju. Jego szerokość robocza wynosi do 37 cm.

Wertykulator elektryczny MTD Optima 37 VE wytrzymałość skuteczność wygoda użytkowania bęben wertykulacyjny z 14 ostrzami napowietrza rozluźnia podłoże szerokość robocza do 37 cm

Oszczędność czasu

Podstawowe zadanie wertykulatora to wyczesywanie z trawnika mchu, liści i chwastów, ale także obróbka darniny i regeneracji powierzchni trawy w wyniku jej wertykulacji. Sprzęt posiada bardzo praktyczne rozwiązanie w postaci kosza na odpadki o pojemności 45 litrów. Kosz został wykonany z wysokiej jakości materiałów i znacznie ogranicza liczbę przerw potrzebnych do opróżnienia pojemnika, dlatego całą pracę wykonasz znacznie szybciej.

Wertykulator elektryczny MTD Optima 37 VE do wyczesywania z trawnika mchu liści chwastów obróbka darniny i regencja powierzchni trawy kosz na odpadki pojemność 45 litrów z wysokiej jakości materiałów

Wielozadaniowy

Wertykulator został wyposażony w wałek do aeracji. Dlatego też bez trudności można wykonać przy jego wykorzystaniu zarówno wertykulację, jak i aerację. Zainwestowanie w określony sprzęt sprawia, że trawnik zyskuje doskonały wygląd, który daje satysfakcję nie tylko mieszkańcom posesji, ale także jest obiektem zainteresowania odwiedzających gości.

Wertykulator elektryczny MTD Optima 37 VE wałek do aeracji wertykulacja aeracja doskonały wygląd trawnika

Dostosuje się do indywidualnych preferencji

Jedną z ważniejszych cech wertykulatora MTD Optima 37 VE jest 5-stopniowa regulacja głębokości pracy w zakresie od 0 do -1,2 cm! Dzięki temu użytkownik sam może wybrać odpowiedni dla siebie poziom głębokości pracy i stworzyć swój wymarzony trawnik!

Wertykulator elektryczny MTD Optima 37 VE 5-stopniowa regulacja głębokości pracy w zakresie od 0 do -1,2 cm

Wytrzymała konstrukcja

Wertykulator charakteryzuje się mocną obudową wykonaną z wysokiej jakości polipropylenu, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Dodatkowy komfort zapewni składany uchwyt, który ułatwi przechowywanie sprzętu, a szerokie koła pomogą w wygodnym manewrowaniu narzędziem.

Wertykulator elektryczny MTD Optima 37 VE obudowa mocna wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne uchwyt składany szerokie koła

Dodatkowe wyposażenie

Producent dołącza do sprzętu instrukcję obsługi w polskiej wersji językowej, co z pewnością ułatwi pierwsze użytkowanie urządzenia, a także kartę gwarancyjną. Dodatkowo wraz z wertykulatorem akumulatorowym MTD Optima 37 VE użytkownik otrzyma wałek do aeracji i wałek do wertykulacji.

Wertykulator elektryczny MTD Optima 37 VE w zestawie instrukcja obsługi w polskiej wersji językowej karta gwarancyjna wałek do aeracji wałek do wertykulacji

Dane techniczne

Techniczne

Fizyczne

Parametry

Element roboczy Dwa wymienne wałki
Głębokość robocza [cm] -1.2 do 0
Łożyskowanie kół Nie
Rodzaj silnika Elektryczny
Moc [W] 1600
Silnik marka MTD
Silnik model 1600
Pojemność kosza [l] 45
Regulacja głębokości roboczej Tak
Rodzaj wykonywanych prac Aeracja, Wertykulacja, Zbieranie
Szerokość robocza [cm] 37
Konstrukcja Koła (przód/tył): 200/200 mm, Obudowa wykonana z polipropylenu, Składana rączka
Waga [kg] 15
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące

Producent

 • Nazwa producenta/importera MTD
 • KGO (zł) 4,4
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Produkt archiwalny

   Wertykulator elektryczny MTD Optima 37 VE

   Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756