Urządzenie wielofunkcyjne NAC PHCBB40-2B40-S
Kod: 2120198
Tarcza tnąca, Żyłka
Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: 7500
Napięcie zasilające [V]: 2 x 20
255
Waga [kg]: 4.8
Liczba akumulatorów w zestawie
2x akumulator w zestawie
Sprawdź
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Akumulatorowy napęd 40 V zapewnia dużą swobodę ruchu, eliminując ograniczenia kabla i umożliwiając pracę nawet w trudno dostępnych częściach ogrodu. Dwa akumulatory w zestawie wydłużają czas pracy, a szybka ładowarka pozwala szybko wrócić do obowiązków.
Koszenie trawy jest równie wygodne dzięki możliwości wyboru między głowicą żyłkową a tarczą tnącą. Duża średnica cięcia (300 mm żyłką / 255 mm tarczą) przyspiesza pracę, a osłony ochronne zwiększają bezpieczeństwo operatora.
Dane techniczne
Parametry
Podawanie żyłki: Półautomatyczne
Rodzaj silnika: Szczotkowy
Elementy tnące: Tarcza tnąca, Żyłka
Poziom hałasu [dB]: 96
Konstrukcja: Teleskopowa rura
Akumulator w zestawie: Tak
Szelki / pas nośny: Tak
Szerokość robocza tarczy [mm]: 255
Kompatybilność seria: NAC 20V