Nożyce do żywopłotów RYOBI RY18PHT40A-0 400mm 18V akumulatorowe
Kod: 1274633
Rodzaj: Nożyce do żywopłotu
Typ: Akumulatorowe
Tak
Długość ostrza [mm]: 400
Długość wysięgnika [m]: 3
Napięcie [V]: 18
Brak akumulatora w zestawie
Brak akumulatora w zestawie
Kolor: Zielono-czarny
Głowica regulowana w 6 pozycjach
Do 30 minut pracy na jednym ładowaniu
Dostępne warianty
Model producenta: RY18PHT40A-0
Opis produktu
Teleskopowe nożyce do żywopłotów EZ REACH 18V ONE+ poradzą sobie z nawet bardzo wysokimi żywopłotami, dzięki lekkiemu teleskopowemu drążkowi o długości 3 m (po pełnym rozłożeniu). 40-centymetrowe ostrza szlifowane diamentowo o szerokości cięcia 18 mm z łatwością przytną grube gałęzie.
Dane techniczne
Parametry
Kolor: Zielono-czarny
Typ silnika: Szczotkowy
Kompatybilność seria: Ryobi ONE+ 18V
Zasilanie: Akumulatorowe
Model producenta: RY18PHT40A-0
Gwarancja: 24 miesiące
Techniczne
Rodzaj: Nożyce do żywopłotu
Typ: Akumulatorowe
Napięcie [V]: 18
Akumulator w zestawie: Nie
Ostrze: Ząbkowane
Długość ostrza [mm]: 400
Odstępy między zębami [mm]: 8
Wysięgnik: Tak
Długość wysięgnika [m]: 3
Liczba akumulatorów: 0
Ładowarka w zestawie: Nie
Fizyczne
Waga z opakowaniem [kg]: 5.10
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nazwa: Techtronic Industries GmbH
Ulica i numer budynku: Max-Eyth-Straße 1ß
Kod pocztowy: 71364
Miasto: Winnenden
Adres elektroniczny: kontakt@ryobitools.eu
Dokumenty do pobrania
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: RYOBI
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
    Raty i leasing