Polecane produkty podobne

Opis i dane

Nowoczesny system mikrofonowy

Bezprzewodowy system mikrofonowy SYNCO Wmic-T3 sprawdzi się w niemal każdej sytuacji i zaskoczy wydajnością. Stabilna praca, szeroki zasięg transmisji, filtr niepożądanego hałasu oraz zachwycająca jakość dźwięku. Warto przekonać się o jego niesamowitych możliwościach.

NADAJNIK ODBIORNIK SYNCO WMIC T3 Bezprzewodowy szeroki zasięg transmisji filtr niepożądanego hałasu

Dostosowany do potrzeb

SYNCO Wmic-T3 to dwa niezawodne nadajniki i jeden fantastyczny odbiornik. Dwie wbudowane anteny gwarantują stabilną transmisję dźwięku i zapobiegają nagłym spadkom sygnału. Z SYNCO istnieje możliwość swobodnego wyboru między trybem wyjścia, mono lub stereo. Dzięki temu można wygodnie i niemal bez ograniczeń pracować nad dźwiękiem w postprodukcji.

NADAJNIK ODBIORNIK SYNCO WMIC T3 wbudowane anteny wyjście mono wyjście stereo

100 kanałów specjalnie dla Ciebie

SYNCO Wmic-T3 oferuje wiele trybów obsługi. Sto kanałów podzielonych na 2 grupy, a każda z nich działa w innej częstotliwości. Dzięki temu da się uzyskać doskonały efekt pracy obydwu systemów jednocześnie, bez uciążliwych przerw i zakłóceń. Konfiguracja kanałów jest niezwykle prosta, autoskanowanie oraz IR Sync zadbają o właściwe ustawienie sprzętu i oszczędzą kłopotu. System mikrofonowy wykona uciążliwe czynności usprawniające pracę.

NADAJNIK ODBIORNIK SYNCO WMIC T3 bez uciążliwych zakłóceń IR Sync autoskanowanie

Szeroki zasięg transmisji, doskonała jakość dźwięku

Wyposażony w nowoczesną bezprzewodową technologię UHF, SYNCO zapewnia zasięg nawet do 180 m na otwartej przestrzeni lub 100 m w terenie z przeszkodami, na przykład w mieście. Z kolei chip przetwarzający sygnał oraz opcjonalny filtr wysokoprzepustowy 75/150 Hz umożliwia redukcję zbędnego hałasu i udoskonalenie jakości dźwięku. Ciesz się czystym, naturalnym brzmieniem niezależnie od sytuacji, podmuchy wiatru, ruch uliczny. Nic nie stanie na przeszkodzie w uzyskaniu zachwycającego, przyjemnego dla ucha nagrania.

NADAJNIK ODBIORNIK SYNCO WMIC T3 technologia UHF duży zasięg

Wytrzymała bateria

Mikrofon wyposażony został w potężną, litową baterię, która zapewnia nawet 10 godzin pracy. To wystarczająco dużo, by zrealizować 1 dzień nagrań. Urządzenie wspiera ładowanie w czasie nagrywania, poprzez te praktyczne rozwiązanie możliwa jest komfortowa, stabilna praca.

NADAJNIK ODBIORNIK SYNCO WMIC T3 Wytrzymała bateria stabilna praca

Niezawodność i wytrzymałość

Ekran LCD Wmic-T3 wyświetla wszystkie niezbędne informacje. Informuje o stanie baterii, głośności i numerze kanału. Intuicyjne menu daje możliwość dostosowania urządzenia do swoich potrzeb. W sytuacji, kiedy zmieni się coś w ustawieniach lub wystąpi nieoczekiwana awaria, można szybko zresetować system i przywrócić go do ustawień fabrycznych. Tutaj każdy problem bez trudu zostanie rozwiązany.

NADAJNIK ODBIORNIK SYNCO WMIC T3 Ekran LCD Niezawodność wytrzymałość

Uniwersalny design

Wykonany z wysokiej jakości metalu sprzęt jest nie tylko wytrzymały i solidny, ale też odporny na zakłócenia. Zarówno nadajniki, jak i odbiornik są niebywale lekkie i poręczne. Aby zapobiec przypadkowemu wyciszeniu systemu, przycisk wygłuszania został usunięty z obudowy urządzenia, zamiast niego zastosowano odpowiednią opcję w ustawieniach. Uniwersalne wejście 3,5 mm umożliwia podłączenie słuchawek do nadajnika/odbiornika i monitoring dźwięku w czasie rzeczywistym. SYNCO Wmic-T3 został zaprojektowany tak, aby dostarczyć samych najlepszych wrażeń podczas użytkowania.

NADAJNIK ODBIORNIK SYNCO WMIC T3 design wysokiej jakości lekki poręczny

Dane techniczne

Charakterystyka

Parametry

Przeznaczenie Aparat i kamera, Smartfony
Rodzaj akcesorium Nadajnik / odbiornik
Kolor Czarny
Zawartość zestawu Nadajnik radiowy, Transmiter
Gwarancja 24 miesiące

Producent

 • Nazwa producenta/importera SYNCO
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Produkt archiwalny

   Nadajnik SYNCO Wmic-T3

   Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756