Polecane produkty podobne

Opis produktu

X-go Mini to ultralekki statyw, wykonany z aluminium i włókna węglowego. Został zaprojektowany z myślą o fotografach poszukujących funkcjonalnego i kompaktowego rozwiązania. To idealny wybór dla podróżników, pasjonatów makrofotografii oraz vlogerów.

 

Statyw wykonany został z najwyższej jakości materiałów. Konstrukcja zapewnia dużą stabilność przy jednoczesnym zachowaniu małej wagi. Ten niezwykle lekki statyw potrafi udźwignąć sprzęt, wielokrotnie przewyższający jego masę własną! Takie parametry gwarantują, komfortową pracę nie tylko z lekkimi aparatami kompaktowymi i bezlusterkowcami, ale również z dużo cięższymi lustrzankami.

 

Nogi statywu możemy ustawić pod trzema różnymi kątami, co niezwykle ułatwia znalezienie odpowiedniego oparcia w nierównym terenie. Minimalna wysokość robocza tego modelu umożliwia wykonanie zdjęć z niezwykle ciekawej "żabiej" perspektywy.

 

Statyw X-go Mini został wyposażony w głowicę kulową Fotopro FPH-42Q z płytką szybkiego montażu, wykonaną w popularnym standardzie Arca-Swiss. Głowica posiada dwa niezależne i wygodne w użyciu pokrętła. Jedno z nich służy do blokady kuli podczas pochylania, drugie blokuje ruch obrotowej podstawy głowicy.

 

 

Dane techniczne

Fizyczne

Techniczne

Parametry

Maksymalny udźwig [kg]: 8
Wysokość maksymalna [cm]: 46.5
Wysokość minimalna [cm]: 17
Wysokość po złożeniu [cm]: 17.5
Poziomica: Tak
Ruchoma głowica: Tak
Wymienna stopka: Tak
Do kamer: Tak
Monopod: Nie
Pokrowiec: Tak
Gwarancja: 6 lat

Producent

 • Nazwa producenta/importera: Fotopro
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 20 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Produkt archiwalny

  Statyw FOTOPRO X-go Mini z głowicą kulową FPH-42Q

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756